Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לג'יפ עד 40-45 אלף שקל

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מבקש המלצה לג'יפ בתקציב של עד 40-45 אלף שקל.

מה הדרישות?

נוחות נסיעה יום יומית

ירידה לשטח בסופי שבוע - אני לא מתכוון לשטח קשה, משש לנסוע בשביליים וחול ים מידי פעם.

שמעתי שהג'ימני היא סיוט בכביש האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לעצמך ויטרה משנת 2001 ואילך, מנוע 1600 של בלנו, נוחות נסיעה סבירה, אמינות גבוה, אחזקה נמוכה יחסית (מוגדר כפרטי ולא מסחרי כמו הג'יפים הגדולים) ועל פניו נראה שיספק את צרכיך גם בשטח, בהצלחה

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לעצמך ויטרה משנת 2001 ואילך, מנוע 1600 של בלנו, נוחות נסיעה סבירה, אמינות גבוה, אחזקה נמוכה יחסית (מוגדר כפרטי ולא מסחרי כמו הג'יפים הגדולים) ועל פניו נראה שיספק את צרכיך גם בשטח, בהצלחה

תודה, איך היא בכבישים מהירים ? רוב הנסיעות שלי הם בכבשים מהירים היא סבירה במהירות 90-100?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, הפשרה הכי סבירה שניתן להשיג בין ג'יפ לפרייבט, אבל יכול להיות שאני לא יודע מספיק טוב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלך, חול ים ושבילים קלים עם עדיפות ברורה ליכולות הכביש המהיר המלצה חד משמעית שלי, סובארו פורסטר - בתקציב הזה אתה יכול להשיג בשנתונים 2001 עד 2002 .

לטעמי זה רכב השטח עם יכולות הכביש הטובות ביותר בקבוצתו. אם תמצא את דגם הטורבו בתקציב הזה אז בכלל הרווחת רכב מאד מאד מהנה לנהיגה בכביש מבלי לוותר על יכולות שטח מרשימות ומפתיעות לטובה. בוודאי בשבילים ובחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלך, חול ים ושבילים קלים עם עדיפות ברורה ליכולות הכביש המהיר המלצה חד משמעית שלי, סובארו פורסטר - בתקציב הזה אתה יכול להשיג בשנתונים 2001 עד 2002 .

לטעמי זה רכב השטח עם יכולות הכביש הטובות ביותר בקבוצתו. אם תמצא את דגם הטורבו בתקציב הזה אז בכלל הרווחת רכב מאד מאד מהנה לנהיגה בכביש מבלי לוותר על יכולות שטח מרשימות ומפתיעות לטובה. בוודאי בשבילים ובחול.

מצטרף להמלצה. אכן נוחות נסיעה ושימושיות גבוהה.

אומנם נדירים אבל הדגמים הידניים מאד מומלצים. הם מתומחרים במחירונים במחיר זול יותר מהדגמים האוטומטיים, גם חסכוניים יותר ונהנים מיתרון של הילוך כוח (לא קיים בדגמים האוטומטיים). לא ממליץ על דגמי הטורבו (יובאו רק עם תיבות הילוכים אוטומטית) עקב תצרוכת דלק גבוהה!!

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עיינתי קצת במודעות המכירה וכולם עם ק"מ נורא גבוה!

האם לייחס לזה חשיבות? כלומר האם המנועים האלה בנויים לק"מ גבוהה ואין מה לחשוש או שלהתרחק מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפורסטר - קח בחשבון שהאוטומט אוהבת דלק (1/8 משולבת עם רגל קלה מאוד)

קנינו אחת 01, (2.0 אוט') ב35K במצב טוב, כך שאתה יכול גם להשאר עם עודף.

רק תזהר, מסתבר שהן לא יודעות לשחות.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתה יכול ללכת על הויטרה הסטנדרטית שתי דלתות, מהמודלים האחרונים, 97-8 המחיר שווה לכול נפש, שוב אותו מנוע של בלנו . הגיר 4 הילוכים, (עלויות גרוש) אוכל 1/10 מניסיון שלי והיתרון הגדול לעומת הגרד-המשקל, משקל ג'וק כמו שאני אוהב לכנות.

בכביש נוסע ממש כמו פריבט ובשטח כמעט כמו המר (נו טוב אז הגזמתי מעט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיצלבו אותי פה , אבל מניסיון אישי שלי, סאנגיונג קורנדו.

זול לקניה, לאחזקה, צריכת דלק בינונית+

והכי חשוב מפתיע מאוד בשטח.

לאחי יש אחד , שנת 2001 והרכב הזה פשוט לא עוצר.

אמנם של אחי משופר קצת. הגבהה נעילות ובולמים.

אבל גם אחד רגיל יספק את צרכיך בשטח קל וחול ים.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...