Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמיסת הפלא: Optimum No Rinse Wash & Shine

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום פורסם בפייסבוק של אוטוסטור שהם התחילו למכור את המוצר בחנות,

העלות יוצאת יותר זולה מאשר קניה בחו"ל בתוספת המשלוח.

מה המחיר, והאם יש לך לינק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://www.autostore.co.il/site/Shop/manufacture/manufactureCat.asp?depart_id=151426&manufacture_id=13015

אילו מחירים מופקעים.. תרסיס ה gps עולה 18$ ב autogeek..

עדיין אין ישועה לחובבי הדיטייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי זה שהמוצר עולה בחו''ל 75 ש''ח זה טוב ויפה, השאלה כמה עולה משלוח לישראל, אל תשכח שגם החנויות משלמות על משלוחים והדבר אינו בחינם.

באוטוסטור המוצר נמכר ב-149 ש''ח, משלוחים מחו''ל לחבילות קטנות יכול להיות כ-20 דולרים שזה בחישוב גס 80 ש''ח+75 ש''ח עלות מוצר, הגעתה ל-155 ש''ח, איפה בדיוק המוצר יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהבקבוק עולה להם 12$ בערך. הצרכן לא צריך לספוג את כ-ל עלויות הייבוא.

לא הייתי מתנגד לשלם 100 שקל למשל, כי באופן יחסי זה מחיר סביר.

200% זה לא מחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה משנה, עדיין יוצא לך יותר זול מלהזמין לבד, לא?

אם אתה מחפש צדק כלכלי תהפוך ליבואן של זה ותתחרה בהם, כולם ירויחו :wink:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהבקבוק עולה להם 12$ בערך. הצרכן לא צריך לספוג את כ-ל עלויות הייבוא.

לא הייתי מתנגד לשלם 100 שקל למשל, כי באופן יחסי זה מחיר סביר.

200% זה לא מחיר סביר.

ועכשיו בוא נחשבו בהיגיון, בבדיקה שעשיתי יום משלוח עולה 30 דולרים + 18 דולרים יוצא 192 ש''ח.

לא רק שזול יותר באוטוסטור, הם גם מונעים ממני את ההתעסקות מול גורמי מכס משלוח וכו'. גם אם היו יקרים בכ-20-30 ש''ח עדיין שווה את הפער.

אם אתה נמצא בחו''ל ורוכש במחיר ללא משלוח ומביא איתך במזוודה זה כבר סיפור אחר.

עד אז יש מוצרים שכן משתלם לרכוש בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה שאני עשיתי, המוצר נמכר בחו"ל ב- 16$ שהם 65 שקלים. נאמר שהמוצר נמכר למשווקים בארץ הייצור ב- 8-10$ וזה המחיר שהיבואן המקומי קונה אותם, אך היבואן המקומי משלם גם עלויות משלוח, עמלות, מכס ועוד - דברים שבטח מעלים את העלות עבור המשווק הישראלי.

בכל מקרה, בשורה התחתונה, זול יותר לרכוש בארץ במחיר "מופקע" מאשר להזמין דרך ebay במחיר הגון (אבל גבוהה יותר).

אישית, לא רכשתי את המוצר - אבל אני לקוח קבוע של אוטוסטור (שמן ותוספים בכל טיפול, מוצרי טיפוח בין לבין ועוד) ומנסיון אני יודע שהם מאוד הוגנים במחירים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני גם קניתי כמה מוצרים אצל אוטוסטור, המחירים שמה טובים ביחס לחנויות אחרות, לא מאמינים? הכי טוב להשוות לבד בין החנויות השונות.

לגבי קנייה בחול, תזמין תראה בסוף כמה עלה לך ואז תדע אם זה היה משתלם, שלא תגיד אחר כך: ״אמרנו לך...״

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא ראיתי אף אחד ממביני העניין בפורום שעשה ניסוי לומר שזה בטוח לשימוש ועד אז שימשיכו בפרסום הפלאים שלהם...

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הגישה שלכם מוצרים תמיד יהיו יקרים. יבואן אמור לפתור לך בדיוק את הדילמה של מחירי המשלוח.

אה ואני לא דואג, meguiars בדרך לארץ אז אלטרנטיבה תהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הגישה שלכם מוצרים תמיד יהיו יקרים. יבואן אמור לפתור לך בדיוק את הדילמה של מחירי המשלוח.

אה ואני לא דואג, meguiars בדרך לארץ אז אלטרנטיבה תהיה.

נשמע טוב, תוכל בבקשה לפרט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישו מכיר חומר כזה שמוריד את נקודות החלודה הקטנטנות מצבע לבן? חוץ מפלסטלינה!

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב, תוכל בבקשה לפרט ?

אין לי קשר ליבואן. כשגיששתי לגבי יבוא לפני כחודש בערך נאמר לי שיש כבר מכולה במים.

אני מעדיף לא לחשוף שמות, רק אומר שהיבואן אינו מתחום הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את העיקרון של המוצר,זה אמור להיות סבון,רק ללא צורך בשטיפה שלו עם צינור אלא יבוש עם הגילדה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...