Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש את הזרוע הזאת עוד מעט 3 שנים, נפלה פעמיים מהשמש בתקופה הזאת.

מחזיקה מעמד מדהים, הואקום עדיין תופס, חיבור הפלאפון ממש נוח לי.

אצל אמא שלי המעמד כבר עבר לאוטו הבא ועדיין שורד, אני מניח קצת מעל 4 שנים כבר.

שימו לב שיש כמה גדלים תבררו מה מתאים לכם, חפשו בגוגל Vice או Virus, יש משום מה שתי שמות שרצות שם למוצר שנראה אותו דבר.

http://www.ebay.com/itm/Virus-Vice-Car-Cradle-Mount-Holder-Stand-Kit-for-Smart-Phone-iPhone-4-4S-5-/251162118918?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a7a6dcb06

http://www.ebay.com/itm/Vice-Mount-CAR-MOUNT-HOLDER-360-Rotation-For-5-Smart-Phone-68-95mm-Width-/320837579029?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ab368f115

עריכה:

מצאתי את הדגם הגדול בקצת פחות כסף, מתאים ל G3, S5 ועוד הרבה מכשירים.

http://www.ebay.com/itm/CAR-MOUNT-HOLDER-for-Galaxy-S6-Note-3-Note-4-Optimus-G-pro-G2-G3-iPhone-6-/111195933271?hash=item19e3cb4a57&vxp=mtr

עריכה אחרונה על ידי peter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Windshield-360-Degree-Rotating-Car-Sucker-Mount-Bracket-Holder-Stand-Universal-for-Phone-GPS/1329458611.html

רכשתי לפני שנה וחצי ב-4$ (כרגע המחיר ירד ל-2$). זה מעמד אוניברסיטל לכל סמארטפון. (להוציא פאבלטים בגדלים אימתניים)

הפלסטיק שורד את השמש הישראלית, לא מתפרק. הוואקום סביר בהחלט, נופל פעם ב...

אל תבהל מהמחיר הנמוך, הוא לא יתפרק לך.

גם אצלי הזרוע הזו עובדת מעל שנתיים ללא שום בעיות מיוחדות.

תמורה מלאה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקוק לזרוע שמסוגלת להחזיק מכשיר בגודל 6.4", במשקל קצת יותר מ200 גרם, רוחב של 10 ס"מ בערך ועובי של קצת יותר מ6 מ"מ.

שוב פעם אני אמליץ על המערכת המודולרית של RAM. לא רועד, לא זז, לא כלום. יש להם גם פתרונות לטאבלטים.

הבעיה העיקרית היא המחיר (גם בחו"ל) והזמינות בארץ (והמחיר העוד יותר גבוה כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Windshield-360-Degree-Rotating-Car-Sucker-Mount-Bracket-Holder-Stand-Universal-for-Phone-GPS/1329458611.html

רכשתי לפני שנה וחצי ב-4$ (כרגע המחיר ירד ל-2$). זה מעמד אוניברסיטל לכל סמארטפון. (להוציא פאבלטים בגדלים אימתניים)

יש לי כזה. אם מדביקים לשמשה - מחזיק מעמד לא רע בכלל. תמורה מעולה לכסף.

אבל פחות טוב מ-אקסוגיר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הסרטונים שראיתי כל מה שעל הדש בכולם רואים שהטלפון מתנדנד (הiottie והשאר בסגנון),

האם זה רק אני? או שהדבר לא מפריע לרוב האנשים כאן?

הRAM נראה בסדר מהבחינה הזאת, בעלי המכשיר יכולים לאמת את החוסר תזוזה שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב קישור לאיביי למי שאין חשבון בעלי (שלושה דולרים,משלוח חינם)

http://www.ebay.com/itm/Nice-Car-Windshield-Mount-Holder-Bracket-External-iPhone-4-4S-HTC-Smartphone-/390566086290?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5aef8d8692

ה iottie נראה מצוין,אבל 40$ זה way too much בשביל חתיכת פלסטיק שתחזיק לנו את המכשיר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הIOTTIE מהארץ. קצת יקר, ומחכה לקבלו.

לדעתך זה חתיכת פלסטיק פשוטה שתחזיק את המכשיר, אך תזכור שמכשירים כאלו יקרים וחדשים צריכים גם משהו יקר וטוב שיתפוס אותם כמו שצריך, חוץ מזה בשביל השקט הנפשי שלא כל הזמן לפחד שזה יפול או להרכיב כל יום מחדש.

אני עדיין מתלבט היכן אני אדביק , על הדאש או על השמשה, משהו אומר לי שבשמשה יש סיכויים יותר לנפילות?דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מתלבט היכן אני אדביק , על הדאש או על השמשה, משהו אומר לי שבשמשה יש סיכויים יותר לנפילות?דעתכם ?

הזמנתי גם :-o

על הדאש בורד נוח יותר אבל אני הייתי חושש מנזק לפלסטיקה, בכל זאת זה סוג של ג'ל דביק כזה על הפומפה, שבחום לך תדע מה יעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הIOTTIE מהארץ. קצת יקר, ומחכה לקבלו.

לדעתך זה חתיכת פלסטיק פשוטה שתחזיק את המכשיר, אך תזכור שמכשירים כאלו יקרים וחדשים צריכים גם משהו יקר וטוב שיתפוס אותם כמו שצריך, חוץ מזה בשביל השקט הנפשי שלא כל הזמן לפחד שזה יפול או להרכיב כל יום מחדש.

על השמשה אין סיכוי לנפילות בוודאות, הדשבורד זה כבר סיפור אחר, מהניסיון שלי ברגע שהרכב חשוף לשמש בימי הקיץ החמים אז הדשבורד מתחמם לטמפרטורות מאוד גבוהות והדבק של המעמד מאבד את כל היכולת אחיזה שלו.

כמובן שאחרי שהוא נפל לי פשוט הדבקתי אותו בחזרה כאילו כלום לא קרה, אם תשתמש במגן שמש או פשוט תדאג שהרכב לא יהיה חשוף לשמש ישירה להרבה שעות אז אין שום סיבה שהוא ייפול מהדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על השמשה אין סיכוי לנפילות בוודאות, הדשבורד זה כבר סיפור אחר, מהניסיון שלי ברגע שהרכב חשוף לשמש בימי הקיץ החמים אז הדשבורד מתחמם לטמפרטורות מאוד גבוהות והדבק של המעמד מאבד את כל היכולת אחיזה שלו.

כמובן שאחרי שהוא נפל לי פשוט הדבקתי אותו בחזרה כאילו כלום לא קרה, אם תשתמש במגן שמש או פשוט תדאג שהרכב לא יהיה חשוף לשמש ישירה להרבה שעות אז אין שום סיבה שהוא ייפול מהדשבורד.

גם ככה בקורולה שלי יש "גבעה" בדיוק באמצע ולא נוח לשים אותו לצערי על הדאש.

עכשיו כשאני חושב על זה, באוטו של העבודה שלי יש כנראה את המתקן הזה כי כתוב עליו SMART TAP ואני חייב לומר שאני בעבודה שלי יותר מחצי שנה והמכשיר הזה מעולם לא נפל מהרכב שעבר אינספור בורות ונסיעות, יציב כמו יציב. היום שמתי אותו גם עם הפלאפון החדש שלי המדובר והוא גם תופס אותו טוב.

לא יודע אם זה זה אבל לפי מה שאמרו כאן אם כתוב סמארט טאפ אז כנראה שזה זה.

בכל מקרה, עצם זה שיש אופציה להדביק אותו גם על הדאשבורד זה חמוד מאוד. (בטוח פחות מסתיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי בשרשור הקודם המלצה ספציפית ולא ממש קיבלתי מענה, So here we go again.

זקוק לזרוע שמסוגלת להחזיק מכשיר בגודל 6.4", במשקל קצת יותר מ200 גרם, רוחב של 10 ס"מ בערך ועובי של קצת יותר מ6 מ"מ.

ניסיתי את iOttie שהומלצה כאן ברכב של חבר. הרוחב מתאים אבל המפרק הכדורי לא עומד במשקל והמכשיר מפזז לכל עבר.

מעדיף מתקן שנצמד לחלון, הדשבורד של הייטי לא מקבל בברכה את כוסיות הוואקום ומתקן למגש הדיסקים לא בא בחשבון (הטלפון גדול יותר ממערכת המולטימדיה ויסתיר אותה לחלוטין).

תודה מראש.

היי,

המוצר הזה יענה על הדרישות שלך. היות והוא תופס את הטלפון מלמעלה ומלמטה - רוחב הטלפון לא רלוונטי.

יש סרטון בקישור. אתה מוזמן לצפות בו. תוכל לקבל גם 15% הנחה נוספת.

http://www.handsfree.co.il/pl_product~SM679~34~0.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעמד שעומד ממש על הדשבורד (לא רוצה על הזכוכית) עם טלפון יחסית כבד (200 גרם).

(תמונה תחתונה שמאלית).

ניסיתי מדבקה של 3M על הsuctoin cup - נפל.

מחפש דבק

1) חזק

2) שאוכל להסיר את הדבק במידת הצורך מבלי ישאיר סימנים על הפלסטיקה.

3) שלא ימיס את הsuction cup של המעמד.

דבק מגע? סיליקון? $_57.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...