Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מתנדב משטרת תנועה ותיק. @sperial

בכל מקרה לעניינינו: הסעיף שהזכרת בהחלט ניתן לרשום, בתנאי שתוכל לנמק בצורה הגיונית איך הסיכון בא לידי ביטוי. מנסיוני, בצירוף הסרטון הנ"ל , ס"ס 6251 בהחלט יעמוד במבחן בית משפט אפילו מול סניגור ממולח ביותר. יש סעיף מקל יותר (5470).אבל על פניו מתקיימים התנאים של בלימת פתע, לכן אין סיבה להקל. יחד עם זאת, שים לב שלא רואים בסרטון את מעשה הפרסה עצמו, לכן אם יש לנו הסרטון בלבד (ללא עדות שוטר) , אז סעיף 6482, בצירוף 2429/7137, רלוונטיים יותר.

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתערב בדיון של המלומדים כאן, רק אציין שמדובר בטמטום יוצא דופן. גם אם הוא בבון שחושב רק על עצמו הוא סיכן את עצמו בתאונה חזית אחור בצד שלנו ובתאונת חזית צד בצד השני בגלל שהזווית לא תיתן לו אפשרות להיכנס לנתיב השתלבות.

וכל זה פשוט סתם כי הצומת שם מאפשרת פניה ימינה ומיד פרסה ואז כשהכביש מתפנה פניה שמאלה חוקית ובטוחה לנתיב האצה.

image.thumb.png.39c90353f932590d978c5b21fafa37de.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובר בצומת הזאת על בסיס יומי, צומת מסוכנת עם כמות תאונות לא קטנה.

לגבי הבבון,

אם הפורד לא היתה בולמת בזמן היתה דוחפת אותו לנתיב הנגדי ממנו הגיעו מכוניות במהירות לא קטנה בכלל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, nev כתב:

בנוסח הזה, האיסור עצמו על פניית פרסה כזו קיים מימים ימימה.

למעשה מה ששינו זה את זה:

ציטוט

ב. תקנה 44 לתקנות התעבורה (פניית פרסה) – עד היום, בהתאם לתקנה היה מותר לפנות פניית פרסה לשמאל מנתיב לפניה שמאלה ומכל נתיב שלא הוצב בו תמרור או סימון האוסר פניית פרסה (כולל מנתיב שמסומן בתמרור המחייב נסיעה רק בכיוון מסוים שאיננו פרסה או שמאלה). בהתאם לתקנה המתוקנת, בכל מקרה שבו יש תמרור או סימון המחייב נסיעה בכיוון מסוים בלבד, שאיננו פנייה שמאלה או פניית פרסה, יראו אותו כתמרור או סימון האוסר על פניית פרסה.

כלומר עד 2018 היה צורך בתמרור 431 כדי לאסור, החל מ-2018 מספיק תמרורי הוריה: 201, 202, 203, 204, 206, 209, 211, 213, 214 וכן תמרורים על פני הדרך 813 למיניו (אלה שרלוונטיים כמובן)

מה שכן חוסר הידיעה על זה בציבור היא עצומה, יוצא לי לראות לפחות 2-3 כאלה ביום שעושים את זה בצורה מסוכנת ואז אומרים שלא ידעו שאסור לעשות שם פרסה בכלל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לראות את זה קורה כי זה דבר נפוץ בצומת הזאת אבל הפתיע אותי המנ*אק

היתה לי התלבטות אם לצפור או לא, ובסוף החלטתי שכן כי כל היום לא צפרתי למישהו.

מקווה שהסובארו לא חשב שזה בשבילו

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
  • אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, tza כתב:

לא מתערב בדיון של המלומדים כאן, רק אציין שמדובר בטמטום יוצא דופן. גם אם הוא בבון שחושב רק על עצמו הוא סיכן את עצמו בתאונה חזית אחור בצד שלנו ובתאונת חזית צד בצד השני בגלל שהזווית לא תיתן לו אפשרות להיכנס לנתיב השתלבות.

וכל זה פשוט סתם כי הצומת שם מאפשרת פניה ימינה ומיד פרסה ואז כשהכביש מתפנה פניה שמאלה חוקית ובטוחה לנתיב האצה.

בעיניי זו אחת העבירות הכי חמורות שיש, ברמה של עקיפה על מעבר חציה או מעבר באדום. לבבון מגיע שלילה לעשר שנים. לנגד עיניי עומדת תמיד התאונה בה נהרג אופנוען בצומת פרדסיה בנסיבות דומות: https://news.walla.co.il/item/2950158

• רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, VromVrom כתב:

הייתי צריך לראות את זה קורה כי זה דבר נפוץ בצומת הזאת אבל הפתיע אותי המנ*אק

היתה לי התלבטות אם לצפור או לא, ובסוף החלטתי שכן כי כל היום לא צפרתי למישהו.

מקווה שהסובארו לא חשב שזה בשבילו

בדיוק בגלל זה לוקח שם תמיד את הנתיב הכי ימני ועדיין נזהר מכאלה שנוסעים בנתיב שהיית בו ובורחים ימינה מהנדחפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 5

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט חזרה על התאונה לפני שבועיים, בה מישהו חתך אוטובוס בנת"צ. נהג האוטובוס מגיב די מהר - סוטה ימינה (יתכן שזו הדחיפה של הרכב הפרטי) ועוצר במרחק קצר מאד. 

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@VromVrom לגבי הבבון בחוצות המפרץ - מצד אחד צומת עצום עם לא פחות מ-3 סוגי פניה שמאלה (גם פרסה חזרה לכוון הצ'ק פוסט, גם חצי פרסה לטכני וגם שמאלה לחוצות) - וזה לא כולל את כחצי השני -נסיעה ישר, כניסה לתחנת הדלק וכביש השירות וכניסה לכביש 22. מצד שני - הסימון לא יכול להיות יותר ברור, ולפחות בפעמים שפניתי שם לא היו עומסים שמסבירים חיתוך מהסוג שצילמת. הטיפש בסקודה היה יכול לפנות לכיוון קוקה קולה ולפרסס שם בצורה חוקית ובטיחותית, גם אם זה היה עולה לו בעוד 2-3 רמזורים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

ולפחות בפעמים שפניתי שם לא היו עומסים שמסבירים חיתוך מהסוג שצילמת. הטיפש בסקודה היה יכול לפנות לכיוון קוקה קולה ולפרסס שם בצורה חוקית ובטיחותית, גם אם זה היה עולה לו בעוד 2-3 רמזורים.

כנראה באמת יוצא לך להיות שם רק כשריק. הרבה פעמים עמוס וצריך לחכות כמה רמזורים עד שעוברים ולכן יש שם נתיב מלא מכוניות כמו הסקודה שגורם ליציאה מהצומת לכיון חוצות להיות כאוס אחד גדול. זה כבר שיטה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...