Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

"נדמה לי שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך".

החכם david32

תמשיכו לחיות בנדמה לי ונראה לי, כשאתם לא בשטח חווים את זה...

לפני 15 שעות, ALÞћÃ כתב:

למה thumbs down, יא יוסי? יש לך הסבר אחר לדלביוביות שלו? אם הוא לא עושה לך דווקא, ההסבר האחרון שנותר הוא חוסר המודעות לאורך שלו.

גם לך ממליץ לראות שוב את הסרטון, נגיד שהוא שכח שיש לו נגרר (כן בטח...), הוא נכנס לנתיב שלי כבר עם הישבן של הג'יף, ויכל לפגוע בי כבר עם הרכב עצמו, סיימתי לנסות להסביר, לא רואה פה ניסיון להבנה רק להאשמה, יום טוב.

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.12.2021 בשעה 15:22, VromVrom כתב:

רחוב השווארמות בחיפה

לא חושב שצריך הסבר 

זה אחד הנתיבים המטומטמים.

קודם כל בנתצ אין בכלל תחבץ, למעט קו אחד שעובר פעם באף פעם, יש 20 קווים באיזור וכולם חוץ ממנו נוסעים דרך כביש אחר.

מעבר לזה, האורך של הנתצ הזה הוא פחות מקילומטר, שזה גם לא ברור.

ואם להוסיף לזה, אז הנתיב השמאלי חסום גם בשתיים בלילה על ידי מישהו שקונה שווארמה, אז תמיד כולם גולשים לאמצעי וגם לנתצ (למעט כשגם הוא חסום כמו פה בסרטון, ואז שלושה נתיבים מנתקזים לאחד).

אם הוא לא חסום אז לנסוע עליו רק מאפשר זרימת תנועה כי כל מי שבשמאלי במילא עובר ימינה כי הוא חסום בהמשך.

חיפה והסדרי התנועה שלה, כבר אמרנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.12.2021 בשעה 21:38, aviaviavi כתב:

ההתנהגות של נהג המונית הייתה מזכה אותו בדריסה במקומות מסויימים, ולאור הצילום סיכוי גדול שהדורס גם היה מזוכה מעונש על רקע חשש לחייו

רק אחרי השלב שהוא מוציא את הלום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, nev כתב:

בנו נתצ על כביש 4 בין צומת רעננה למורשה. אני יכול לספור על יד אחת את כמות האוטובוסים הציבוריים שראיתי נוסעים שם ב5 שנים האחרונות.

כנ"ל בקטע החדש בין ראשון לציון למחלף המטאורלוגית על כביש 4 ובכיוון ההפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לעשות פרסה באמצע כביש של 90 קמ"ש. מה קרה? כמעט תאונת שרשרת.

הרכב לפני יכל לברוח הצידה ונתן לי מרווח בלימה והרכב מאחורי שמר מרחק גדול (כמו שאני הייתי צריך, אני יודע. קצת לפני היה סוג של האטה שגרמה לצימצום המרווחים)

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, nev כתב:

לא בטוח שלא חוקי

לא חוקי.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

פניית פרסה תקנה 44 לתקנות התעבורה

קובעת בכל הנוגע לאופן ביצוע פניית פרסה:

"(א) לא יפנה נוהג את רכבו כדי להסתובב ולנסוע בכיוון הנגדי (להלן - פניית פרסה), אלא בנסיבות שאין בהן הפרעה לתנועה או סיכון לעוברי דרך, ולא יפנה כאמור כשהוא מתקרב לעקומה או לפסגה תלולה או במקום שרכבו אינו נראה לעיני נוהג רכב אחר המתקרב מכל צד שהוא.

(ב) בכפוף לאמור בתקנת משנה (א), מותר לפנות פניית פרסה לשמאל מנתיב לפניה שמאלה ומכל נתיב אחר שלא הוצב בו תמרור או סימון האוסר פניית פרסה.

כמובן שסעיף א' לא מתקיים אבל כעקרון אם הכביש היה ריק וכו' על פניו מותר לעשות שם פרסה.

• רעיון גרוע 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרוג מנהגי ואתן לך דיסלייק - כי זו עבירה חד משמעית על תקנה 44 (ב), מתוקף שני תנאים שאינם מתקיימים: האחד הוא שמדובר בנתיב ממנו מותר לפנות שמאלה (במקום הזה אין פניה שמאלה), השני הוא תמרור 813 המסומן על פני הדרך : אתה שכחת את הסיפא של סעיף ב: כתמרור או סימון האוסר על פניית פרסה.

ציטוט

44.  (א)  לא יפנה נוהג את רכבו כדי להסתובב ולנסוע בכיוון הנגדי (להלן - פניית פרסה), אלא בנסיבות שאין בהן הפרעה לתנועה או סיכון לעוברי דרך, ולא יפנה כאמור כשהוא מתקרב לעקומה או לפסגה תלולה או במקום שרכבו אינו נראה לעיני נוהג רכב אחר המתקרב מכל צד שהוא.

תק' תשמ"ח-1987 תק' (מס' 11) תשע"ח-2018

(ב)  בכפוף לאמור בתקנת משנה (א), מותר לפנות פניית פרסה לשמאל מנתיב לפניה שמאלה ומכל נתיב אחר שלא הוצב בו תמרור או סימון האוסר פניית פרסה, ולעניין תקנת משנה זו, יראו תמרור או סימון המחייב נסיעה בכיוון מסוים בלבד, שאיננו פנייה שמאלה או פניית פרסה, כתמרור או סימון האוסר על פניית פרסה.

ובמאמר מוסגר - מדובר בעבירה מסוכנת ביותר דווקא מבחינת התנועה במסלול הנגדי, כך שגם סעיף א אינו מתקיים.

אתייג כאן שוטר @fatboy1340 - שאלתי היא האם בנסיבות האלה ראוי לרשום לנהג דו"ח בס"ס 6251 הגורר הזמנה לדין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הסעיף הזה חדש יחסית ולא הכרתי. אז כל מה שכתבתי היה מדוייק עד 2018.

למען הסר ספק - מההודעה הראשונה טענתי שמדובר במעשה מסוכן מאוד, רק ציינתי שאם לא היה מסכן את התנועה זה היה חוקי (כבר לא נכון מ2018).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את התקנה הזו הרבה מאד שנים. כנראה שב-2018 היה איזה שינוי נוסח, אבל התיקון לגבי מקום בו מותר לפנות שמאלה הרבה יותר ישן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...