Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דגם] Rolls Royce Silver Seraph ( גרסה מיוחדת של 2000 יח )

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה מוכרים דגמים..?

אתה מוכן להסביר פה לקהילה של הפורום...?

או שבעצם לא...?

אישפוז לא יזיק לך כפי שנאמר....

ולא סתם בטח בחרת בכזה ניק:???:

ובאמת מיקום בשבילך מתחת לאוטו זה בטוח

תתבגר תינוק...!

נ.ב

אחראי פורום:?

למה מוכרים דגמים? מאותה סיבה שמוכרים קלפים של פוקימון.

כי יש כאלו שמוכנים לאסוף אותם במיטב כספם.

אני כבר מבוגר, תודה. עברו הרבה שנים מאז שהתעסקתי בצעצועים ותמונות של מכוניות ברצינות תהומית. אני מעדיף להתעסק במכוניות אמיתיות. וכשאני אומר להתעסק - אני מתכוון להתעסקות אמיתית, מתחת לאוטו, עם כלי עבודה. לא למשחקי נדמה לי על הרצפה בסלון או על הפוטושופ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כבר מבוגר, תודה. עברו הרבה שנים מאז שהתעסקתי בצעצועים ותמונות של מכוניות ברצינות תהומית. אני מעדיף להתעסק במכוניות אמיתיות. וכשאני אומר להתעסק - אני מתכוון להתעסקות אמיתית, מתחת לאוטו, עם כלי עבודה. לא למשחקי נדמה לי על הרצפה בסלון או על הפוטושופ...

חהחהחהחהחה.....

אנשים יותר מבוגרים ממך ומבינים בעניין יותר ממך עובדים עם פוטושופ כמו שאתה "מתעסק" עם כלים מתחת לאוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חהחהחהחהחה.....

אנשים יותר מבוגרים ממך ומבינים בעניין יותר ממך עובדים עם פוטושופ כמו שאתה "מתעסק" עם כלים מתחת לאוטו

בהחלט! אני מסכים איתך במאה אחוז! ישנם אנשים מבוגרים שבמסגרת מקצועם משתמשים בפוטושופ. אני מכיר כמה וכמה גרפיקאים די רציניים ומאוד מכבד אותם ואת משלח ידם.

אבל אנחנו בפורום רכב, לא? להתעסק בציורים ודגמים של מכוניות ולחשוב שזו התעסקות מוטורית זה כמו לשחק בציצי של ברבי ולהסתכל על בחורות-ערומים-זה-חולירע באינטרנט ולחשוב שזיינת. היית נכנס לפורום חויות מיניות של אנשים מבוגרים ומספר על בובות שאתה אוסף ותמונות של בחורות שאתה מגדיל להן את הציצי בפוטושופ? אתה חושב שזה היה מוסיף לך כבוד? אם כן - אתה מוזמן לעשות כך ולשלוח לכולנו לינק כדי שנוכל להינות מהתגובות שתקבל.

כאן בפורום יש המוווון סלחנות והבנה לפרסום נושאים כאלו. זו המדיניות והיא מקובלת עלי. אבל אותו חופש דיבור שמרשה לך לפרסם את שירבוטיך וצעצועיך מרשה גם לי להגיד מה דעתי עליהם. ותאמין לי שהייתי מאוד מאוד עדין בניסוח דעתי על צעצועים, על ציורים ועל השפעתו השלילית של פרוייקט מחשב לכל ילד על הפורום.

ואגב, שיהיה ברור - כל מה שכתבתי זו דעתי האישית כאדם פרטי בלבד.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט! אני מסכים איתך במאה אחוז! ישנם אנשים מבוגרים שבמסגרת מקצועם משתמשים בפוטושופ. אני מכיר כמה וכמה גרפיקאים די רציניים ומאוד מכבד אותם ואת משלח ידם.

אבל אנחנו בפורום רכב, לא? להתעסק בציורים ודגמים של מכוניות ולחשוב שזו התעסקות מוטורית זה כמו לשחק בציצי של ברבי ולהסתכל על בחורות-ערומים-זה-חולירע באינטרנט ולחשוב שזיינת. היית נכנס לפורום חויות מיניות של אנשים מבוגרים ומספר על בובות שאתה אוסף ותמונות של בחורות שאתה מגדיל להן את הציצי בפוטושופ? אתה חושב שזה היה מוסיף לך כבוד? אם כן - אתה מוזמן לעשות כך ולשלוח לכולנו לינק כדי שנוכל להינות מהתגובות שתקבל.

כאן בפורום יש המוווון סלחנות והבנה לפרסום נושאים כאלו. זו המדיניות והיא מקובלת עלי. אבל אותו חופש דיבור שמרשה לך לפרסם את שירבוטיך וצעצועיך מרשה גם לי להגיד מה דעתי עליהם. ותאמין לי שהייתי מאוד מאוד עדין בניסוח דעתי על צעצועים, על ציורים ועל השפעתו השלילית של פרוייקט מחשב לכל ילד על הפורום.

ואגב, שיהיה ברור - כל מה שכתבתי זו דעתי האישית כאדם פרטי בלבד.

.

בשביל זה יש פורום "אוף טופיק"

יום טוב

נ.ב

תחביב של כל בנאדם, הובי באנגלית :roll: אז אין שום זכות לשום בן אדם מבוגר לא להתעסק בזה...

זה אותו דבר כמו שאתה תאסוף בולים או טלקרטים...

מה אני לא צודק...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך בעיה ספציפית עם אספנות של דגמי מכוניות. פעם דרס אותך דגם מיניאטורי? :wink:

או שאולי יש לך בעיה כוללת עם אספנות באשר היא?

אבל בעיקר יש לך בעיה של דעה קדומה. דגמי אספנות (אמיתיים) הם לא צעצועים ולא מתחרים על ליבם

של ילדים כנגד בובות פליימוביל ואבני לגו. דגמי מכוניות הם גם לא משחק לרצפה של הסלון.

התעסקות "אמיתית" מתחת למכונית לא קונה לך זכות גדולה יותר בקרב חובבי הרכב מאספן דגמים.

להיות חובב מכונאות זה טוב ויפה, אבל זה (עדיין) לא הוכרז ע"י אלוהי המוטוריקה כשליחות אלוהית או

כמקצוע שהעוסק בו מורם מעם (חובבי הרכב).

די מפתיע אותי לפגוש באליטיזים כזה מצידך, ובתור בנאדם עם תחביב כל-כך לא שגרתי במקומותינו,

הייתי מצפה ממך ל"קצת" יותר פתיחות מחשבתית כלפי תחביבים לא פחות לגיטימיים של אנשים אחרים.

אפילו שזו "רק דעתך האישית כאדם פרטי".

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך בעיה ספציפית עם אספנות של דגמי מכוניות. פעם דרס אותך דגם מיניאטורי? :wink:

אבל בעיקר יש לך בעיה של דעה קדומה. דגמי אספנות (אמיתיים) הם לא צעצועים ולא מתחרים על ליבם

של ילדים כנגד בובות פליימוביל ואבני לגו. דגמי מכוניות הם גם לא משחק לרצפה של הסלון.

התעסקות "אמיתית" מתחת למכונית לא קונה לך זכות גדולה יותר בקרב חובבי הרכב מאספן דגמים.

להיות חובב מכונאות זה טוב ויפה, אבל זה (עדיין) לא הוכרז ע"י אלוהי המוטוריקה כשליחות אלוהית או

כמקצוע שהעוסק בו מורם מעם (חובבי הרכב).

די מפתיע אותי לפגוש באליטיזים כזה מצידך, ובתור בנאדם עם תחביב כל-כך לא שגרתי במקומותינו,

הייתי מצפה ממך ל"קצת" יותר פתיחות מחשבתית כלפי תחביבים לא פחות לגיטימיים של אנשים אחרים.

רועי.

אמר ההוא שמחזיק מכונית צעצוע עם רשיונות תקפים לנסיעה בכביש :lol:

סתם , צוקי , אתה יודע שלכולנו יוצאות העיניים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אם רועי!
ואני לא הבנתי את כל השירשור, חוץ מגיא שקנה רולס.

תתחדש אגב יא רב שגל,

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בעיקר יש לך בעיה של דעה קדומה. דגמי אספנות (אמיתיים) הם לא צעצועים ולא מתחרים על ליבם של ילדים כנגד בובות פליימוביל ואבני לגו. דגמי מכוניות הם גם לא משחק לרצפה של הסלון.

להיות חובב מכונאות זה טוב ויפה, אבל זה (עדיין) לא הוכרז ע"י אלוהי המוטוריקה כשליחות אלוהית או כמקצוע שהעוסק בו מורם מעם (חובבי הרכב).

די מפתיע אותי לפגוש באליטיזים כזה מצידך, ובתור בנאדם עם תחביב כל-כך לא שגרתי במקומותינו, הייתי מצפה ממך ל"קצת" יותר פתיחות מחשבתית כלפי תחביבים לא פחות לגיטימיים של אנשים אחרים.

רועי.

קודם כל - אין לי שום בעיה עם אספנות מכל סוג שהוא. או בכלל עם תחביבים. זה נחמד שלאנשים יש תחביבים. אפילו חשוב.

אבל עדיין, לדעתי הקשר בין דגמי מכוניות למכוניות הוא בדיוק כמו הקשר בין דגמי בחורות לבחורות. ומי שאוסף פסלונים אירוטיים של בחורות הוא חובב פיסול יותר מאשר חובב נשים.

ישנם אנשים שאוספים עלוני פרסום של מכוניות, ישנם ילדים שאוספים סמלים של מכוניות, וישנם קשישים שאוספים בולים עם ציורים של מכוניות. אתה חושב שצריך לתת במה לכל העיסוקים האיזוטריים האלו בין דיונים בנושא מכוניות אמיתיות?

היה פה פורום בנושא דגמים וצעצועים והוא נסגר, רעיון נחמד שלא הצליח להתרומם - אז הדיונים האלו גולשים לפורומים אחרים. התחביב הוא לגיטימי, כמו תחביבים רבים אחרים בעולם, אבל יש להם פורומים משלהם. לדעתי מקומם של דיונים בדגמי רכב הוא בפורום דגמים כלשהו, יחד עם דגמי מטוסים, חלליות, טנקים ושאר זוטונים - ולאו דווקא בפורום רכב.

לדעתי האישית (ואני שב ומדגיש שזו דעתי האישית, כדי להבהיר שלא מדובר בדעה שמייצגת בצורה כל שהיא את הנהלת הפורום) יש אלמנט ילדותי ברמת ההתלהבות ולאו דווקא בעצם קיומה. אני מסכים שיכול להיות נחמד לקשט איזה מדף במשרד עם דגם יפה, בדיוק שנחמד לשים ואזה יפה על הטלויזיה. אבל רמת ההתלהבות המופלגת של גורמים מסויימים בפורום מדגמי מכוניות היא לדעתי יותר ביטוי להתלהבות ילדותית מאשר להערכה בוגרת ושקולה לרזי עיצוב הרכב.

בדרך כלל רואים את ההתלהבות הזו אצל נערים חסרי רשיון או אצל נערים בעלי רשיון הבטוחים שהגרוטאה של אבא היא פסגת היצירה המוטורית. אז סלח לי אם אני לא רואה בתגובותיהם איזה שהיא חוכמת חיים שכדאי לי ללכת לאורה.

אני כן בהחלט חושב ששרשורים העוסקים בהתעסקות במאפיינים המכניים והדינמיים של מכוניות רלוונטיות למערכת הפורומים האלו הרבה יותר מחוויות הרכישה של דגמי רכב. ושבאופן כללי הן מייצגות בהרבה יותר את אותו מושג חמקמק הקרוי אהבת רכב, או לפחות את הביטויים הבוגרים של אותה אהבה. ואם זה נשמע אליטיסטי - שיהיה. וחבל מאוד שבשיח הפוסטמודרניסטי אליטיזם נחשב לדבר מגונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם... מה לעשות שיש כאילה ויש כאילה אנשים.... אין מה לעשות עם זה...

ולא סתם יש את האתר הנחמד הזה...

www.ototoy.com

אין מה לעשות... יש דיי הרבה אנשים אחרים ממך... ובטח אנשים שאוספים דגמי מכוניות כמו שאתה אולי אוסף תמונות של רכבים למחשב...:roll: אז תפנים קצת...

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם... מה לעשות שיש כאילה ויש כאילה אנשים.... אין מה לעשות עם זה...

ולא סתם יש את האתר הנחמד הזה...

www.ototoy.com

אין מה לעשות... יש דיי הרבה אנשים אחרים ממך... ובטח אנשים שאוספים דגמי מכוניות כמו שאתה אולי אוסף תמונות של רכבים למחשב...:roll: אז תפנים קצת...

יום טוב

הו! סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו!

יש אנשים כאלו ויש אנשים כאלו וסבבה לי עם זה. ועוד יותר סבבה לי שיש אתרים ייעודיים בשבילם. כמו הדוגמא היפה שהבאת:

http://www.ototoy.com

ולא. אני לא אוסף תמונות של רכבים למחשב. אין לי שום עניין בזה. פעם הייתי אוסף גוגואים, בולים, ומחזיקי מפתחות. הפסקתי עם זה מתי שהוא באמצע שנות השמונים. כיום הדבר הקרוב ביותר לאיסוף חסר תכלית שאני עושה זה אגירה של מאמרים טכניים וספרי היינס למכוניות שאין לי, אגירה שבינתיים הוכיחה את עצמה כמועילה מספר פעמים בעזרה לחברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרתי.

חשבתי שאני אוכל להגיד "לא" מתי שצריך..

מסתבר שלא יכלתי...

גם אני הזמנתי את הדגם :king:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...