Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה לשנה ו- 2500 קנס על מעבר באור אדום.

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום לעג.

ממתין למניפסט המהפכני בנשימה דרוכה.

אם כך ,אני מבין שאתה רציני .על כן , אני מכתיר אותך בזאת לסר ישה . השר לענייני רמאות משטרה. מי יתן ואללה , מוחמד , טינקי וינקי הטלטהאביס וארז הגדול יהיו עימך ויארו את דרכך .

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גוזל אתה מזכיר לי חבר טוב שלי, שהוא בראש כמו שלך ואני תמיד אומר לו שאני מוריד בפניו את הכובע.

אבל תמיד אני מחדד לו שאין הרבה כמוהו! וזה חבל.

הוא אמר לי תיהיה איתי נעשה שינוי.

אמרתי לו עזוב תן לי לעבוד לחיות להנות מהחיים לנצל תחביבים לאהוב מכוניות לאהוב נשים.

לא להילחם עם מדינה צעירה ומשטר כושל (משטרה) ממשלה שלא סופרת אותך.

תן לי לעבוד קשה תעלו את מחיר הדלק אעבוד שעה נוספת ארכוש פחות דברים.

אין מה לעשות אינני רוצה למות בשביל המדינה הזאת כשהיני יודע שאני נותן גז בניוטרל!

אתה יודע מה הייתה תשובתו הרבה אנשים עשו את זה חיו עשו שינוי ומתו תוך כדאי השינוי הזה!

בגלל זה אתה כאן בגלל זה אתה מצליח לקנות בית לחיות לקנות רכב לשלם על דלק איכשהו ולא חי באשפתות ,אתה צריך להגיד להם תודה ככה הוא אמר לי.

אתה יודע מה עניתי לו? .......(שתקתי) אכן זה מה שעניתי לו אתה צודק . ! נמאס מזה נמאס!

אבל בכול זאת אני מעדיף לשבת בחיבוק תקראו לי פחדן תקראו לי מה שתרצו לא משנה מה נעשה המדינה לא תשתנה(כשהיני אומר מדינה אני מתכוון לכול המערכות במדינתנו).

אני מעדיף לחיות מאשר למות מלחמת שווא!עם זה למות פיזית או למות נפשית ולמות כוחנית ממאבק שלא יתן כלום!

מצטער להגיד, אך בארצינו יש יותר מידי, איך נגיד את זה ברכות בבונים ששולטים עלינו.

כן , אתה רואה , זה אמיתי .

לחיות זה כל מהשאני רוצה,אני דג ואל תוציאו אותי מחוץ למים .

זה לא אידיאולוגיה , אני לא רוצה להלחם למען שום מטרה , אני פשוט לא סובל חוסר צדק וזה מתבטא במיוחד בכבישים החוסר צדק וכמו שאמרת בבונים - פעם אני נוסע על כביש 1 וראה איזה רכב עומד בנתיב האמצעי תקוע , וואלה הבאתי ברקס , אני מחכה למנוול שיעבור נתיב - חשבתי שהוא פיספס את הנתיב לפנייה אז לא כעסתי ואז גיליתי שהוא עבר נתיב רק בשביל לברוח מהפקק שמקדימה והוא חזר אחרי איזה דקה לנתיב שלי - שיא הבבון , אבל בבון עם i35 חדשה ומפוארת . זה חוסר צדק . אני נוסע היום על כביש 1 רואה שוטרים מאחורי , קטע של 100 , אני רואה שהוא נצמד , שם 110 ,הוא נצמד עוד יותר ,לא עושה כלום , כאילו ממתין שאני אגיע ל120 -130 ויהיה לו על מה לעצור אותי , אני מתחיל להרגיש מאויים , עובר לנתיב המרכזי ופתואם הוא עולה ל120 בלי סיבה מיוחדת . למה אני צריך להיות מאויים ?

אז אני אומר חיבוק ידיים כן , לבנות ולא להרוס כן , לחיות בשלום -איכשהו כן , אבל כשהקולר יילחץ יותר מדי ,זה אני והפטיש נגד העולם .

אתה מרגיש את זה ? אתה לא יכול לשתוק ! לא ,לא אם אתה מרגיש את זה ! ואתה מרגיש את זה ,את הקולר המתהדק . אני , החבר שלך , האיש הבא שנשבר , אתה לא יכול להתעלם מזה . להוריד את הכובע לא מספיק . המאבק לא נותן כלום אתה צודק אבל בעיני , שום דבר לא נותן כלום , גם ילדים , גם אהבה גם האישה לחזור אליה הביתה , כשמה שזורם לך בורידים זה 90% כעס -אז אתה מרגיש את זה וכל השאר הופך להיות קהה .

אז אם אתה לא מוכן , אני מניח שאתה פשוט לא מרגיש את זה .כל אחד רוצה לזכות לחיות ליום הבא , השאלה היא במה יהיה שונה היום הבא מהיום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל אתה יודע מה היה הפיתרון שלי?

להישאר לגור רחוק מכול הדרעק הזה ממדינת תל אביב וסובביה מכול מה שהולך שמה !

נשארתי לגור בגולן בשלוותא ! לא יעבור מפה שכולם יעברו אני ישאר לבד בשלווה שלי.

יעשה את הכסף שלי ,יחייה את החלום שלי,יגור בזול.

שוטרים יציקו לי גם פה אין מה לעשות.(למדתי פשוט איך לדבר איתם) אני כבר מכיר את רובת אישית . עיר קטנה היה לי מפגשים איתם נעים ופחות נעימים. ועכשיו הכול על אש מאוד מאוד נמוכה.

ומידי פעם שאסע למרכז או משו פשוט ארתח מזעם אבל אדע שאני חוזר עוד כמה שעות או ימים אני חוזר לשקט שלי בלי כול הדרעק!

אני אולי ישב בחיבוק ידיים אבל אני לא אוכל את כול החרא, עשיתי צעד הרבה יותר חכם אני גר בגולן.

זה הפיתרון לפי דעתי להיות מרוחק מכול זה! ולנסות להתפתח פה.

ככה אני מונע מעצמי את הכעס ואת כול מה שיש מסביב ואת כול הדרעק הזה ואגיד לך את האמת! יש ממנו בשפע.

ומספיק נסיעה אחת ,מספיק רק לראות מה הולך במדינה בטלויזיה אפילו ! וילך איתכם רחוק מספיק שבחרו את קותי הזה באח הגדול זה מראה באמת איך התרבות במדינה שלנו נראית. זה מתחיל מהקטן ביותר עד לגדול ביותר.

אני בטוח שלא רק הממשלה אשמה יש הרבה אנשים כמוני וכמוך ויש הרבה אנשים שבאמת בבונים, צופרים מזגזגים מקללים חושבים הכביש של אבא שלהם חונים בחניות נכים דורסים אנשים ונוסעים דוקרים בגלל שבטעות נגעת בו בזמן שרקדת במסיבה.

או מספיק התחלת עם חברה שלו בזמן שלא ידעת ואתה צפוי להיקל למצב מאוד לא נעים.

אני מעדיף להיות רחוק מכול זה, וזהו הפיתרון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל,

אם אין עליך תעודה מזהה כלשהי, איך השוטר ידע שאתה אכן גוזל ולא מישהו אחר :?:

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטט מן הכתבה : "אלא שכאשר התבקש להציג ת"ז והתגלה כי אינו מחזיק בה, הואשם גם בעבירה חמורה יותר - "אי-ציות לשוטר". זאת, למרות שמסר את פרטיו המלאים והנכונים, ולראייה - בדו"ח שרשמו השוטרים מופיע שמו המלא, ומספר הזהות המתאים."

עוד דוגמא לכך שהאזרחבסדר והשוטר קופיף . על סמך מה הסיק השוטר את מה שהסיק ?? ואם רשם פרטים - שיאמת !! שידרוש שיגיע מאוחר יותר לתחנה , יציג את התעודת זהות שלו וישלם את ה 100 ש"ח המטופשים האלה!!!

-אבל זה לא קרה .אז מה אתה מנסה להוכיח ???

אני מעדיף שתכתוב לי : " גוזל , אתה צואת עטלפים , אתה מוציא תיסכולך בפורום ואם הייתי הורה שלך הייתי סוטר לך כל כך חזק שהייתי קרוב לודאי מולק את צווארך " - זה אמיתי .

יש לך בעיה עם משהו שהצגתי ? תגיד שאתה נגד גוזל המטומטם הזה שלא יודע מה הוא רוצה להוכיח . אל תבוא לי סחור סחור למה תקבל סחרחורת ! go go power rangers .... יחי הארז יחי הדיקטטור הגדול .האזם האזם . יחי הארז הגדול .

כן כן

מגיע גוזל עטלפים ומסביר לשוטר שהוא גוזל ציפורים ואפילו מבטיח לו "תאמין לי אחי בעוד 5 ימים גוזל ציפורים יגיע לתחנה להציג תעודת זהות"

מצאת כבר לפי הכתוב בעיתון הוירטואלי את העבירות בהן הורשע ומהן זוכה ?

אגב השוטר קופיף בלי קשר מכיוון שאם היה מתעד את העבירה כראוי , הטמבל מבני ברק היה מצטרף ל 99% שהורשעו לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן

מגיע גוזל עטלפים ומסביר לשוטר שהוא גוזל ציפורים ואפילו מבטיח לו "תאמין לי אחי בעוד 5 ימים גוזל ציפורים יגיע לתחנה להציג תעודת זהות"

מצאת כבר לפי הכתוב בעיתון הוירטואלי את העבירות בהן הורשע ומהן זוכה ?

אגב השוטר קופיף בלי קשר מכיוון שאם היה מתעד את העבירה כראוי , הטמבל מבני ברק היה מצטרף ל 99% שהורשעו לפני.

אתה בכלל קולט מה אתה רושם??עטלף זה יונק ! גוזל יכול להיות של ציפורים בלבד.

מצאת כבר לפי הכתוב בעיתון הוירטואלי את העבירות בהן הורשע ומהן זוכה ? " - אתה מקשה עלי , קשה לי אבאלה . מה אתה מנסה להגיד ? אני לא מצאתי שם כלום אם ישלך מה לומר ,תכתוב בצורה מפורשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או מספיק התחלת עם חברה שלו בזמן שלא ידעת ואתה צפוי להיקל למצב מאוד לא נעים.

משהו אומר לי שזה הדבר שהכי מטריד אותך :lol:

"אני מעדיף להיות רחוק מכול זה, וזהו הפיתרון שלי." - זה לא עובד ככה . אתה יודע את זה . כבר רשמתי , אף אחד לא נשאר נקי , בסוף המצב מחלחל לכולם .

נ.ב - יאלללה אני רק מסיים את התואר ואני עובר או לגולן או לדרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל קולט מה אתה רושם??עטלף זה יונק ! גוזל יכול להיות של ציפורים בלבד.

מצאת כבר לפי הכתוב בעיתון הוירטואלי את העבירות בהן הורשע ומהן זוכה ? " - אתה מקשה עלי , קשה לי אבאלה . מה אתה מנסה להגיד ? אני לא מצאתי שם כלום אם ישלך מה לומר ,תכתוב בצורה מפורשת.

גם אתה גאון

אולי תקימו עמותה ....

http://www.youtube.com/watch?v=tIkFK-u4lKs&feature=related

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שקראתי את השרשור הזה מתחילתו ועד סופו, והוא פשוט הלך מאיגרא רמה לבירא עמיקתא-מויכוח על הולך רגל שעבר באדום הגעתם להחלפת מהלומות מילוליות, שזה ממש בוגר :roll: . בואו בבקשה נחזור לנושא המקורי, ומי שמעוניין-יכול להגיב בשרשור ייעודי לכך שפתחתי.

בכל מקרה, כך או אחרת-העונש לדעתי ממש לא פרופורצינלי לחומרת הארוע. בסופו של דבר, השוטר היה יכול להסתפק באזהרה או בקנס כספי, שלא לדבר על השופט. יש דרכים להרתיע אנשים מלעשות עבירות שכאלה (שאינני מפחית בחומרתן כהוא זה-חצייה ברמזור אדום זו סכנת חיים!), אך שלילת רישיון היא לא אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתה גאון

אולי תקימו עמותה ....

http://www.youtube.com/watch?v=tIkFK-u4lKs&feature=related

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: איזה רוע !! לא מספיק שקראתם לי גוזל על דרך קבע ? הפירוש המילולי זה ציפור תינוק :cry: . עכשיו אתה גם רומז שאני טיפש ? איך אחיה עם עצמי .

בכל מקרה אני בכיף פותח איתה מפלגה .

אני כבר יודע איזה מצע אנחנו צריכים - יותר נכון מצעים (הא ,אני כל כך מתוחכם - שזה כבר דורש שאני אהיה צודק ).

אני צודק אתה טועה , יחי הארז, תחי הדרך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שקראתי את השרשור הזה מתחילתו ועד סופו, והוא פשוט הלך מאיגרא רמה לבירא עמיקתא-מויכוח על הולך רגל שעבר באדום הגעתם להחלפת מהלומות מילוליות, שזה ממש בוגר :roll: . בואו בבקשה נחזור לנושא המקורי, ומי שמעוניין-יכול להגיב בשרשור ייעודי לכך שפתחתי.

בכל מקרה, כך או אחרת-העונש לדעתי ממש לא פרופורצינלי לחומרת הארוע. בסופו של דבר, השוטר היה יכול להסתפק באזהרה או בקנס כספי, שלא לדבר על השופט. יש דרכים להרתיע אנשים מלעשות עבירות שכאלה (שאינני מפחית בחומרתן כהוא זה-חצייה ברמזור אדום זו סכנת חיים!), אך שלילת רישיון היא לא אחת מהן.

מאיגרא רמה לבירא עמיקתא -טווווווב אתה! מזל שעשית כבר פיסומטרי ,ראית , עכשיו כבר צריך חיבור.

אני מת לסיים את הדיון הזה מזמן אבל אנשים אוהבים לשחק בפוואר ריינגרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...