Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט מאליבו 2006-2007

alon04
שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח בחשבון 1/7-7.5 בעיר ו סביב ה 1/11-12 מחוץ לעיר, הכל בנסיעה רגועה. תלחץ, יאכל יותר אבל אין ממש למה, הרכב הזה נוסע יפה על טורים נמוכים מאוד, יחסית.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתעלק בקטנה על השירשור.

אשמח לשמוע מחירי אחזקה כגדון טיפולים וביטוחים לרכב למי שיודע ויש לו ניסיון כמו כן האם קיימים מוסכים מתמחים ברמה גבוהה שאפשרי לסמוך עליהם שהאוטו מטופל כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג איפה יש מכון בדיקה לפני קניה טוב ואמין באזור עכו נהריה שאולי מתמחה ברכבים אמריקאים, מצאתי איזו מאליבו שאני רוצה לקחת לבדיקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בשמחה,

שולח לך בפרטי...

גיא משברולט

היי,

אמנם השרשור לא הכי חדש אך אשמח, גיא, אם תוכל להפנות גם אותי למגרש אמין שמוכרים בו מאליבו.

תודה,

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא מגרש?

אם זה הצורה המכוערת (לא שהיא מכוערת, פשוט הדביקו לה את השם הזה), לדעתי המחירון שלהם בקנטים בגלל המאליבו עם הצורה היפה.

לדעתי אפשר למצוא שמורות מאוד, ששימשו משפחות, בכמויות. (אני רואה לא מעט משפחות צעירות שקונים רכב כזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בופו של דבר רכשתי מאליבו 2006 מפרטי לפני כחודשיים ואני רוצה לומר שכל פעם שאני מתיישב מאחורי ההגה עולה לי חיוך על הפנים תמורה מלאה לכסף ואף יותר חבר קנה באוטו זמן הונדה סיויק 2010 שעלתה לו פי 2.5 מהמאליבו שלי ואין בכלל מה להשוות המאליבו ברמה אחת לפחות מעל. אולי צריכת הדלק יותר גבוהה אבל ההנאה והתמורה הרבה יותר גבוהה מכל רכב שתוכל לקנות במחיר במצחיק ההמאליבו נמכר.

תנסה לחפש רק מפרטי יש הרבה אקזמפלרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה למחיר הזול - היא חיבה מוגברת לבנזין. אם זה לא מפריע לך - תבדוק אם חוויית הנסיעה מתאימה לך - וסע לשלום.

"הימור" הרבה יותר בטוח מבחינתך יהיה לקנות לנסר משנת 2009.

ממש לא מדויק בלשון נעימה אומר....

לאחר שנתיים וחצי נפלאות עם הרכב אפשר לומר עליו הכל:

בתור בן אדם שבא מסופר לנסר ברור שאתה תהנה ולא מעוט

אז ככה אמריקאית היא לא היא יותר דומה להכלאה של אמריקאית עם יפנית היא לא מפנקת באבזור לא מרווחת יותר מדי

אבל היא:

אמינה

חסכונית ביחס למנוע 3.5

לא יקרה לאחזקה

מכונית בסה"כ חביבה מאוד להחזיק בכיף כמה שנים טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אמריקאית היא לא

משפט מסוכן, מי שקורא אותו עוד עלול להסיק שמדובר חלילה בדייהולט.

במילים יותר מדוייקות הייתי אומר שהמאליבו היא האמריקאית הכי פחות אמריקאית מהאמריקאיות הגדולות שיש בארץ. פחות מחלת ים, פחות גיהוץ של הכביש, קצת פחות נוחה ואכן פחות מרווחת, אבל עדיין בולטת בכל הפרמטרים האלו (סממנים אמריקאיים) בהשוואה למתחרות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט מסוכן, מי שקורא אותו עוד עלול להסיק שמדובר חלילה בדייהולט.

במילים יותר מדוייקות הייתי אומר שהמאליבו היא האמריקאית הכי פחות אמריקאית מהאמריקאיות הגדולות שיש בארץ. פחות מחלת ים, פחות גיהוץ של הכביש, קצת פחות נוחה ואכן פחות מרווחת, אבל עדיין בולטת בכל הפרמטרים האלו (סממנים אמריקאיים) בהשוואה למתחרות.

חלילה וחס זהו אינו שום דיהלוט, זהו רכב אמריקאי כשר למהדרין שיצא ממפעלי דטרויט הקדושים בארצות הברית

אתה הבנת על מה דברתי זה בסדר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר 3 חודשים אם המאליבו אני יכול להגיד שזאת תמורה מלאה לכסף ואף יותר.ובמסקנב שלי בתקציב של עד 40k זה הכי טוב שאפשר לקנות היום.

היום נסעתי עם חבר על הומדה סיויק 2010 שעלתה לו 95k ואני רוצה להגיש לכם שאין מה להשוואות בין המאליבו שלי להונדה שלו שעלתה פי 3 חוץ מזה שההונדה גיר רגיל שמבחינתי זה היתרון היחידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר 3 חודשים אם המאליבו אני יכול להגיד שזאת תמורה מלאה לכסף ואף יותר.ובמסקנב שלי בתקציב של עד 40k זה הכי טוב שאפשר לקנות היום.

היום נסעתי עם חבר על הומדה סיויק 2010 שעלתה לו 95k ואני רוצה להגיש לכם שאין מה להשוואות בין המאליבו שלי להונדה שלו שעלתה פי 3 חוץ מזה שההונדה גיר רגיל שמבחינתי זה היתרון היחידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

מקווה שאני לא מקפיץ יותר מדיי את האשכול :)

אני נוהג במאזדה 3 ספיריט שנת 2006 מזה כשנתיים והאמת ממש מרוצה מצריכת הדלק, הספורטיביות, המהירות וכו'. ללא תקלות בכלל כל הזמן הזה! אחלה של רכב ממש יפה גם! אבל מה שאני לא אוהב זה את הנוחות בנסיעה.. כנראה בגלל ג'אנט 17' מרגישים כל בור בכביש והנסיעה לא שקטה במיוחד בכבישים מהירים. מה גם שכנראה יש לי בעיה בבולמים האחוריים וכאשר יש לי 3 נוסעים מאחורה אז האוטו מתחיל לחרוק בנסיעה :/ למרות שזה פחות מפריע לי כי רוב הזמן אני נוסע לבד.

בקיצור, חבר הציע לי לקנות מאליבו 2005 עם מנוע גדול ובלה בלה.. השאלה שלי איך יהיה לי לעבור מאוטו ספורטיבי כביכול עם צריכת דלק בסדר, לרכב מנהלים עם מנוע גדול? איך נוחות הנסיעה? האם לא אתאכזב מצריכת הדלק? מה עם תקלות והאם היא אמינה כמו המאזדה?

אודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...