Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי בעיה, הרכב רוקד ולא יציב בצורה קיצונית (ניסאן אלמרה)

אשר הנסיך
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הרכב בזמן האחרון פשוט התחרפן לי... (ניסן אלמרה, 99).

הבעיה: כל סיבוב קטן/ כיכר אפילו ב 4 קמ"ש, הרכב עוד רגע מתהפך כאילו נכנסתי לכיכר ב 80 קמ"ש!

גם שעולים על איזה מכסה ביוב קטן או קצת כביש אם רעידות הרכב רוקד על הכביש יותר מדי,

הוא פשוט לא יציב על הכביש, הוא ממש ממש מגיב רע לכל תזוזה, ובנוסף גם ההגה רועד במהירות, ופונה פעם ימינה פעם שמאלה.

לקראת החורף ממש חושש מיזה.

אשמח לשמוע דעות בנושא, מה אני צריך להחליף/לסדר?

תודה. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה פשוטה במוסך של: צמיגים, חישוקים, מיסבים, מתלים, הגה.

רוב הסיכויים שבבדיקת הנ"ל יתגלה משהו.

דני

נ.ב. עוד לפני שאתה ניגש למוסך, בדוק אם כל אומי הגלגלים מהודקים היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך, הזמנו 2 בולמים אחוריים...

הוא אמר לי שבגלל זה הרכב "רוקד" ולא יציב בכבישים טיפה לא חלקים, ובסיבובים...

מחר בבוקר אני הולך אליו לשים את הבולמים, אני מאמין שאני כבר ארגיש בנסיעה את השיפור אם יהיה...

אתם ממליצים לי לכוון אותו לבדוק עוד כמה דברים, ולנסות עוד כמה כיוונים לייצב את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך - לא סביר.

הסבר: בולמים יכולים בהחלט לגרום להחלקה או קיפוץ בסיבוב (רק במהירות בינונית ומעלה), אבל לא לרעידות בהגה ולא לבעיות מורגשות בנסיעה בקו ישר.

כלומר: יתכן בהחלט שהבולמים האחוריים בלויים, אבל לתופעות שאתה מתאר יש לפחות גורם אחד נוסף. אני מציע לך לפנות למוסך אחר. בעקרון כל מוסך ברמה סבירה יכול לפתור את הבעיה. אם תחפש כאן בפורום את "המעבדה" תקבל המלצות למקום שמתמחה בנושא (אבל לא כל כך זול).

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך שלי עושה לי הכל בחינם (הוא חייב לי משהו...)

בגלל זה אני שואל מה לדעתכם עוד יכול להיות, כי אני אחליף הכל! אין לי פה בעיית תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה יסודית של מתלים קדמיים ומערכת הגה.

רעידות בהגה וסטייה של ההגה ימינה ושמאלה אינם קשורים לבולמי זעזועים אחוריים.

אם הוא חייב לך, לך למוסך אחר, שלם עבור בדיקה יסודית וקבל חוות דעת בלתי משוחדת.

אח"כ תוכל לבקש ממנו לתקן את הדרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...