Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים בכביש 6 וכביש 1 - עכשיו בחדשות 2

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חתיכת **** רודפי בצע וחולבי כספים.

לא נשאר לנו אלא להצטייד במיגון ולהתריע לנהגים הבאים על מכמונות.

אתמול בשעה בשעה 5 לפנות בוקר, חושך מוחלט (!) , כביש 70 דרום בקטע חשוך מאוד בסוף הירידה ממחלף סומך - עומד שוטר עם אקדח כאילו זה לגיטימי לחלוטין לאכוף מהירות באמצעי הזה ובתנאי הראות הללו. פשוט בושה!

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שעדיין לא נחרץ גורלו, הוא אמר שהוא באמת לא שם לב.

ולכן גם 90 קמ"ש יכלה להיות המהירות שלו, הוא לא אומר על כמה הוא נסע במפורש...

לא מדוייק, הוא אמר שהוא נסע 120-130 ואח"כ העלה ל 150 וגם הצטער על כך.

קצת אוף-טופיק אבל אם נהג טוען שהוא לא הסתכל בספידומטר האם זה מתפרש כהודאה או מפורש כלשונו "לא יודע"?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט שלי שהיה לפני כשנתיים וחצי, אי שמירת קשר עין רציף בין זוג השוטרים לביני היתה הטיעון המרכזי שלי. הצגתי בפני ביהמ"ש גם צילומים של הכביש שמוכיחים שגם אם השוטרים היו טוענים שהם אכן שמרו איתי על קשר עין, מבחינת התוואי שלו זה פשוט בלתי אפשרי.

את השופט זה שכנע.

בדיוק.

מזה השטויות הללו, יונדאי חדשה, הרי אין גם קשר עין רצוף, איזה חוסר מקצועיות!

בחיים לא האמנתי שנגיע למצב של רשתות הסוואה :shock:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מופתע שהשוטר ידע להבדיל בין אקסנט/לנטרה/סונטה?

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס כבר שתולים את התאונות תמיד בגורם המהירות, זה לגמרי בולשיט!!!!

רוב התאונות קורות בגלל חוסר זהירות ותשומת לב לפרטים אחרים ולאו דווקא מהירות. לעתים אפילו תנאי הדרך הגרועים כ"כ שמדינת ישראל לא חשבה אפילו לשפר.

לעתים ככל שאדם נוסע במהירות גבוהה יותר כך הוא אפילו עירני ודרוך פי כמה וכמה ואת זה החוק היבש של מדינת ישראל ומשרד התחבורה לא מבינים. למרות שסביר להניח פקידיהם נוסעים בדיוק כמו חלק גדול מעם ישראל - במהירות גבוהה ובלתי חוקית.

אז שלא יבלבלו את המוח, שנים על גבי שנים מדינת ישראל מנסה לעשוק את אזרחיה והנה התוצאה...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה פה :

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000723901

ובהשוואה לתמונה פה :

http://reshet.tv/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/CrimeAndLaw/Crime/Article,103787.aspx

וזה שונה מהאקדח הישן שרואים פה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3474696,00.html

נראה שהם משתמשים באקדחי הלייזר החדישים, שכוללים גם אפשרות לצילום דיגיטלי של המטרה בזמן הלזירה.

אז הלך הטיעון של שמירת קשר עין...בהנחה והם מפעילים את האופציה הזאת של צילום.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שיש צילום אז הלך עלינו עד אז קשר עין מחוייב המציאות ביחוד אם מדובר בפוקוס או מזדה מצוייה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט שלי... אי שמירת קשר עין רציף... היתה הטיעון המרכזי שלי... את השופט זה שכנע.

הלכתי למשפט בטענה כי לא היה קשר עין. וגם הוכחתי את זה בעקבות משאית שהסתירה... ההוכחה כי קשר עין רציף לא נשמר, לא הייתה עילה לביטול דוח.

ככה זה: שני שופטים שונים יכולים לקבוע הכרעת דין הפוכה על פי אותן ראיות, וזה נחשב תקין לגמרי.

לכן עדיף שלא להגיע לבית המשפט מלכתחילה.

יש בדיחה כזו: אדם מספר לשכנו שמישהו תבע אותו על כי כלבו נשך אותו, והוא התפשר אתו בהסדר ושילם כך וכך. התפלא השכן, אבל בכלל אין לך כלב? נכון, ענה המספר, אבל לך תדע מה יחליט השופט.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס כבר שתולים את התאונות תמיד בגורם המהירות, זה לגמרי בולשיט!!!!

רוב התאונות קורות בגלל חוסר זהירות ותשומת לב לפרטים אחרים ולאו דווקא מהירות. לעתים אפילו תנאי הדרך הגרועים כ"כ שמדינת ישראל לא חשבה אפילו לשפר. לעתים ככל שאדם נוסע במהירות גבוהה יותר כך הוא אפילו עירני ודרוך פי כמה וכמה ואת זה החוק היבש של מדינת ישראל ומשרד התחבורה לא מבינים.

לא, זה לא "בולשיט" - זו האמת. מהירות לא סבירה (ביחס לתנאים) הורגת, והורגת המון! תנאי הדרך לא אידאליים - סע עוד יותר לאט והתאם את עצמך. ולגבי נושא העירנות - נסיעה במהירות גבוהה יותר אולי תגביר עירנות לזמן קצר, אבל אחר כך תתעייף הרבה יותר וגם מקדם הבטחון שלך יהיה קטן יותר כי אתה נוסע מהר יותר ביחס ליכולותיך.

מהירות מתאימה לתנאים זה א' ב' של נהיגה, ואת זה מבינים גם בחו"ל וגם שם מגבלות המהירות הן לא בשמיים. כולו נוסעים באוטוסטרדה 20-30 קמ"ש יותר מהר מאשר כאן, וגם זה רק בארצות אירופה ובתנאים מיטביים. בכביש בינעירוני שאינו מהר ההפרשים אפילו קטנים יותר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכל הנאום חוצב הלהבות הזה לא מגובה במספרים. להפך המספרים של אחצי האחוז מוכיחשהשוטרים היום עוסקים בסגירת הגרעון ולא צמצום התאונות.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגשו מיחסי הציבור של מתנ"א, המטרה של הפעילות הזאת היא בשביל להפחיד את האזרחים ולהרשים את משרד התחבורה כדי להשיג תקציבים נוספים (פעילות "גרילה" מאוד יקרות, לא?)

אני לא אתפלא שזו לא שיטת עבודה חדשה אלא סתם הזמינו את נוסבאום לסקר "סקופ בלעדי" ל"שיטת עקיפת מהירות חדשה" כשבפועל מה שקרה שם זה השתעשעות בקצת עודפי ציוד של המשטרה בשילוב קצין יצירתי במיוחד.

נראה כמה זה יחזיק...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צודק. אבל מי מתנדב לבדוק את העניין בכביש 6?...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה אומר כמה שכל המצלמות החדשות האלה שוות לתחת,אני די בטוח שהם לא עומדים ביעד שהם הציבו לעצמם כי הציבור בארץ לא מפגר ונמאס לו שחולבים אותו על ימין ועל שמאל.

ובאמת המהירות בכבישים אכן ירדה מאז כל המצלמות חרטה האלה וזה די מעצבן אבל זה מה יש ועדיף שהם לא ירוויחו עלינו.

כל זה מראה רק כמה שכל מה שאכפת להם זה הכסף שלנו,לא אכפת להם כמה הרוגים יהיו או לא יהיו,מעניין להם את הביצים כמות התאונות והם מעדיפים שיהיה כמה שיותר בלאגן על הכבישים.

ההרגל הנהיגה שלי הפך להיות קבוע שאני מסתכל כל הזמן לצדדים במקום ישר קבוע לכביש ואם יודעים שזה מתכון לתאונה אבל זאת המטרה שלהם.

בכל אופן מאז כל הפרוייקט של המצלמות אני חייב לומר למתנ"א ומשרד התחבורה תודה ענקית בגלל שזה פשוט צמצם לי עד 0 נסיעות מיותרות שפעם הייתי עושה בלי לחשוב פעמיים מה שאומר פחות דלק,פחות בלאי,פחות סיכון לקבל דו"ח על משהו הזוי והתעסקות בדברים חשובים באמת.

חזרתי עכשיו מברצלונה ואני רק אוכל את הלב שאני חי פה,מחכה כבר בקוצר רוח להתחיל את הלימודים שלי בחו"ל ולקנות שם ב200 אלף רכב רציני ולא לאון קופרה כמו בארץ ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...