Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על אקס.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי אמר שהוא היה לשעבר כששילם?

אם הייתי משלם על ניתוח פלסטי של חברה שלי, הייתי דואג לשיעבוד של הנכס קודם, שלא תברח לי עם ההשקעה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר בוודאות תקדים שבו בעל דרש בהליך גירושין את השתלים של אשתו שהייתה חתומה על הסכם קדם נישואין.

בנוגע למאמר הזה על ההשתלה, מה זה המדור הזה? מי טורח לפרסם הגיגים מטומטמים של פרחה מאשקלון?

הייתה צריכה להקשיב למתקשרת של אמא שלה ולחסוך לנו את השטות הזו!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כתוב שהאקס מימן, משמעו שהוא שילם בזמן ה X, דאההה.

לא בהכרח, אם יש לך עכשיו חברה, והיא תשאל מאיפה ההרפס הזה שיושב לך על השמוליק, ותגיד שזה מהאקסית, זה אומר שקיבלת את זה ממנה כשהיא כבר הייתה אקסית?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקס מימן, אבא מימן- העיקר שהניתוח הצליח ויש עוד בת ישראל חסודה עם זוג שדיים לתפארת.

לגבי האקס, אם הוא באמת מימן- דפוק אמיתי, בפוסיקט יש בחורות הרבה יותר שוות ותמורת 20 שקלים בלבד יוכל לבדוק להן גושים בחזה ללא צורך בהצגת תעודת רופא.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו הרבה כתבות על בעל שמימן השתלת חזה ואחרי גירושים דרש חצי מהאישה (כאילו WTF :? )

יש אנשים הזויים בעולם הזה

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"שיץ" אחד מהמחזות המדהימים של חנוך לוין, צ'רכס הגיבור מפלל שזוגתו, שפרכצי תהפך לשדחת:

כמובן הייתי רוצה שגם היא לא תהיה. לפחות חלק ממנה. למה לי את כולה? היא מלאה שאריות. הראש למשל. מה אני צריך את הראש שלה? זה אוכל כל הזמן, מסתכל עליי, בודק אותי, רוצה ממני, בקיצור עול. בלי הראש. והידיים. לוקחות, מחטטות... בזבוז! וכפות הרגליים עם הציפורניים העקומות, והגב השעיר, והצוואר העבה... שני שליש מהאישה הזאת זבל! לקצץ ולזרוק. שיישאר התחת בתור בסיס ועליו ישר השדיים. "שדחת"!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על משקל הציטוט הקודם שלי, ברור שרק שדיים.

שדיים עם אשה כל היום יתזז אותך להביא מים, לחטוב עצים, להביא קוקוסים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...