Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה לשנה ו- 2500 קנס על מעבר באור אדום.

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי בדיקטטורה שאליה אתה מייחל תוכל למנוע ממני להגיב לגיבוב המילים שאתה משרבט על המסך.

מאחר ועליך ועל שכמותך אני מצחקק, אני מעדיף להרטיב אותך בדמעותיי. תראה את זה כתרומתי הצנועה לניקיונך. אתה יכול גם להרוות את צימאונך במידה וידך אינה משגת לשלם עבור מים.

מניסיוני למדתי, שנדבנים, תורמים, מתנדבים וכד' אינם נושאים שלטי חוצות המספרים על פועלם אלא עושים זאת באהבה. לפוחזים כמוך, יש צורך עז לקבל חיזוקים מהסביבה ולכן מעל כל במה, מהללים ומפארים את המעט שעשו, אם בכלל, אפילו אם מדובר בפורום מכוניות...

אתה פשוט איש חולה , ציני ומרושע .

-אבא ? זה אתה ? :lol:

כל מה שאתה אומר נכון .ארז הדיקטטור הגדול , אין מצב שהבחור רק רצה להציע דרך חלופית - הוא רצה להתרברב כן כן אבל אתה תפסת אותו כי אתה הנעלה מכולם ארז הדיקטטור הגדול .אתה חוכמת אנוש בהתגלמותה החומרית . אותך נעבוד .יחי הארז , יחי הארז קולולולוווו....

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, קח איתך את הטפשות והרשעות שלך ולעולם אל תגיב יותר על דברי. אני מבטיח שלעולם לא אגיב לפוסטים שלך.

מנהלים יקרים, אני מסתכן באזהרה או מה שלא יהיה מצידכם, אך לאור תגובתו של הנ"ל שאינו ראוי אפילו להקרא בן אנוש, אני אסתכן.

לפחות חשפת את פרצופך האמיתי בתגובתך.

רק אאחל לך (ולא בציניות חלילה, כי אני משער שבבורותך אינך מבין אפילו מה כתבת), שלעולם אתה ובני משפחתך לא תדעו רעב או מחסור, כפי שגם אני איני יודע.

אולי במקום לקשקש רק על מכוניות, פעם אחת תיקח את עצמך לבתים הרוסים תראה קצת מה הולך מחוץ למעגל הקרוב אלייך. אני משער שזאת יכולה להיות חוויה מטלטלת ומכוננת עבורך.

ולא, לי איך צורך בדמעות שלך. שמור אותם לאנשים שאתה מצחקק עליהם.

תהיה בריא וחג שמח.

ערן חסוך את זה , אין לתקן דרכם של אנשים מהסוג הזה ואין ללמד כלב זקן טריקים חדשים . יש דבר אחד שהוא אמר נכון זאת לא הזירה . אני מתחרט שרמשתי בכלל פטישים ואלות כי זה גרר אותנו לכל הקקמיקה הזאת . העניין הוא שארז דודנו כנראה חיפש אמתלה להוכיח עצמו כנבון וחיכה לי בפינה.

פטישים ואלות פטישים ואלות - הנה , אני טיפש אתה חכם חג שמח לכולם !

וכן אתה צודק הוא חשף את פרצופו אבל אין מה לעשות אנשים נהיים כאלה לפעמים - דרכו של עולם . אני מאד שמח שהגבת לי כי בזכותך באמת נזכרתי לעשות משהו טוב בשביל אנשים אחרים הפסח הזה :-D . אני מאחל לך חג שמח ושתשאר חיובי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר שכשל כיוון שלא היה לו סקס בלילה עם אשתו , שופטת שכשלה כיוון שלא היה לה סקס עם בעלה בלילה , מה שלא נכתב בכתבה הוא כי השוטר והשופטת הם בעל ואשה.

משם לדיקטטורה ולאלימות לא מזה ולא מזה.

יש לשנות בדרכים דמוקרטיות !!

זה כולל גם אקטים של הפגנות חוקיות שבהם משתתפים מאות אלפים , המביעים את דעתם כנגד השלטון.

והשלטון מבין !!

ואם הוא לא מבין אז הוא מוחלף!! בבחירות!!

כן ,בבחירות , ובנתיים נסבול עד שיגיע גל טמטום חדש . תן לי מועמד אחד ששוה להצביע לו ?? יחימוביץ'? - בדיחה גרועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התסריט שלך הוא באמת סביר אבל לא מתרחש במציאות.

תעמוד פעם ליד שוטר שאוכף אור אדום ותגלה ש90% מהולכי הרגל שעבורים באדום שחכו את כל התעודות שלהם בבית.

לפי החוק השוטר יכול לעכב בתחנת משטרה כל אחד שעבר עבירה לצורך בירור זהותו , ואכן הם מאיימים בכך על האזרחים.

99% נזכרים שיש להם תעודה מזהה כלשהי בכיס או בתיק והשוטר מסתפק בכך , מכיוון שכל מה שמעניין את השוטר הוא "לגמור את הפנקס" גם כרטיס מועדון של טיב טעם מספק.

עכשיו נשאר לך לחשוב על התפתחות העלילה ב1% שיוצאים ממסעדה ומספרים שאין להם תעודות מזהות.

" ואכן הם מאיימים בכך על האזרחים" - לא משלמים להם לאיים והמנדט שאני נותן להם הוא בשביל שיגנו עלי ולא ייאמו עלי . תגיד מה שתגיד ופה אני מסיים - הבן אדם בסה"כ עבר באור אדום !!! הוא בסה"כ סיכן מקסימום את עצמו - ואם פעל כך סביר שזה בגלל שהמעבר היה פנוי . ישה כבר אמר - החוקים האלה מיושנים . התייחסו לבן אדם כמו אויב המדינה במינימום . שהיו שולחים אותו ללימודי תעבורה או משהו כזה , שהיו שולחים אותו להרצות בבית ספר לילדים קטנים למה אסור לעבור באדום . אבל המערכת ישר דחפה לו יד לכיס !!!

שוטרים , שופטים , אנסים !!!!!!!!!! נמאססס!!!! אההההה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקילה: עובד עבודה זרה, נערה מקודשת לאיש שזנתה, מחלל שבת, מסית ומדיח לעבודה זרה, המקלל את השם, מקלל אביו או אמו, השוכב/ת עם בהמה, השוכב משכב זכר, השוכב עם אימו, השוכב עם אשת בנו, בן סורר ומורה.

שרפה: בת כהן שזנתה בעודה מקודשת והשוכב עם אישה וביתה (כגון אשתו וחמותו).

הרג: רוצח, אנשי עיר הנידחת.

חנק: אשת איש וגבר שנאפו ביחד, מכה אביו או אמו, מי שחטף אדם וסחר בו, זקן ממרא, נביא שקר, והמתנבא בשם עבודה זרה.

כמו כן, עדים זוממים שזממו לחייב אדם בעונש מוות, ייהרגו אף הם באותה המיתה שזממו לחייב את הנאשם.

לא תודה, אני לא רוצה לחיות באפגניסטן.

עובד עבודה זרה, נערה מקודשת לאיש שזנתה, מחלל שבת, מסית ומדיח לעבודה זרה, המקלל את השם, מקלל אביו או אמו, השוכב/ת עם בהמה, השוכב משכב זכר, השוכב עם אימו, השוכב עם אשת בנו, בן סורר ומורה.

תשמיט את מחלל שבת , ובן סורר ואתה מקבל את עקרונות הצדק . תראה את הבנות הבהמות שיש לך בחוץ איכס . אתה כבר לא מוצא היום בתולה שעברה את גיל 15 .

הרג - רצח של הרוצח - אין כאן שום דבר פסול בהרבה ארצות שאינן אפגניסטן זה מקובל עדיין .

אשת איש וגבר שנאפו- בטח שהייתי רוצח אותם ככה לפחות יהיה טעם לנישואין . רוצה לדפוק , קודם תתגרשי .

ואנשים שוזממים לרצוח מישהו אחר - כמובן שלא מגיע להם לחיות .

התנך מלמד את עקרונות הצדק והיהדות אין בו כל פסול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,בבחירות , ובנתיים נסבול עד שיגיע גל טמטום חדש . תן לי מועמד אחד ששוה להצביע לו ?? יחימוביץ'? - בדיחה גרועה .

אתה למשל גוזל

מועמד ראוי.

ואם תפיל את המשטר באלות ובפטישים מי יעמוד בראש?

בינתיים הדמוקרטיה היא השיטה הטובה ביותר בין שאר השיטות.

וכדי שהיא תפעל כמו שצריך צריך להחליף את ההנהגה או את העם מה שיותר קל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה למשל גוזל

מועמד ראוי.

ואם תפיל את המשטר באלות ובפטישים מי יעמוד בראש?

בינתיים הדמוקרטיה היא השיטה הטובה ביותר בין שאר השיטות.

וכדי שהיא תפעל כמו שצריך צריך להחליף את ההנהגה או את העם מה שיותר קל.

תמשיך ללעוג יעקוב דודנו אבל יום אחד עוד אקים את מפלגות הפטישים. המצע שלנו יהיה ... אני אחזור אלייך עם זה .

בינתיים הדמוקרטיה היא השיטה הטובה ביותר בין שאר השיטות. בנתיים , אולי מחר תהיה מטהקרטיה ? שתעניק סמכויות למחשב ורשות האוכפת תהיה מורכבת מרובוטים מתוחכמים (תודה לאסימוב וחבריו) ?ככה לפחות לא נטיח בהם שהם לא אנושיים .

ונכון , צריך בהחלט להחליף את השלטון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" ואכן הם מאיימים בכך על האזרחים" - לא משלמים להם לאיים והמנדט שאני נותן להם הוא בשביל שיגנו עלי ולא ייאמו עלי . תגיד מה שתגיד ופה אני מסיים - הבן אדם בסה"כ עבר באור אדום !!! הוא בסה"כ סיכן מקסימום את עצמו - ואם פעל כך סביר שזה בגלל שהמעבר היה פנוי . ישה כבר אמר - החוקים האלה מיושנים . התייחסו לבן אדם כמו אויב המדינה במינימום . שהיו שולחים אותו ללימודי תעבורה או משהו כזה , שהיו שולחים אותו להרצות בבית ספר לילדים קטנים למה אסור לעבור באדום . אבל המערכת ישר דחפה לו יד לכיס !!!

שוטרים , שופטים , אנסים !!!!!!!!!! נמאססס!!!! אההההה!!!

הרבה הולכי רגל לא מתייחסים ברצינות לאור אדום ברמזור , וכששוטר עוצר ומבקש תעודות עם מתייחסים לכך כבדיחה.

השוטר באמת לא צריך לאיים , לפי החוק הוא יכול לעכב אזרח בתחנת המשטרה לברור זהותו.

הבן אדם הזה נשפט וזוכה מעבירת אי ציות להוראות שוטר , בכתבה לא כתוב שום דבר באשר להרשעה באור אדום .

אני לא רוצה לדרוס אחד שמסכן את עצמו ועובר באדום , כנראה שלך זה לא אכפת.

מה מיושן ברמזור אדום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה הולכי רגל לא מתייחסים ברצינות לאור אדום ברמזור , וכששוטר עוצר ומבקש תעודות עם מתייחסים לכך כבדיחה.

השוטר באמת לא צריך לאיים , לפי החוק הוא יכול לעכב אזרח בתחנת המשטרה לברור זהותו.

הבן אדם הזה נשפט וזוכה מעבירת אי ציות להוראות שוטר , בכתבה לא כתוב שום דבר באשר להרשעה באור אדום .

אני לא רוצה לדרוס אחד שמסכן את עצמו ועובר באדום , כנראה שלך זה לא אכפת.

מה מיושן ברמזור אדום ?

אני אסביר לך הכל כך שתבין ולא אצטרך להרחיב .

מכיר את הפוואר ריינגרס ? http://www.youtube.com/watch?v=fsfbXSlrMZg&feature=fvwrel

איך יכול להיות שהם כל הזמן נלחמים עם הזויידים שלהם בלי להחליף שמן מנוע , גומיות , רקטומים וכו?

הא??

אין לי כח להילחם בכולכם ולהסביר מה לא בסדר בזה . כל דבר בי נגעל מהמערכת המשטרתית זה מספיק לי . לך לא יופי! לך חבק שוטר .

תגיד לי מה בסדר ב" לעכב אזרח בתחנת המשטרה לברור זהותו." על זה שהוא עבר ברמזור אדום!?!?!?!?

איפה ההגיון שלך? אתה בכלל חי איתי באותו כוכב ?

"הבן אדם הזה נשפט וזוכה מעבירת אי ציות להוראות שוטר , בכתבה לא כתוב שום דבר באשר להרשעה באור אדום " - אה כן סתם פתחו לו את השושנה עם בתי משפט . יאללה רד מהמקלדת לפני שאני הולך להביא את הפטיש !!! אנשי הארז מכים בלי לדפוק חשבון . הבנת!??!

זהו סיימתי עם הנושא הזה . כולה הפלצתי משהו וכולכם קופצים. לכו שחקו בזויידים ומפלצות עם עצמכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" ואכן הם מאיימים בכך על האזרחים"

אם כל אמירה או אמירת אזהרה תחשב כאיום, עדיף אם כן לעבור ישר לפרקטיקה - אין לך תעודה > כנס לניידת ונוסעים לתחנה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך הכל כך שתבין ולא אצטרך להרחיב .

מכיר את הפוואר ריינגרס ? http://www.youtube.com/watch?v=fsfbXSlrMZg&feature=fvwrel

איך יכול להיות שהם כל הזמן נלחמים עם הזויידים שלהם בלי להחליף שמן מנוע , גומיות , רקטומים וכו?

הא??

אין לי כח להילחם בכולכם ולהסביר מה לא בסדר בזה . כל דבר בי נגעל מהמערכת המשטרתית זה מספיק לי . לך לא יופי! לך חבק שוטר .

תגיד לי מה בסדר ב" לעכב אזרח בתחנת המשטרה לברור זהותו." על זה שהוא עבר ברמזור אדום!?!?!?!?

איפה ההגיון שלך? אתה בכלל חי איתי באותו כוכב ?

"הבן אדם הזה נשפט וזוכה מעבירת אי ציות להוראות שוטר , בכתבה לא כתוב שום דבר באשר להרשעה באור אדום " - אה כן סתם פתחו לו את השושנה עם בתי משפט . יאללה רד מהמקלדת לפני שאני הולך להביא את הפטיש !!! אנשי הארז מכים בלי לדפוק חשבון . הבנת!??!

זהו סיימתי עם הנושא הזה . כולה הפלצתי משהו וכולכם קופצים. לכו שחקו בזויידים ומפלצות עם עצמכם .

כשתתחיל לקבל דוחות על כך שבהיותך הולך רגל עברת באור אדום , אז תתחיל להתבכיין שהשוטר לא ביצע וידוי כי האדם שלו הוא רושם הדוח הוא באמת מי שהוא טוען שהוא באמת ולא אתה.

קרא את הכתבה שוב ואולי תבין ממה הוא זוכה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתתחיל לקבל דוחות על כך שבהיותך הולך רגל עברת באור אדום , אז תתחיל להתבכיין שהשוטר לא ביצע וידוי כי האדם שלו הוא רושם הדוח הוא באמת מי שהוא טוען שהוא באמת ולא אתה.

קרא את הכתבה שוב ואולי תבין ממה הוא זוכה .

מצטט מן הכתבה : "אלא שכאשר התבקש להציג ת"ז והתגלה כי אינו מחזיק בה, הואשם גם בעבירה חמורה יותר - "אי-ציות לשוטר". זאת, למרות שמסר את פרטיו המלאים והנכונים, ולראייה - בדו"ח שרשמו השוטרים מופיע שמו המלא, ומספר הזהות המתאים."

עוד דוגמא לכך שהאזרחבסדר והשוטר קופיף . על סמך מה הסיק השוטר את מה שהסיק ?? ואם רשם פרטים - שיאמת !! שידרוש שיגיע מאוחר יותר לתחנה , יציג את התעודת זהות שלו וישלם את ה 100 ש"ח המטופשים האלה!!!

-אבל זה לא קרה .אז מה אתה מנסה להוכיח ???

אני מעדיף שתכתוב לי : " גוזל , אתה צואת עטלפים , אתה מוציא תיסכולך בפורום ואם הייתי הורה שלך הייתי סוטר לך כל כך חזק שהייתי קרוב לודאי מולק את צווארך " - זה אמיתי .

יש לך בעיה עם משהו שהצגתי ? תגיד שאתה נגד גוזל המטומטם הזה שלא יודע מה הוא רוצה להוכיח . אל תבוא לי סחור סחור למה תקבל סחרחורת ! go go power rangers .... יחי הארז יחי הדיקטטור הגדול .האזם האזם . יחי הארז הגדול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל אתה מזכיר לי חבר טוב שלי, שהוא בראש כמו שלך ואני תמיד אומר לו שאני מוריד בפניו את הכובע.

אבל תמיד אני מחדד לו שאין הרבה כמוהו! וזה חבל.

הוא אמר לי תיהיה איתי נעשה שינוי.

אמרתי לו עזוב תן לי לעבוד לחיות להנות מהחיים לנצל תחביבים לאהוב מכוניות לאהוב נשים.

לא להילחם עם מדינה צעירה ומשטר כושל (משטרה) ממשלה שלא סופרת אותך.

תן לי לעבוד קשה תעלו את מחיר הדלק אעבוד שעה נוספת ארכוש פחות דברים.

אין מה לעשות אינני רוצה למות בשביל המדינה הזאת כשהיני יודע שאני נותן גז בניוטרל!

אתה יודע מה הייתה תשובתו הרבה אנשים עשו את זה חיו עשו שינוי ומתו תוך כדאי השינוי הזה!

בגלל זה אתה כאן בגלל זה אתה מצליח לקנות בית לחיות לקנות רכב לשלם על דלק איכשהו ולא חי באשפתות ,אתה צריך להגיד להם תודה ככה הוא אמר לי.

אתה יודע מה עניתי לו? .......(שתקתי) אכן זה מה שעניתי לו אתה צודק . ! נמאס מזה נמאס!

אבל בכול זאת אני מעדיף לשבת בחיבוק תקראו לי פחדן תקראו לי מה שתרצו לא משנה מה נעשה המדינה לא תשתנה(כשהיני אומר מדינה אני מתכוון לכול המערכות במדינתנו).

אני מעדיף לחיות מאשר למות מלחמת שווא!עם זה למות פיזית או למות נפשית ולמות כוחנית ממאבק שלא יתן כלום!

מצטער להגיד, אך בארצינו יש יותר מידי, איך נגיד את זה ברכות בבונים ששולטים עלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך ללעוג יעקוב דודנו אבל יום אחד עוד אקים את מפלגות הפטישים. המצע שלנו יהיה ... אני אחזור אלייך עם זה .

בינתיים הדמוקרטיה היא השיטה הטובה ביותר בין שאר השיטות. בנתיים , אולי מחר תהיה מטהקרטיה ? שתעניק סמכויות למחשב ורשות האוכפת תהיה מורכבת מרובוטים מתוחכמים (תודה לאסימוב וחבריו) ?ככה לפחות לא נטיח בהם שהם לא אנושיים .

ונכון , צריך בהחלט להחליף את השלטון .

שום לעג.

ממתין למניפסט המהפכני בנשימה דרוכה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...