Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתחררות מהסכם דרקוני מול סלקום

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרובי משפחה שלי תקועים בברוך רציני מול חברת סלקום.

אבא שלי עבד בחברה מסוימת במשך הרבה שנים, וכחלק מהסכם העבודה הוא קיבל טלפון מהחברה דרך סלקום (חוזה בן 5-6 שנים לפחות). במקביל, מכיוון שאז התנאים היו טובים, הוא סיפק טלפונים מהחברה לבת זוגו ולעוד כמה אנשי משפחה (6 סה"כ).

לפני יותר משנה הוא עבר עבודה ואז גילה, לחרדתו, את האותיות הקטנות. שימו לב:

הקווים שייכים לחברה, לא לו. הוא או כל אחד מבעלי הקווים האחרים לא יכול לבצע שום שינוי או בקשה - הכל צריך לעבור דרך החברה (שהוא כבר לא עובד בה, להזכירכם). על הטלפונים הם סיימו לשלם מזמן.

להסכם יש מספר נקודות יציאה, הקרובה שבהן היא באוגוסט 2013. עד אז לא ניתן להעביר את הקו על שם אף אחד מבלי לשבור את החוזה. שבירת החוזה מחייבת תשלום של כ-2000 שקלים (!) לסלקום.

לאבא שלי לא הייתה ברירה וכשעבר לעבודה חדשה הוא שילם את ה-2000 שקלים. בת זוגו עדיין תקועה וכמו-כן עוד ארבעה קווים שכרגע לא נעשה בהם כלל שימוש אבל בכל אחד מהם יש תשלום חודשי של כ-30 שקלים.

היא מאוד רוצה להשתחרר מזה אבל לשמור את המספר שלה המשמש אותה לצרכי עבודה. יש לה טלפון ישן עם סים ישן והיא אפילו לא יכולה לבקש מסלקום סים חדש בשביל לקנות איזה אייפון או אנדרואיד מודרני.

יש למישהו רעיון?

תודה

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את האופציה להישאר בחברת סלקום אך בתוכנית חדשה.

הדבר לא אמור לגרור אחריו הקפצת קנס יציאה, כי אתה נשאר לקוח סלקום.

בתוכניות החדשות (גם רוב העסקיות) מדובר בתוכניות ללא התחייבות , מה שמבטל את קנס היציאה כי התוכנית האחרונה

שבה היית היא ללא התחייבות. צריך לבדוק, לדעתי קיימת תקופת המתנה שהחברה מצפה שתישאר לקוח על מנת לבטל

את קנס היציאה. בנוגע לבעלות הקווים - הקו של אביך הוא כנראה קו בבעלות החברה, שאר הקווים - כל עוד איש הקשר

של החברה לא צירף אותם תחת רשימת המנויים של החברה, שייכים בבעלות פרטית (לאביך כנראה) אך משתייכים לארגון

בו אביך עבד - בתוכנית של בני משפחות של החברה. המשמעות היא כי לא מדובר בלקוח עסקי בהתחייבות, וכי במקרה

של שאר הקווים לא אמורה להיות בעיה לצאת מהתוכנית לתוכנית פרטית / לנייד / לנתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבדק - לא אפשרי. כל יציאה מהתוכנית גוררת קנס של 2000 שקלים. זה לא משנה אם נשארים בסלקום או לא. דרקוני, כבר אמרתי?

כל הקווים הם בבעלות החברה, לצערי. הנושא נבדק הרבה פעמים בחברה ומול סלקום. נשלחו מכתבים, נרשמו מספרי אשראי, נקראו חוזים. כלום לא עזר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. פחות מ-100. אבל אולי ההסכם הוא גם של חברות בנות ואז יש עוד כמה מאות מנויים. לא יודע בוודאות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שזה אפשרי, אבל זה יכול לקחת זמן. היא צריכה את הקו לצרכי עבודה. אי אפשר סתם לבטל את ההרשאה לחיוב כי אז לא יהיה לה טלפון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר גם יגרור תהליך כניסה לגבייה, אם אני מנחש נכון, א"ת הוא שלכם ולא של החברה.

בכל מקרה, במידה ואביך מכיר את איש הקשר בחברה שמתנהל מול חברת סלקום,

לחברת סלקום יש מנהל שירות אישי שמטפל מול איש הקשר של החברה בכל הדברים,

למנהלי שירות אישי (או במקרים מסויימים מת"ל - מנהל תיק לקוח) יש אפשרות למחוק חיובים

כגון קנסות יציאה וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. פחות מ-100. אבל אולי ההסכם הוא גם של חברות בנות ואז יש עוד כמה מאות מנויים. לא יודע בוודאות.

זה לא משנה, כל חברת בת יושבת על מס' לקוח שונה ולכן אין קשר בין החברות מבחינה מערכתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החוזה - בת הזוג עובדת באותה חברה עדיין? אם לא, בדוק אם החוזה לא בטל מעצם כך שהיא איננה עובדת בחברה שחכרה את הקווים. למיטב ידיעתי החוזים הללו (כמו בצבא למשל) קשורים בקשר ישיר ומובהק בין היותו של בעל הקו בפועל שייך לגוף החוכר ובין החברה המחכירה (חברת הסלולאר). בדוק את העניין.

לגבי הסים - בכל חברה שמוכרת טלפונים אמור להיות מין מכשיר (דומה למפצח אגוזים) שחותך את יתרת הפלסטיק של הסים והופך אותו למיקרו סים שיכול להיכנס לאייפון/גלקסי 3.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם בבעלות החברה אז שהחברה תשלם.

שיבטל את ההרשאה הכספית ושיתבעו את בעל הקו.

שאלתי ואי אפשר לעשות את זה - אבא שלי לא מסכים להפיל את זה על החברה, ובנוסף אי אפשר לבטל את ההרשאה על כרטיס האשראי, לפי מה שהבנתי.

הדבר גם יגרור תהליך כניסה לגבייה, אם אני מנחש נכון, א"ת הוא שלכם ולא של החברה.

בכל מקרה, במידה ואביך מכיר את איש הקשר בחברה שמתנהל מול חברת סלקום,

לחברת סלקום יש מנהל שירות אישי שמטפל מול איש הקשר של החברה בכל הדברים,

למנהלי שירות אישי (או במקרים מסויימים מת"ל - מנהל תיק לקוח) יש אפשרות למחוק חיובים

כגון קנסות יציאה וכדומה.

ניסו את זה ללא הצלחה - לא הסכימו לבטל את הקנסות.

לגבי החוזה - בת הזוג עובדת באותה חברה עדיין? אם לא, בדוק אם החוזה לא בטל מעצם כך שהיא איננה עובדת בחברה שחכרה את הקווים. למיטב ידיעתי החוזים הללו (כמו בצבא למשל) קשורים בקשר ישיר ומובהק בין היותו של בעל הקו בפועל שייך לגוף החוכר ובין החברה המחכירה (חברת הסלולאר). בדוק את העניין.

היא מעולם לא עבדה בחברה, אלא נכנסה תחת "משפחה". אפילו אבא שלי, שכן עבד בחברה, נאלץ לשלם את ה-2000 שקלים קנס כדי לצאת מהחוזה. טירוף.

בנוגע לסים - כרגע יש לה טלפון שהוא אפילו לא דור 3...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין.

מדובר בלקוח עסקי או פרטי?

למי משולם הכסף, לסלקום או למקום העבודה לשעבר?

אני מציע לגשת לסלקום ולדרוש מהם מסמך כתוב שמאשר שהקנסות הם 2000 שקל לכל קו עבור המספרים הבאים ..... ...... .....

עם המסמך הזה לפנות למשרד התקשורת בתלונה על לקיחת קנסות יציאה מלקוחות פרטיים.

סיכוי טוב שתתקבל מסלקום תגובה בסגנון של "בלה בלה בלה לפנים משורת הדין הקנסות בוטלו".

ואז אפשר בשקט לנייד את הקו עם המספר החשוב ולנתק את השאר.

לגבי הסים - אז מה אם המכשיר הקודם הוא לא דור3?

גם המכשיר הכי חדש יעבוד עם סים הכי ישן.

אם אתה לא מאמין ופוחד לחתוך אז נסה במכשיר מתקדם שעובד עם סים רגיל (אייפון 3Gs למשל או גלקסי S2) ותראה שאני צודק.

ייתכן שלא יהיו שיחות וידאו. אז מה.

אם אתה רוצה מיקרוסים אז כמו שאמרו לך - תחתך עם מכונה או אפילו עם שבלונה ומספריים, אני אישית חתכתי כבר סים אחד עם מספריים ועובד פיקס באייפון4.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ +101 ^^^

אני קורא את הפניה ואת שאר התגובות, ומנסח לעצמי את התגובה בראש, ואז מגיע לתגובה של wil - לא הייתי מנסח זאת טוב יותר.

ולסיכום, רק פניה למשרד התקשורת, ויבורכו אטיאס וכחלון.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין.

מדובר בלקוח עסקי או פרטי?

למי משולם הכסף, לסלקום או למקום העבודה לשעבר?

ואם זה לקוח עסקי? האם אז הם יכולים לגבות קנסות? בכל מקרה אברר בנוגע למה שהצעת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...