Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

wrx 2.5 2006

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי הגדול רכש לפני כמה ימים SUBARU IMPREZA WRX 2.5 שנת 2006 והוא רוצה לעשות לה טיפול של פילטרים ושמנים איזה שמן הוא צריך להכניס בספר רכב רשום להכניס 5 30 אבל במוסך סוברו אמרו להכניס 10 60 זה נכון?

ואיזה חברה טובה של שמן כדי לקחת?

תודה מראש

Hu: Alpine 9887R, Amp1:Earthqake extream,Amp2:RF 1001 BD,comp:Morel Dotec 6 ,Comp:Sony Xplode ,Sub:Earthquke DBXI 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני שמנים שמומלצים ובשימוש של חלק נכבד מבעלי האימפרזות בגודשות ואני בינהם אותו רכב רק 2007.

1)קסטרול 10-60(אני משתמש בכזה כבר 3 טיפולים ומאוד מרוצה).

2)מוטול 15-50

מבלי להיגרר לויכוחים מי טוב יותר ומי פחות, שני השמנים טובים ומומלצים, כל אחד יחליט מה שטוב בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך ולאח שלך גם לעשות קצת שיעורי בית לאחזקת הרכב הזה, אפשר גם לעשות חיפוש פה בפורום הזה ותמצא הרבה דברים מעניינים,

כי האימפרזה טובו הכי חשוב חוץ מנהיגה נכונה זה אחזקה נכונה וטובה,

כי אם תזלזל קצת ברכב הזה אז יתחילו לך בעיות וסיפורים, אז אני ממליץ לך ללמוד קצת דברים ולהכנס לעיניינים ועדיף גם לעשות טיפולים במוסכים וסדנאות שמומלצים פה בפורום, ולדעתי הם עדיפים על מוסכי החברה.

בהצלחה, ותספר קצת על הרכב.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחי (אם הוא אחיך, דברו בארוחת ערב בבית) הרכב מטופל רק!! בחברה אין משהו אחר מוסך מרכזי בלבד אם חלפים מקוריים ובספר טיפולים אמרו שהכניסו רק 5 30 אבל יש לי ספקות כי יש לי חבר שעובד במוסך מורשה סוברו והוא אומר שלכל הסוברו אם הטורבו הוא מכניס 10 60 אז אני שואל שלא נכניס שמן לא נכון ורק נגרום לבעיות

אתה מתבקש להתחיל לכתוב עם סימני פיסוק או שלהבא הודעותיך ימחקו.

Hu: Alpine 9887R, Amp1:Earthqake extream,Amp2:RF 1001 BD,comp:Morel Dotec 6 ,Comp:Sony Xplode ,Sub:Earthquke DBXI 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו עבדתי עם קסטרול 10W60, נקרא בזמנו קסטרול פורמולה, על WRX סטנדרטית עשרות רבות של אלפי ק"מ.

בהמשך כשהיה קשה להשיג את השמן עבדתי גם עם אמפרזה GT וגם עם WRX פרודרייב עם מוטול COMPETITION 15W50

והעסק ניגן על הכיפאק.

שניהם שמנים סופר אכותיים ומתבקשים בנסיבות העיניין.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ממליץ להרים טלפון לטיג ארט, שטיפלו בעשרות אימפרזות מכל הסוגים והגדלים. כמות הידע שתספוג בשיחה הזאת תספיק לך לתקופה הקרובה.

כפי שהנחילו לנו בינקותנו - אין חכם כבעל ניסיון. מומלץ עוד יותר, לנצל את ההזמנה לכוס קפה שיעניקו לך :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, תודה לכולם על העזרה, ממש תרמתם לי.

אני יצלצל (אצלצל), זה נשמע לי כמו שיחת חובה לאדם אם רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי כל התותחים שממלאים שמני מרוצים במנועים שלהם, אבל האם בדקתם כי לשמן אותו אתם מוזגים למנוע היקר מפז שלכם יש את התקן אותו דורש יצרן הרכב?

לשמני מירוצים בדרך כלל אין תקן (למשל במקרה של סובארו הדרישה היא לתקן API) והשמנים הללו מזיקים למנוע. מאוד. שמנים כאלה מיועדים ליום מסלול בלבד ולא דקה מעבר לו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להרים טלפון לטיג ארט, שטיפלו בעשרות אימפרזות מכל הסוגים והגדלים. כמות הידע שתספוג בשיחה הזאת תספיק לך לתקופה הקרובה.

כפי שהנחילו לנו בינקותנו - אין חכם כבעל ניסיון. מומלץ עוד יותר, לנצל את ההזמנה לכוס קפה שיעניקו לך :-D

אני מניח שהתכוונת לטיג מוטורספורט :lol:

https://www.facebook.com/pages/TIG-Motorsport-Engineering/227609031022

אנחנו עובדים כבר שנים עם קסטרול 10/60 והשמן הוכיח את עצמו כמצויין. נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בעל היאריס ספורט הוא ה---"מבין" הגדול מכולם בשמנים.

תקן או לא תקן איתמר, בסוף היום מה שקובע זו המציאות, והמציאות היא שאני נסעתי למעלה מ 100,000ק"מ עם קסטרול 10/60 (אימפרזה WRX PRODRIVE 2003) והכל עובד מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ארד לרמה שלך. אם יש לך דעה בעניין אתה מוזמן להביע אותה בדרך מכובדת. בניגוד להרבה אנשים כאן אני התעמקתי בנושא שמני המנוע וחקרתי את העניין מזוויות קצת יותר מקצועיות.

1. שמן מנוע שמיועד למרוצים ואינו נושא תקן רלוונטי עושה נזק למנוע.

2. שימוש בשמן 10W60 (גם אם הוא נושא תקן רלוונטי) זה מעשה מטופש להחריד ברכב שנמצא בשימוש יומיומי.

מי שחושב אחרת מוזמן לגבות את טענותיו עם סימוכין.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן או לא תקן איתמר, בסוף היום מה שקובע זו המציאות, והמציאות היא שאני נסעתי למעלה מ 100,000ק"מ עם קסטרול 10/60 (אימפרזה WRX PRODRIVE 2003) והכל עובד מצויין!

זאת קבוצת המבחן שלך?

"אני מילאתי שתן גמלים ולא קרה כלום למנוע"?

אם הרכב הפרטי שלך מתפקד עם שמן X זה לא אומר שהשמן מתאים לרכב, בשביל זה יש תקן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בעל היאריס ספורט הוא ה---"מבין" הגדול מכולם בשמנים.

אפשר לשאול אותך שאלה? באמת אבל,לא תוקף,מתעניין.איך העובדה שלמישהוא יש רכב X(לא חשוב איזה) גורמת לו להיות פחות מבין במשהו מסויים שקשור לכלל הרכבים?

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...