Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטישה המונית של 500 אבארט - מה קרה?

עידן.
שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קובי, אתה חייב להפסיק להתרגש מאסף - הוא תמיד אוהב להתנגח תמיד, זה גורם לו להנאה.

ככה הוא מתלוצץ וזאת דרך החיים שלו. הוא בנאדם טוב בסופו של דבר :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה ורוני - שניכם הומואים.

:-)

זהו, נמאס לי, אני מתחיל עכשיו קמפיין חדש שקובע שכל נהגי הגולף GTI הם הומואים! בעצם שכחו מזה, זה עלבון לקהילת ההומואים :wink:

אם זה היה תופעה ישראלית הייתי אומר לך אולי אתה צודק, אבל לגבי המיאטה זה יש הסכמה כללית בקהילת הרכב שזה אוטו של הומואים. למה? אין לי מושג.

דווקא לי יש מושג. במדינות מתוקנות מיאטה היא גרסת בסיס למכונית ספורט. היא רכה ונעימה יחסית, ויש לה גם קצת לוק נשי כזה, מה לעשות. אז כן, זו מכונית לבחורות בארה"ב. רק בארץ היא משמשת דריפטרים קשוחים :lol:

וברצינות - בוא לסיבוב על האוטו שלי ונראה אותך אומר שזה רכב לבחורות או לגברים נשיים :twisted:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי זהה לשלך.

חוץ מהמחיר, אין שום קשר בין ה 500 לפונטו.

ה 500 ממש עושה לי את זה מכל הבחינות וזה כנראה הרכב הבא שלי. אני מתלבט מול מיאטה. (אייל, שקט 8) )

הפחד שלי זה שאני לא אתרגל לתנוחת הישיבה הנוראית הזאת. מילא הגובה, אבל ההגה לא מתכוון למרחק. ממש לא בא לי להיות אחד מאלו שמוכרים אותה אחרי כמה חודשים.

אני לא אגיד כלום, הרכבים מדברים בעד עצמם.

אל תשכח להוסיף לרשימה מיקרה קבריולט :)

לדעתי ה500 הוא רכב שמיועד לכאלה שבאמת סתם יש להם כסף לזרוק לפח (למשל בעלי 911) ורוצים לראות איך זה.

נניח אני מסתובב ברחוב המסגר ביום שישי בבוקר, בסוף קונה גלון שמן וריחן לרכב, הוא קונה פיאט 500 אבארט ועץ ריח..

כנראה שגם עומר ידידינו הוא איש מכירות מוצלח במיוחד כי הוא מצליח למכור לאנשים משהו שהם לא באמת צריכים והם מגלים זאת זמן קצת לאחר מכן. (וזה לזכותו !)

איזו קופרה יש לSRACK? איביזה או לאון ?

אם התשובה היא איביזה , אז זה קצת מעמיד באור מוזר את מה שהוא רשם כי זה אומר שהוא שילם 165-170 על איביזה 1.4 DSG.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אגיד כלום, הרכבים מדברים בעד עצמם.

אל תשכח להוסיף לרשימה מיקרה קבריולט :)

לדעתי ה500 הוא רכב שמיועד לכאלה שבאמת סתם יש להם כסף לזרוק לפח (למשל בעלי 911) ורוצים לראות איך זה.

נניח אני מסתובב ברחוב המסגר ביום שישי בבוקר, בסוף קונה גלון שמן וריחן לרכב, הוא קונה פיאט 500 אבארט ועץ ריח..

כנראה שגם עומר ידידינו הוא איש מכירות מוצלח במיוחד כי הוא מצליח למכור לאנשים משהו שהם לא באמת צריכים והם מגלים זאת זמן קצת לאחר מכן. (וזה לזכותו !)

איזו קופרה יש לSRACK? איביזה או לאון ?

אם התשובה היא איביזה , אז זה קצת מעמיד באור מוזר את מה שהוא רשם כי זה אומר שהוא שילם 165-170 על איביזה 1.4 DSG.

אני חושב שאתה טועה. תמיד יש לך את אלו שקונים כי "לאבא יש", אבל אותם תמצא בכל מקום.

לדעתי, אלו שמזדרזים למכור, הם דווקא הברנשים המצויינים דלעיל, ושאר קונים אימפולסיבים. אנשים אחרים שקנו - במיוחד חובבי הגה למיניהם - וודאי בדקו את העסק לפני שחתמו על צ'ק לסמל"ת.

אומר, שאני אישית לא הייתי קונה את הרכב הזה, כי הוא מכוער רצח. עד להגעתו, חשבתי שהקרפיון-על-ארבע של מיצובישי (הלאנסר החדשה) הוא הזוכה בתואר. מסתבר שטעיתי :-D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב יש קונים כאלה, לא רק באבארת.

יש גם אנשים רבים שלא ממש צריכים אייפון וקונים בכל זאת רק כי לכולם יש/נראה טוב/יש להם כסף. יש לי קרוב משפחה בדיוק כזה. קונה המון דברים (גם רכבים) שממש לא מתאימים לו.

עומר הוא איש מכירות מוצלח כי הוא בכל הכנות אוהב ומתחבר למוצר שהוא מוכר ולתחום שהוא עובד בו. לצערי זו לא תכונה נפוצה מאוד בימנו בקרב סוכני רכב. וחבל מאוד שכך.

יצא לי להבין עד כמה זה נכון בתקופה האחרונה שעשיתי את הסקר שוק שלי. מתוך כל מה שניתן לקנות היום בתקציב שסובב את ה500, רק בשני מקומות יצא לי לדבר עם סוכן לעניין, שמבין מה הוא מוכר, ושמבין את הראש של משוגעים כמונו שבאים לקנות מכוניות כאלה. עומר הוא אחד מאותם שניים.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהסוכן מבין על מה הוא מדבר זה בונוס, וקצת ליטוף אגו לקונה. זה נגמר בדיוק ביום שבו אתה מוציא את הרכב מהסוכנות ומתחיל לחיות איתו. אני אישית לא חושב שיש לזה איזשהו משקל.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מדובר באיביזה קופרה כמובן.

עופר, יש ויש - לא חסר סוכנים שימכרו לך את אמא שלהם ואח"כ יעלמו. ויש גם כאלה שימכרו לך את אמא שלהם ועדיין יהיו שם לצידך כשתצטרך.

עומר הוא בהחלט סוכן עם יחס אישי והמון ידע, מעבר לעובדה שהוא חבר יקר מאוד.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהסוכן מבין על מה הוא מדבר זה בונוס, וקצת ליטוף אגו לקונה. זה נגמר בדיוק ביום שבו אתה מוציא את הרכב מהסוכנות ומתחיל לחיות איתו. אני אישית לא חושב שיש לזה איזשהו משקל.

גם אם זה אני מסכים. ובכל זאת, זה הופך את חווית הרכישה להרבה יותר טובה.

שים לב שרשמתי שמאוד אהבתי את ה500, אבל מה לעשות, אני עדיין צריך עוד קצת פרקטיות ביום יום, ולכן היא ירדה מהפרק עבורי.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוז זהבי קנה דוקאטי מונסטר מגבל ל 33 כ"ס וקיבל הנחת סלב.

אחרי כמה חודשים הוא ניסה למכור אותו.

ליגל (היבואן) צחק עליו,היה להם חוזה פרסום.

הצעירים האלה מופרעים על כל הראש.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, נמאס לי, אני מתחיל עכשיו קמפיין חדש שקובע שכל נהגי הגולף GTI הם הומואים! בעצם שכחו מזה, זה עלבון לקהילת ההומואים :wink:

דווקא לי יש מושג. במדינות מתוקנות מיאטה היא גרסת בסיס למכונית ספורט. היא רכה ונעימה יחסית, ויש לה גם קצת לוק נשי כזה, מה לעשות. אז כן, זו מכונית לבחורות בארה"ב. רק בארץ היא משמשת דריפטרים קשוחים :lol:

וברצינות - בוא לסיבוב על האוטו שלי ונראה אותך אומר שזה רכב לבחורות או לגברים נשיים :twisted:

רוני אל תתרגש, רוב נהגי המיאטה שאני רואה הם גברים, גבריים כאלה. הומואים נוהגים על VW, זכר שנוהג על חיפושית שייך לאחת מ2 הקטגוריות הבאות: פאסיבי \ אישתי לקחה לי את הטנדר . במקום השני - איוס ומיד אחרי פריוס.

מיאטה זוכה לכבוד בארה"ב ובצדק, רובן ידניות ד"א.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער רוני, הקמפיין שלך ייכשל באותה מהירות שהוא התחיל, הרכב (GTI) לא מספיק מוחצן/פוזאיסטי,

קהילת הגייז תעדיף את המיאטה בהרבה. :)

"רק בארץ היא משמשת דריפטרים קשוחים", נראה לי שאפשר לספור על יד אחת או שתיים את נהגי המיאטות בארץ שרכשו את הרכב בגלל יכולותיו והפן (והפאן) המוטורי בשביל כל השאר זה רודסטר בהישג יד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...