Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב, שאלה על הפרשי מחירים.

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים.

חיפשתי הצעות מסוכנים בכל מיני חברות שלא נפרט כאן את שמן, לאחר יום שלם של שיחות

ההצעה הכוללת על הXSI שלי היא סביבות 2700 ביטוח חובה + 1400 ביטוח צד ג' (שמשות וגרירה).

בקיצור חצי מעלות הרכב.

פתאום התקשר סוכן מחברת ביטוח אחת (שהשארתי את הפרטים באתר שלהם), והציע הצעה

שאי אפשר לסרב לה. ביטוח חובה (לכל אדם משנת 87 ומעלה) 1700 שקלים חדשים

וביטוח צד ג' ב700 שקלים, לי בלבד ולעוד שני קרובי משפחה מדרגה ראשונה (אח אחות אמא אבא),

שהוא כולל שמשות גרירה ואפילו ביטוח למערכת.

האם יכול להיות שההפרש הוא כזה גדול פתאום כשכל החברות ביקשו ממני את אותו מחיר בערך

ורק החברה הספציפית הזו הביאה הצעה משונה?

האם יכול להיות ביטוח שמות בצד' ג'? או שזה פשוט הגדרה ולא באמת רושמים שמות?

מה העניין שבביטוח חובה יכול לנהוג כל נהג מעל גיל 23 אבל בצד ג' עקרונית רק אני ועוד שני קרובי משפחה (שאגדיר מראש).?

החברה היא חברה מפורסמת לכל המפקפקים וכן ההצעה נראית לי מוזרה.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק על איזה חברת ביטוח אתה מדבר, כי אני ביטחתי בתכנית החדשה שלהם בדיוק באותו מחיר.

זה לא מסוכן ולא נעליים.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...