Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בתאריך 5.2.2022 בשעה 04:28, Sparrow420 כתב:

אתה רציני?

והנבלה ב6 חנה באמצע הכביש בשביל שחבר שלו ילך לקנות קולה. אם באמת אין איפה לחנות בזמן שהחבר הלך - תעשה שניה סיבוב עם האוטו עד שהוא מסיים.

נכון מאוד!
אבל מה שעצבן אותי והיה קצת מסוכן, זה כש התחלתי לעקוף אותו, הוא יתחיל לנסוע בלי לאותת ובמהירות.
אם אתה עומד באמצע הכביש, אז לפחות תן אפשרות לעקוף אותך בביטחה.

עריכה אחרונה על ידי alex-kar
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2022 בשעה 19:42, sperial כתב:

ושכחת עוד כמה עברייניםמהסוג של נסיעה ללא אורות (רק DRL), הדו"ג שעושה כל מיני מהלכים מוזרים ואולי עוד כמה.

לא שכחתי, פשוט לא חשבתי שמישהו ישים לב לזה 😉
אבל יחד עם זה, אני חושב שזה לא עבריינים, אלה אנשים שלא שמים לב שאין להם אורות. אני רואה כאלה כמעט כל ערב ומנסה לסמן-להגיד להם שאין אורות.

לא יודע למה, אבל שמתי לב, שבדרך כלל זה אוטו קוריאני - יונדאי או קיה, כנראה זה לא מסומן על הדשבורד כמו שצריך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, alex-kar כתב:

נכון מאוד!
אבל מה שעצבן אותי והיה קצת מסוכן, זה כש התחלתי לעקוף אותו, הוא יתחיל לנסוע בלי לאותת ובמהירות.
אם אתה עומד באמצע הכביש, אז לפחות תן אפשרות לעקוף אותך בביטחה.

וואו זה משהו שמטריף אותי ובזמן האחרון אני נתקל בהמון כאלה ומתלבט האם להמשיך את ההאצה בכוונה ומוותר רוב הפעמים..

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איך שהם הרסו את מסלולי התנועה עם הצומת החדש הזה, ממש ממש לא מפתיע אותי שהדברים האלה מתרחשים שם (לא שאני מצדיק את זה).

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@_slayer_

לפחות היית קופץ להגיד שלום

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.2.2022 בשעה 09:21, Trilandian כתב:

עם איך שהם הרסו את מסלולי התנועה עם הצומת החדש הזה, ממש ממש לא מפתיע אותי שהדברים האלה מתרחשים שם (לא שאני מצדיק את זה).

אכן, אין מקום להצדיק נסיעה כזו, אבל אם כל כך הרבה נהגים [ואלו רק מה שהמצלם ראה] עושים את הפעולה הזאת

אז כנראה שיש שם כשל ממשי בתכנון הצומת, שהוליד צורך של אנשים לעשות את קיצור הדרך האסור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני השיקוץ שהם שמו שם, היה שם כיכר שאיפשר כניסה ויציאה נוחות לאזה"ת מהקצה המזרחי.

עכשיו הכניסה המזרחית מתאפשרת רק לבאים מכיוון צפון, ז"א שכל מי שמגיע מכל כיוון אחר צריך לפנות/להמשיך צפונה, לעשות פרסה בצומת, ולחזור.

מנגד, היציאה המזרחית מתירה נסיעה רק לכיוון מערב, כך שמי רוצה לנסוע לתוך העיר (מזרח/דרום), צריך או:

1. לנסוע מערבה, לעשות שתי פניות ימינה (איפה שקודם היה כיכר שהיה מאפשר לעשות פרסה), לעשות פרסה בתוך הסמטה, לפנות שמאלה, לחכות ברמזור, לפנות שוב שמאלה, ולחזור לצומת.

2. לנסוע את כל אזה"ת עד היציאה המערבית, לחכות ברמזור, לפנות שמאלה, ולחזור לצומת.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

אלוהים אדירים, אין למאקו אף עורך?

בסרטון נראה בבירור שזאת תחרות מטופשת בין לאון קופרה שהנהג שלה חשב שהוא יכול לעצבן את הפרארי לבין המפלצת האיטלקית. ובכן, אותו נהג טעה בגדול, אבל האמירה בכתבה בנימה ספקנית "עדי ראיה סיפרו כי זה התרחש בגלל תחרות בכביש"... לא צפיתם בסרטון שהעליתם באתר של עצמכם?

כנראה שלא, כי אז לא הייתם כותבים ש"לפתע שבר למרכז הכביש והתנגש ברכב", ש"רואים את רגע ההתנגשות" (דווקא לא רואים, חבל האמת) או ש"עשן כבד היתמר מעל המכונית היוקרתית". העשן לא היתמר ממנה, אלא מהקופרה.

אז מילא קליקבייט בכותרת, אבל תעברו על התוכן שלכם יותר מאפס פעמים.

• רעיון טוב! 2

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ALÞћÃ כתב:

איך אתה יודע שהקופריסט "עיצבן" את הפראריסט? אולי הם אחוקים לסל"ד?

אני כמובן לא יודע. אבל משער איך היה מרגיש נהג על מכונית של 2.5 מיליון ש"ח כשחמודי עם לאון קופרה בא לעשות איתו תחרות...

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...