Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודל תיבה

שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה להוציא ממנו כמה שיותר איכות תבנה תיבה של 47ליטר פתוחה

אם אתה רוצה עוצמה אם איכות חרא כמו ששמעו אצלי במפגש אז תבנה תיבה של 80 ליטר אם פורט 10 על 15

תאמת אני מעיף את התיבה שיש לי עכשיו כי הצליל נמרח יותר מידי ובכלל צליל מגעיל. עכשיו כיוונתי קצת אבל עדיין לא מספיק.

אתה תתלהב בהתחלה מהעוצמה של הסאב בתיבה גדולה אבל זה ימאס עלייך כי אתה לא תוכל לשמוע כל כך מגעיל הרבה זמן. תאמין לי אני שמעתי 3 סוגים של תיבות אם הסאב הזה ע אותו מגבר ותיבה של 47 ליטר אם פורט 8 על 15 ושמעו צליל הרבה יותר יפה. צליל של באס כמו שצריך ולא חלול כזה כמו של תיבה גדולה. האטומה נותנת צליל לא רע אבל הענות לתדרים נמוכים על הפנים.

בקיצור לך על 47 ליטר הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אבל שכנעת אותי...

חשבתי עד עכשיו ללכת על 60 ליטר פתוחה

אולי תגידו לי מה אתם חושבים שעדיף 47 או 60 ? שניהם פתוחים

היה לי עיקוב קל עם הבניה בגלל מחסור בעץ :roll:

אבל אני מאמין שאני יבנה מחר.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב בהכללה על אטומה למרות שבתיבה אטומה עם QTC נמוך הסאב ירד נמוך יותר מאשר הוא יוכל עם כל תיבה פתוחה.

מעניין אותי לדעת אם אתה יודע לאיזה תדר הפורטים שהצעת מכוונים את התיבה. אם לא, להמליץ רק לפי מה ששמעת בלי לדעת איך נראית הענות התדרים זה לא רציני. יכול להיות ששמעת שלוש תיבות גרועות ואתה ממליץ על הפחות גרועה מבינהן אבל שאפשר לתכנן תיבות טובות בהרבה.

אני אכניס את הנתונים לתוכנה (צריך למצוא אותם) ואראה מה אפשר לעשות. אולי למישהו אחר כבר יש את הנתונים והוא יוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 פתוחה לדעתי יהיה לא רע בכלל, או קטנה יותר סגורה.

ומידות של פורט שמכוונת לאיזה תדר?

מתן, עברתי על הת'רד שוב ולא ראיתי שציינת אם לקחת בסוף את הפרמייר או הרגיל? בכל אופן תן לינק מדוייק למקום שבו אוכל למצוא את הנתוני T/S אם אתה רוצה שאנסה לעזור לך עם התיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 פתוחה לדעתי יהיה לא רע בכלל, או קטנה יותר סגורה.

ומידות של פורט שמכוונת לאיזה תדר?

מתן, עברתי על הת'רד שוב ולא ראיתי שציינת אם לקחת בסוף את הפרמייר או הרגיל? בכל אופן תן לינק מדוייק למקום שבו אוכל למצוא את הנתוני T/S אם אתה רוצה שאנסה לעזור לך עם התיבה.

לא רשמתי לו מידות, ובטח לא אמליץ על 10 על 15 כמו בתיבה 80 ליטר.

אין לי בעיה לעזור לו עם winISD אבל לשם כך הוא יכול ומוזמן לפנות אליי,

או אף לבקש כאן באופן יותר מפורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על 60 ליטר פתוחה היא המלצה כללית מאוד אתה לא חושב? בעצם זה לא אומר לו הרבה אם הוא לא יודע מידות של הפורט.

אין פה הרבה מה לפרט, חוץ מנפח תיבה ומידות פורט (תוך ציון התדר שאליה היא מכוונת).

לא אמרתי שיש לך בעיה לעזור לו בWINISD, אמרתי לו שאם הוא רוצה שאני (או כל אחד אחר) יעזור לו, זה יהיה קל יותר אם הוא יציין בדיוק את הדגם וגם יביא קישור לנתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על 60 ליטר פתוחה היא המלצה כללית מאוד אתה לא חושב? בעצם זה לא אומר לו הרבה אם הוא לא יודע מידות של הפורט.

אין פה הרבה מה לפרט, חוץ מנפח תיבה ומידות פורט (תוך ציון התדר שאליה היא מכוונת).

לא אמרתי שיש לך בעיה לעזור לו בWINISD, אמרתי לו שאם הוא רוצה שאני (או כל אחד אחר) יעזור לו, זה יהיה קל יותר אם הוא יציין בדיוק את הדגם וגם יביא קישור לנתונים.

לא רק חושב, יודע.

הבחור לא סגור עדיין על מה הוא רוצה, ואני לא אחשב סתם כי אולי...

כבר פנו אליי מספיק אנשים לא רציניים, ואני עושה הכל תוך כדי עבודה 8)

אני אשמח לעזור לכל אחד באופן הכי אישי ומקצועי שאני יכול כמובן,

אבל בשביל אנשים רציניים שיודעים כבר מה החליטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל לא באתי אלייך בטענות. אתה מדבר כמו בעל מקצוע שמקבל כסף ומישהו התלונן על התמורה :D

אני דווקא לפי ההמלצה שלך חשבתי שהוא כן סגור על עצמו (כי נתת לו נפח), בגלל זה עברתי על הת'רד שוב וציינתי שלא ראיתי שהוא באמת החליט על מה.

בקיצור, לא משהו שצריך לבזבז עליו עוד זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה47 ליטר מכוונת ל37HZ וזה לדעתי הכי מתאים לסאב הזה. בתיבה אם תדר נמוך יותר ההענות גרועה וזה מה שקורה בתיבה אטומה לסאב הזה.

ובתיבה של 80 ליטר הוא מכוון ל39HZ והתדרים בין 40 ל50 הרץ מוגברים ב3DB ובגלל זה העוצמה מפוצצת אבל האיכות מגעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה47 ליטר מכוונת ל37HZ וזה לדעתי הכי מתאים לסאב הזה. בתיבה אם תדר נמוך יותר ההענות גרועה וזה מה שקורה בתיבה אטומה לסאב הזה.

ובתיבה של 80 ליטר הוא מכוון ל39HZ והתדרים בין 40 ל50 הרץ מוגברים ב3DB ובגלל זה העוצמה מפוצצת אבל האיכות מגעילה.

זו תשובה לעניין וככה צריך לכתוב :mm_yeah:

אני לא יודע אם המידע נכון כי לא בדקתי בעצמי אבל אם למשל ארצה לבדוק אוכל לדעת למה אתה מתכוון.

אדי, למה לא כדאי פתוחה 60 ליטר? למה הוא לא יזוז?

נ.ב.

אתם מדברים על ה305C? כי לא ראיתי איפה הוא כתב שהוא לוקח אותו או את הפרמייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...