Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי אמפינג לקומפוננט + סאב?

yuvalfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב זו בערך הודעה שלישית שאני מפרסם עם שאלות לגבי הסטאפ שלי...מודה על הסבלנות.

Alpine 9887R

Hertz MLK165

STEG K4|02

Hertz ES300

הקומפוננט הוא RMS 75W לצד

כרגע הסט מוגבר פאסיבית כאשר כל ערוץ ב STEG מוציא RMS 115W לכל צד בקומפוננט

שני הערוצים הנותרים יושבים על הסאב שההספק שלו RMS 350W

אני מודע ליתרונות הבי-אמפינג ורוצה לנצל אותם, במיוחד עם מגבר איכותי כזה. כדאי להגביר אקטיבית? להגביר טוויטר דרך ה HU? להגביר טוויטר דרך ה STEG? זה לא יותר מדי עצמה עבור הטוויטר? איך כדאי לי לעשות את זה?

בנוסף, איזה מונובלוק מומלץ לקחת לסאב? אני לא יודע כמה הספק צריך עבור סאב. אני אוהב סאונד סאב נקי, לא צורם, ואני לא זקוק לפירוק המראות של האוטו מבחינת עצמה. האם כדאי לשדרג לסאב היי אנג'רי HX 300 או להשאר עם ה ES300?

תודה רבה!

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לו לחפש מונו לסאב , יש סאנדאון 1000D ביד שנייה במחיר של 900 ש"ח אני אומר תחטוף אותו.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגברון קטן ואיכותי לטויטרים יתן מענה לא פחות טוב (וכנראה גם יותר זול) מאשר לחפש מונו עבור הסאב.

רעיון לא רע...

לדוגמא Rockford P2002? מוציא RMS 50W כל צד שנראה לי יתן לטוויטר מספיק עצמה? או שעדיף ללכת לכיוון RMS 75W לערוץ?

כך או כך יהיה לי RMS 125W לכל מידבאס, שזה נראה לי יהיה נהדר...

בנוגע לסאב - השני ערוצים האחוריים מספיק חזקים? לטעמי ה STEG מחזיק את הסאב יפה, אבל אולי אני מפספס משהו ועוד עצמה ייתן לו הרבה יותר איכות...

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לו לחפש מונו לסאב , יש סאנדאון 1000D ביד שנייה במחיר של 900 ש"ח אני אומר תחטוף אותו.

איפה אתה רואה ב 900? אני רק מצאתי ב 1300 בפורום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגיא אל תנעל אותנו...

יכול מאד להיות שיש מונו's במחיר טוב, אבל לא הייתי רץ לחבר טויטרים לערוצים של 115W.

לפחות לא בהתחלה.

אבל זו בהחלט שאלה של מה יש בשוק ובאיז מחיר.

אם תמצא מגבר צנוע עבור הטויטרים של אותה חברה, אידיאלי.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא בטענות אליכם , הבחור פתח כבר 3 שירשורים על אותו נושא אז מן הסתם השרשור הזה ינעל וחבל לכם להמשיך את הדיון פה במקום בנושא המקורי שלו.

לפני מס' ימים היו פה 2 סאנדאון 1000D שאחד הוצע ב1000 ש"ח והשני ב900 ש"ח , אם לא מצאת אני מניח שהם נמכרו.

בכל מקרא אני דבק בהצעה שלי לרכוש מונו במחיר טוב מיד שנייה במקום מגבר פשוט וזול לטוויטרים כל עוד התקציב מאפשר.

ההפרש במחיר לא יצדיקו את ההתפשרות.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא בטענות אליכם , הבחור פתח כבר 3 שירשורים על אותו נושא אז מן הסתם השרשור הזה ינעל וחבל לכם להמשיך את הדיון פה במקום בנושא המקורי שלו.

לפני מס' ימים היו פה 2 סאנדאון 1000D שאחד הוצע ב1000 ש"ח והשני ב900 ש"ח , אם לא מצאת אני מניח שהם נמכרו.

בכל מקרא אני דבק בהצעה שלי לרכוש מונו במחיר טוב מיד שנייה במקום מגבר פשוט וזול לטוויטרים כל עוד התקציב מאפשר.

ההפרש במחיר לא יצדיקו את ההתפשרות.

כל שלושת הנושאים הם שונים אחד מהשני ובמידה וכולם היו באותו נושא לא הייתי מקבל התייחסות. מראש התנצלתי שפתחתי נושא נוסף. לא כל כך מבין מה הביג דיל.

בכל מקרה - השאלה האמיתית שאני שואל את עצמי היא האם כדאי לזרוק לטוויטר RMS 115W או שזה בזבוז של כוח? האם אני ארגיש שיפור לעומת לזרוק לו פחות? (75/50). אני יודע שבמידבאס יהיה שינוי של שמיים וארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא תגיע אפילו לחצי של ההספק הזה בטויטר (כי פשוט תישאר חירש).

כך שאם אין הבדל באיכות המגברים עצמם, לא יהיה הבדל שמיע בכלל.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא תגיע אפילו לחצי של ההספק הזה בטויטר (כי פשוט תישאר חירש).

כך שאם אין הבדל באיכות המגברים עצמם, לא יהיה הבדל שמיע בכלל.

אם ככה, אפשר המלצה למגברים קטנים ואיכותיים שיתאימו לטוויטרים? הרוקפורד למעלה מספיק איכותי?

ובמידה והמערכת כולה מוציאה RMS 150W, כמה לדעתך לוקחים המידבאסים? RMS 115W לכל אחד נראה לי יהיה די והותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות רשום על המידים עצמם/ במפרט של הסט כמה הם מסוגלים לספוג.

לגבי מגבר לטויטרים, הייתי מחפש בסגנון של ג'נסיס ST60 וכו'.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לחבר טוויטרים לSTEG,העיקר שהגיין יהיה לא יותר מרבע,אצלי טוויטרים מחוברים למגבר שמוציא 110 לערוץ

אבל אני,כמו שROMEK הציע,הייתי מגביר את הטוויטרים ע"י ST60 שך גנסיס

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאן,

אין דבר כזה אל תעבור את הרבע , חצי או מה שלא יהיה כל מגבר בנוי אחרת. והגיין גם תלוי בקדם מגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...