Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוטלו כל הטסטים בצפון לאחר שנבחן היכה בוחן נהיגה

vor
שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://news.walla.co.il/?w=//550179

"כל מבחני הנהיגה המעשיים - "טסטים" - בצפון הארץ בוטלו היום, לאחר שנבחן היכה את בוחן הנהיגה במהלך מבחן. בגלי צה"ל דווח כי הבוחן נאלץ להתערב בנהיגתו של הנבחן שביצע פניה מסוכנת, ובתגובה, עצר הנבחן את המכונית, סירב להמשיך בנהיגה והחל להכות את הבוחן. משרד התחבורה והמשטרה פתחו בחקירה."

לא יודע אם מותר לצחוק על כזה דבר :roll:

If i were a rich man...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

אותו אדם יילך מכות בבנק, כי הוא למקבל שירות. אותו אדם יילך מכות בכביש, כי מישהו חתך אותו. וכו'...

לא הייתי רוצה להיתקל עם אחד כזה בכביש.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

אותו אדם יילך מכות בבנק, כי הוא למקבל שירות. אותו אדם יילך מכות בכביש, כי מישהו חתך אותו. וכו'...

שמוליק

אל תדאג, כנראה שלא תתיקל כי לא יהיה מי שיעביר אותו טסט 8)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מצחיק :lol:

וחוץ מזה טסטרים הם חרא של אנשים

יש גם נהגי מוניות חרא, רופאים חרא ומורים חרא , זה עדיין לא מצדיק אלימות לפחות לא אלימות גלויה....

אני נתקל בזה בכל יום - המפקד החרא שלי חי בסרט שהוא אלוהים אבל אני לא יכול להכות אותו בבסיס למרות שאני ממש רוצה, זה אומר שאת האלימות צריך להשאיר לרגע הנכון...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

שמוליק

אולי תגבש דעה כבר איפה אתה בנושא האלימות? כמה ת'רדים מתחת, בת'רד על צילום רכב, דווקא היית אלים מאוד ואני לא הייתי רוצה להיתקל עם אחד כמוך בכביש.

אני לא בעד להכות טסטר אבל חלאס עם הצביעות.

אורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

שמוליק

אל תחתוך אותו בכביש ולא תיתקל :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מצחיק :lol:

וחוץ מזה טסטרים הם חרא של אנשים

וזה היה משפט מאוד מאוד מחוכם, אנשים כמוך הם חרא של עם :mad:

לכזה בן אדם צריך לשלול את הרישיון לכמה שנים טובות + לא לתת לאוטו שלו לעבור טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל בזה בכל יום - המפקד החרא שלי חי בסרט שהוא אלוהים אבל אני לא יכול להכות אותו בבסיס למרות שאני ממש רוצה, זה אומר שאת האלימות צריך להשאיר לרגע הנכון...

אתה בטח מאלו שמסננים כל הזמן "חכה חכה מה אני אעשה לך אם אני אתפוס אותך באזרחות"... ממש נפלא :p

והבעיה עם אותו נבחן - היא שבסופו של דבר הוא כן יעלה על הכביש, ללא רישיון...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב.

שמוליק

אולי תגבש דעה כבר איפה אתה בנושא האלימות? כמה ת'רדים מתחת, בת'רד על צילום רכב, דווקא היית אלים מאוד ואני לא הייתי רוצה להיתקל עם אחד כמוך בכביש.

אני לא בעד להכות טסטר אבל חלאס עם הצביעות.

אורון

כשתכיר אותי אישית, אתה תבין למה רשמתי באותו הת'רד שהייתי שובר לאותו צלם את המצלמה. אני לא בעד אלימות אבל כשזה נוגע לרכוש שלי, לזהותי, לפרטיותי אני אעשה הכל.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...