Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום ב-170

segev
שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם גבר מדברים על צילומים... אני צולמתי עובר באדום ליפני כ-5 חודשים בערך...

אם לא הגיע לי זימון בדואר עדיין,זה אומר שיצאתי בזול?? :shock:

או מוקדם מידי כדי לשמוח..... :cry:

אם אתה עדיין בחתיכה אחת ורושם הודעות בפורום זה אומר שיצאת בזול. :shock:

אם לא תגיע אליך בדואר רשום שום הפתעה עוד 7 חודשים (שנה מזמן העבירה) - זה אומר שיצאת מאוד בזול לצערינו. :mad:

אני מקווה שאתה לא ממשיך במנהג הזה של לחצות צמתים באדום, או לחלופין אם אתה ממשיך בזה אני מקווה שתפגוש רכב משמעותית כבד משלך ולא ההיפך. :evil:

תודה על האיחולים ( :fist: )

אבל עברתי באדום מסיבה כל שהיא, לא סתם כדי לסכן את החיים שלי/שלך...

הייתה מאחורי משאית במהירות די גבוהה

שבוא נגיד, לא היית עוצרת בזמן....ואם הייתי מנסה ליבלום

אני חושב שהיה ניגמר יותר גרוע... אז תשמור את המסקנות שלך לעצמך ליפני

שאתה קובע דברים...

לא פירטת את הנ"ל בהודעתך המקורית.

מאחר ולא הייתי שם, קשה לי לומר אם ההחלטה שלך היתה מוצדקת או לא, בוא נגיד שאם המשאית גם היא עברה באדום אז כנראה שלעצור לא היתה ההחלטה הכי חכמה, ואולי בנסיבות האלו עשית נכון.

אל אל תישפוט ליפני שאתה יודע את כל הסיפור..... :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מיקרה דומה...

צומת יגור מכיוון טבעון לכיוון לב-המיפרץ, למי שמכיר, כביש 3 נתיבים ישר, שנים או שלושה שמאלה.. כביש ענק...

אני עומד באדום, פתאום אני שומע "קול תרועה" מאחורי... מציץ במראה ורואה את המשאית שלפני שניה ראיתי נוסעת (בקו ישר) בולמת בלימת חרום וכל ה"אחורה" שלה בזווית ...

כנראה נירדם האדיוט, או לא שם לב שיש אדום...

בכל אופן, בלי לחשוב יותר מידי טיפסתי על האי תנועה ימינה... להזכיר, התנועה מלפני זורמת (אומנם לא היתה הרבה תנועה, זה המזל)...

ואני עוקב אחרי המשאית ורואה שהיא נעצרת איפה שעמד האוטו שלי :shock:

וכשהוא נעצר, הניגרר תפס 2-3 נתיבים...

כשנהיה ירוק הוא נסע, כאילו כלום לא קרה...

לפעמים אין ברירה... אבל גם שאין ברירה יש ברירה... ככה לימדו אותי בצבא :-)

בכל אופן, תמשיכו להביט במראות גם באדום, תמיד תחשבו על הדבר הכי גרוע ולא צפוי שיכול להיות, וככה תחסכו זמן יקר...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...