Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, laplug כתב:

אני לא מנסה להגיד שזה נכון. אני מנסה להגיד שיש 2 צדדים למטבע- אתה לא יכל לעשות מה שבא לך לצפות שלא יהיו לכך השלכות. אם אתה מסתכל על הנהג מונית בלי קונטקסט- אז כן הוא עבריין. אבל אם אתה מסתכל על מה שקרה לפני, אפשר להבין מאיפה זה בא. 

אפשר לכתוב בול אותו דבר על נהג המונית.

אתה לא יכול לעשות מה שבא לך (לעכב את התנועה במשך דקות ארוכות) ולצפות שלא יהיו לכך השלכות (שלא יעירו לך, יעקפו אותך, וכן, גם יקללו אותך).

או שמבחינתך זלא"ד?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אפשר לכתוב בול אותו דבר על נהג המונית.

אתה לא יכול לעשות מה שבא לך (לעכב את התנועה במשך דקות ארוכות) ולצפות שלא יהיו לכך השלכות (שלא יעירו לך, יעקפו אותך, וכן, גם יקללו אותך).

או שמבחינתך זלא"ד?

אפשר להעיר, אבל אתה מקלל מישהו, מראה אצבעות - מתהג באלימות, תהיה גם גבר לשאת בתוצאות במקום להתחבא באוטו. זה כל מה שאני אומר. הנהג מונית נסע לאט, אבל אולי הייתה לו סיבה (חיפש כתובת למשל)- אבל הוא לא נהג באלימות. 

אני ממש מתפלא פה על אנשים. אחד נוהג באלימות קיצונית כנגד מישהו שנסע לאט בלי לברר אם זה מוצדק או לא. וכולם מתנפלים על הנהג שהעיז להגיב. ממש לא מבין. 

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, laplug כתב:

אפשר להעיר, אבל אתה מקלל מישהו, מראה אצבעות - מתהג באלימות, תהיה גם גבר לשאת בתוצאות במקום להתחבא באוטו. זה כל מה שאני אומר. הנהג מונית נסע לאט, אבל אולי הייתה לו סיבה (חיפש כתובת למשל)- אבל הוא לא נהג באלימות. 

אנחנו ראינו את אותו סרטון? הנהג מונית לא נהג באלימות?

שירלי את בטח צוחקת עליי

לפני 7 דקות, laplug כתב:

אני ממש מתפלא פה על אנשים. אחד נוהג באלימות קיצונית כנגד מישהו שנסע לאט בלי לברר אם זה מוצדק או לא. וכולם מתנפלים על הנהג שהעיז להגיב. ממש לא מבין. 

שאני אבין - מי שמעכב את התנועה, יוצא מהרכב, מגיע לרכב אחר, הולך ומביא לום, ועוברי אורח צריכים להרגיע אותו ולשלוח אותו לרכב שלו - הוא לא נהג באלימות.

אבל זה שקילל והניף אצבעות - הוא נוהג באלימות קיצונית.

לוגיקה - קווים לדמותה.

• אהבתי 8
  • מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אנחנו ראינו את אותו סרטון? הנהג מונית לא נהג באלימות?

שירלי את בטח צוחקת עליי

שאני אבין - מי שמעכב את התנועה, יוצא מהרכב, מגיע לרכב אחר, הולך ומביא לום, ועוברי אורח צריכים להרגיע אותו ולשלוח אותו לרכב שלו - הוא לא נהג באלימות.

אבל זה שקילל והניף אצבעות - הוא נוהג באלימות קיצונית.

לוגיקה - קווים לדמותה.

ממש מצחיק. כן, ראינו אותו סרטון. הנהג המצלם נהג באלימות (גם אלימות מילולית וגם חסם בכוונה את הרכב). וכתוצאה מכך הנהג מונית נהג ג"כ באלימות.

הלוגיקה שלי, למתקשים, היא שלכל דבר יש סיבה ותוצאה. נהג המונית נסע לאט (לא ברורו למה ולא נהג באלימות) > הנהג המצלם כתוצאה מכך החליט לנהוג באלימות ראשון, וכתוצאה מכך הנהג מונית ג"כ נהג באלימות

לעומת זאת, הלוגיקה שלך- לשום דבר אין סיבה ותוצאה, אני מסתכל רק מה שקרה בסוף- הנהג מונית מגיע עם לום, ושניה לפני זה היה "ויהי ערב ויהי בוקר יום אחד"

לוגיקה- קווים לדמותה

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, laplug כתב:

ממש מצחיק. כן, ראינו אותו סרטון. הנהג המצלם נהג באלימות (גם אלימות מילולית וגם חסם בכוונה את הרכב). וכתוצאה מכך הנהג מונית נהג ג"כ באלימות.

הלוגיקה שלי, למתקשים, היא שלכל דבר יש סיבה ותוצאה. נהג המונית נסע לאט (לא ברורו למה ולא נהג באלימות) > הנהג המצלם כתוצאה מכך החליט לנהוג באלימות ראשון, וכתוצאה מכך הנהג מונית ג"כ נהג באלימות

לוגיקה- קווים לדמותה

אולי דווקא זה שבאוטו מתנהג בחוכמה ומבין שאין לו מה לצאת להרביץ לנהג מונית זקן שחושב שעוד יש לו רוח במפרסים. נפל על מישהו פחדן/הגון ולא יצא לפרק לו את הצורה. 

הנהג מונית הזה היה מוצא את עצמו מהר מאוד באשפוז אם רק היה יוצא על מישהו חמום מוח כמוהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, laplug כתב:

מי חסם את מי?

לפני 4 דקות, laplug כתב:

נהג המונית חסם את הרכב השני, על מנת שיוכל לצאת ולנסות לתקוף, לאחר מכן עם לום, את הנהג השני.

זה כתוצאה מכך שנהג המונית חושב שהכביש של אבא שלו ויעשה מה שבא לו ואוי למי שיעיר לו.

אם כל כך הרבה אנשים אומרים לך שאתה כנראה מסתכל על זה במשקפיים לא נכונות - אתה כנראה מסתכל על זה במשקפיים לא נכונות.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כנראה רואים את המציאות באופן שונה. ולא אכפת לי מה כולם חושבים. אני יודע דבר אחד- שאם מישהו יתייחס אלי באלימות בכביש, ברחוב או בכל מקום אחר, שידע שדמו בראשו. זה הכל. 

וזאת תהיה התגובה האחרונה שלי בנושא הזה, כי הדיון הזה לא עניני ואף אחד לא מתייחס פה לטיעונים שלי כלפי הנהג המצלם. 

• רעיון גרוע 1
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיון הכי ענייני, רק שמפריע לך שאנשים לא מסכימים עם הדעות שלך.

ויש לי חדשות בשבילך - אם אתה נניח תחתוך מישהו בכביש, ובתגובה הוא יעקוף ויקלל אותך, והתגובה שלך תהיה לעקוף אותו, לחסום אותו, לצאת מהרכב, ולהביא כלי תקיפה, אז מהר מאוד אתה תמצא את עצמך במקרה הטוב במעצר, במקרה הפחות טוב תפגוש מישהו שישבית אותך על האספלט.

אם אתה יוצא מהרכב שלך במטרה לתקוף - אתה הוא זה שפותח במלחמה. ככה גם רואה את זה החוק במדינה.

ולא, החוק במדינה לא רואה בזה שקילל אותך או הרים לך אצבע, בתור מי שנקט באלימות. קח את זה בחשבון.

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@laplug יש הבדל מאוד משמעותי בין "אלימות" מילולית (חסמת אותי אז עשיתי לך אצבע משולשת וקראתי לך בן זונה, התנהגות "ילדותית", אבל זה לא אלימות) לבין אלימות פיזית כמו שהנהג מונית הדגים (עשיתי לי אצבע משולשת וקראת לי בן זונה אז חסמתי אותך ויצאתי עלייך עם לום, זה נחשב ניסיון תקיפה לדעתי)

שיהיה לך בהצלחה בדרכים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, laplug כתב:

תודה על החדשות

שלא תגיד שלא אמרנו.

לפני 18 דקות, Sparrow420 כתב:

@laplug יש הבדל מאוד משמעותי בין "אלימות" מילולית (חסמת אותי אז עשיתי לך אצבע משולשת וקראתי לך בן זונה, התנהגות "ילדותית", אבל זה לא אלימות) לבין אלימות פיזית כמו שהנהג מונית הדגים (עשיתי לי אצבע משולשת וקראת לי בן זונה אז חסמתי אותך ויצאתי עלייך עם לום, זה נחשב ניסיון תקיפה לדעתי)

שיהיה לך בהצלחה בדרכים

כמובן שזה ניסיון תקיפה, עכשיו אני נזכר כמה שנים אחורה היה מקרה דומה מאוד, רק שהבחור שיצא מהרכב החוסם נתקל במקרה בשוטר או מתנדב, שיצא מהרכב עם נשק שלוף, החוסם סיים על המדרכה אזוק ומשם למעצר.

זה היה בכניסה לאחד מיישובי הצפון. סרטון מפורסם מאוד.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד...

שח"ו לא אקלע למצבים כאלו, אבל אני חושב שהפתרון היחיד זה להוריד את הראש ולסתום, גם הוא נסע לאט וכו'...

ככה מגיעים לבית הכי מהר...

ואני לא מצדיק את נהג המונית בשום אופן, כפשוט לא ראיתי מה היה בהתחלה, אבל בשביל להמנע ממצבים כאלו, אני אישית מעדיף לסתום ולהתעצבן בשקט...  מקסימום צופר פעם פעמיים..

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהגות של נהג המונית הייתה מזכה אותו בדריסה במקומות מסויימים, ולאור הצילום סיכוי גדול שהדורס גם היה מזוכה מעונש על רקע חשש לחייו

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מדבר שבכלל לא אמור להיות לום ברכב, זה כנראה אדם שנקלע למצב כזה לא פעם אחת.

מי שרוצה משהו להגנה עצמית כנראה ייקח גז מדמיע איתו, לא הורג, לא פוגע רק משתק לזמן קצר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...