Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בכפר סבא

Limburger
שימו לב! השרשור הזה בן 7268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, נסענו אני וחברים שלי ברחוב ויצמן בכפר סבא במטרה לחפש טרמפיסטים (יש לנו משחק כזה שבו אנחנו מתחרים נגד קבוצה אחרת, גם הם חברים שלנו, מי יכול לאסוף יותר טרמפיסטים), בכל מקרה, אנחנו נוסעים וכמה מטרים מאיתנו איזה פז'ו 205 אחת שכנראה נסעה ממש מהר עשתה זיגזג עם הרכב בנסיון לעקוף מכונית אחרת, איבדה שליטה, עלתה על האי תנועה, נכנסה בעץ שהיה עליו והפילה אותו, שם היא נעצרה גם כשחצי ממנה בנתיב הנגדי מזה שהיא נסעה בו בהתחלה והעץ גם, מכונית שבאה לכיוון העץ הנפול ישר דפקה ברקס. אני ישנתי והבום ישר העיר אותי, חבר שלי עצר את האוטו בצד ויצאנו מהאוטו, כך גם אחרים. בכל מקרה מה שקרה זה שהנהג דפק כנראה את הראש בהגה ודימם מהפרצוף והחבר שלו כנראה שבר את הרגל. תוך 10 דקות כבר הגיע ההאמבולנס שהזמנו. מה שעניין את הנהג בזמן שהוא שוכב על האי תנועה מלא בדם זה מה הוא יגיד לאבא שלו שיהרוג אותו.. וטען גם שאין על הרכב ביטוח. אין טעם לציין שהאוטו הלך טוטאל לוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 דקות לאמבולנס?!

ברחוב ויצמן בכפ"ס?!

אם זה באמת 10 דקות - המקרה הזה הוא פשוט בושה לחובשים ולבית החולים.

(בית החולים מאיר נמצא בקצה הרחוב :evil: )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מראש העין, פשוט בכפר סבא יש מלא טרמפיסטים אז עברנו שם.

והמשחק הוא תוצאה של שיעמום יתר בתוספת 2 רכבים עם הרבה מקום:

peugeot 307 sw

mazda mpv

בתוספת דלקן לכל מכונית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 דקות לאמבולנס?!

ברחוב ויצמן בכפ"ס?!

אם זה באמת 10 דקות - המקרה הזה הוא פשוט בושה לחובשים ולבית החולים.

(בית החולים מאיר נמצא בקצה הרחוב :evil: )

יש דבר כזה שנקרא תורנויות של בתי חולים ואם למשל בית חולים שהוא מרוחק יותר זה התורנות שלו אז הוא צריך לשלוח אמבולנס.

וזה גם תלוי אם היו אמבולנסים פנויים אולי היו קרעאות יותר דחופות.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תורנויות?

אתה רוצה להגיד לי שמאיר לא ישלח אמבולנסים לכפ"ס?!

אם לא מאיר אז מי?!

וחוץ מזה חבר שלי עבד באמבולנסים (חובש) - ורוב הזמן הוא לא עשה שם הרבה...

(והוא עבד הרבה!)

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, באמת...

משחקים משחק של איסוף טרמפיסטים, ואתה ישן? מה, המשחק משעמם? אתה לא מעוניין לעזור באיתור טרמפיסטים?

למה ההודעה נשמעת קצת מוזרה?

ביומיים האחרונים ניתקלתי כאן בעוד הודעה מוזרה (אמא שלי/חברה שלי לידי..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחקים משחק של איסוף טרמפיסטים, ואתה ישן? מה, המשחק משעמם? אתה לא מעוניין לעזור באיתור טרמפיסטים?

אממ, ישנתי כי יצאנו בערב ואני מחמש בבוקר ער, הלכתי למיונים של חיל הים כדי להתקבל לגיבוש צוללות....

מה מוזר בזה, מה יש לי להגיד את זה סתם? אנחנו באמת לוקחים טרמפיסטים סתם.. כמה שזה נשמע מוזר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו אני וחברים שלי ברחוב ויצמן בכפר סבא במטרה לחפש טרמפיסטים (יש לנו משחק כזה שבו אנחנו מתחרים נגד קבוצה אחרת, גם הם חברים שלנו, מי יכול לאסוף יותר טרמפיסטים

אתה יכול להסביר את המשחק...אני לא ממש הבנתי איך מנצחים..

צריך למצוא כמה שיותר טרמפיסטים ולנסות לדחוס כמה שיותר לתוך הרכב או משהו אחר ?

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מכוניות, 2 קבוצות, נוסעים לחפש טרמפיסטים ומסיעים אותם לאן שהם צריכים, כל טרמפיסט זה נקודה. מאוד פשוט.

ולא דוחסים כמה שיותר לתוך הרכב.... כמה שאפשר להכניס לפי החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתי החולים לא שולחים את האמבולנסים.

אלא תחנת האמבולנים שנמצאת 100 מטר מבית חולים מאיר.

הסיבות שיכול להיות שבגללן לקח זמן:

א. הטלפון מגיע למרכזיה ראשית(פתח תקווה) ומשם לתחנות האמבולנסים - דבר הלוקח דקה-שתיים לפחות.

ב. חובש\נהג ישנו למרות שתמיד יש מישהו ער יכול להיות שהצוות שאכן היה ער באותו הזמן היה באירוע אחר.

ג. וסביר להניח שהוא לא בדק את זמן הגעת האמבולנס על השעון. לכן 10 דקות נשמע סביר יחסית למרות הקירבה.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני חבר של משה (Limburger)

הוא היה חצי ישן במושב האחורי אחורי אבל אני הייתי מקדימה וראיתי את התאונה, פז'ו 205 "forever" שחורה זגזגה בין שתי מכוניות, נזרקה לתוך עץ במרכז השדרה, כשהתחת שלה פונה לנתיב הנגדי, מהתאונה יצא כנראה אחד עם רגל שבורה, הנהג כנראה פגע בהגה והיה דיי המום (שכב כשהוא מדמם מהראש, "אבא שלי יהרוג אותי") , שכב כשחובש אזרחי טיפל בו, עוד בן אדם שישב מאחורה יצא עם פציעה שטחית (למראית העין לפחות), לאמבולנס לקח יחסית הרבה זמן להגיע.

ובקשר למשחק הוא תוצאה של שעמום עצום, שני מכוניות שיכולות להסיע 8 אנשים, ודלקן.

אין הרבה חוקים, וגם אלה שיש מעורפלים, בעיקר אמורים לאסוף טרמפיסטים, כל עוד הם ביקשו טרמפ הם עולים (לא לבוא לאנשים ברחוב ולהציע להסיע אותם 2 מטר הבייתה).

If i were a rich man...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מראש העין, פשוט בכפר סבא יש מלא טרמפיסטים אז עברנו שם.

והמשחק הוא תוצאה של שיעמום יתר בתוספת 2 רכבים עם הרבה מקום:

peugeot 307 sw

mazda mpv

בתוספת דלקן לכל מכונית....

למה אתם לא גרים בקריית שמונה??

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אני גר בכפר בכפר סבא , ואני זוכר ווריאציה אחרת ל"משחק הטרמפיסטים" - עוצרים 20 מטר אחרי הטרמפיסטים וצופרים להם לבוא , הם מתחילים לרוץ לכיוון הרכב ורגע לפני שהם מגיעים... היינו דופקים גז ובורחים :lol:

אחחח היו ימים... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...