Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום ב-170

segev
שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ...

נסעתי במהירות של 170 במקביל לרכב אחר ...הוא היה קצת לפניי עניין של חצי רכב ביננו

עברנו את ההונדה אקורד הכסופה ובום ..פלאש (אחד)

מה לדעתכם יצא מזה !?

שתינו שלילה ?

תמונה נפסלת !?

התמונה תעבור פענוח יגיעו למסקנה שהשני הפעיל את המצלמה (או שיש טעויות גם בזה לפעמים ) ?

תודה מראש !

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהזמן הזה יגיע, אנא ספר לנו מה יצא עם זה.

מאוד מעניין אותי שכן עברתי ארוע דומה בימים האחרונים...

:!:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולמתי לפני 9 חודשים בכביש 4,בין מחלף יבנה למחלף חולות(פיאט פונטו שכורה ע"י צה"ל)במקביל עם חבר מהמילואים עם ב.מ.וו 528 על 160 קמ"ש(על הספידומטר).שורה תחתונה?לא קרה כלום...הוא לא קיבל דוח ואני לא זומנתי לבירור במרכז תובלה(שוכר הפונטו)...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח נדמה לי שחלק מהעיניין זה להגיד שהוא נסע על 170, גבר גבר....

באמת אף פעם לא הבנתי את השאלות האלה ולמה בכלל מעלים אותן??, (כאילו מה היינו שם???חיכינו לך בנקודת הסיום????)

ושאתם אומרים שהזמן יגיד למה אתם בדיוק מתכוונים?? :roll: ...אולי מבחינתו הזמן יגיד אם הוא יקבל על זה דו"ח או משהו, אבל אם תמשיך לנסוע ככה בארצו הקטנטונת ובעלת הכבישים הסלולים "להפליא" אז אני כבר יודע מה הזמן יגיד לך, הזמן יגיד לך שהייתה צריך להוריד את הרגל מהגז. ואני מאוד מקווה שהוא לא יצטרך להגיד לך...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולמתי לפני 9 חודשים בכביש 4,בין מחלף יבנה למחלף חולות(פיאט פונטו שכורה ע"י צה"ל)במקביל עם חבר מהמילואים עם ב.מ.וו 528 על 160 קמ"ש(על הספידומטר).שורה תחתונה?לא קרה כלום...הוא לא קיבל דוח ואני לא זומנתי לבירור במרכז תובלה(שוכר הפונטו)...

אני מאחל לך שזה לא יגיע לעולם, אבל אל תהיה רגוע לגמרי, אני קיבלתי ממש לפני יומיים קנס בדואר על מהירות מתאריך ה-8/8/2003... בקיצור, בדיוק לפני 9 חודשים (פחות שבוע), אז זה לא אומר כלום, אם תעבור שנה לדעתי תוכל להיות שקט ועד אז בהצלחה.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צולמתם בו זמנית ונתמונה תראה שתי מכוניות שכביכול נסעו 170 הדו"ח מבוטל...

אמת, אם בתמונה יש יותר משתי מכוניות והמהירות הנמדדת היא מעל ל 150 קמ"ש, אז הדו"ח מבוטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צולמתם בו זמנית ונתמונה תראה שתי מכוניות שכביכול נסעו 170 הדו"ח מבוטל...

אמת, אם בתמונה יש יותר משתי מכוניות והמהירות הנמדדת היא מעל ל 150 קמ"ש, אז הדו"ח מבוטל

מאיפה אתם מקריצים את השטויות האלו... :evil:

אם יש יותר מרכב אחד באיזור המדידה של התמונה, התמונה נפסלת. לא קשור מה המהירות הנמדדת.

אם וכאשר יגיע זימון למשפט למישהו מכם, תחזרו (או יותר טוב- תעלו את השאלה באחד מאתרי המהירות).

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח נדמה לי שחלק מהעיניין זה להגיד שהוא נסע על 170, גבר גבר....

באמת אף פעם לא הבנתי את השאלות האלה ולמה בכלל מעלים אותן??, (כאילו מה היינו שם???חיכינו לך בנקודת הסיום????)

ושאתם אומרים שהזמן יגיד למה אתם בדיוק מתכוונים?? :roll: ...אולי מבחינתו הזמן יגיד אם הוא יקבל על זה דו"ח או משהו, אבל אם תמשיך לנסוע ככה בארצו הקטנטונת ובעלת הכבישים הסלולים "להפליא" אז אני כבר יודע מה הזמן יגיד לך, הזמן יגיד לך שהייתה צריך להוריד את הרגל מהגז. ואני מאוד מקווה שהוא לא יצטרך להגיד לך...

אתה ממש סתום אהה !?!?

מה גבר !? מה יש לי להתגאות בלנסוע מהר !? אתה אפילו לא שווה תגובה אבל בכל זאת הגבתי כדי שתחשוב פעמיים לפני שאתה מדבר שטויות !

כשבנאדם מגיע לפורום ואומר לקחתי סיבוב מהר והחלקתי ורוצה ללמוד מזה אז גם הוא רוצה להיות גבר !?!?

אתה מדבר כמו ילד ואתה לא עושה מעצמך גבר כמו שאתה מנסה להיות ... וכשבאנדם מגיע ושואל שאלה כזאת הוא שואל אותה מהסיבה שהוא מודאג ולא כדי להיות "גבר" כמו שאתה מנסה להגיד...

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גבר מדברים על צילומים... אני צולמתי עובר באדום ליפני כ-5 חודשים בערך...

אם לא הגיע לי זימון בדואר עדיין,זה אומר שיצאתי בזול?? :shock:

או מוקדם מידי כדי לשמוח..... :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עדיין בחתיכה אחת ורושם הודעות בפורום זה אומר שיצאת בזול. :shock:

אם לא תגיע אליך בדואר רשום שום הפתעה עוד 7 חודשים (שנה מזמן העבירה) - זה אומר שיצאת מאוד בזול לצערינו. :mad:

אני מקווה שאתה לא ממשיך במנהג הזה של לחצות צמתים באדום, או לחלופין אם אתה ממשיך בזה אני מקווה שתפגוש רכב משמעותית כבד משלך ולא ההיפך. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תגיע אליך בדואר רשום שום הפתעה עוד 7 חודשים (שנה מזמן העבירה) - זה אומר שיצאת מאוד בזול לצערינו. :mad:

אני מקווה שאתה לא ממשיך במנהג הזה של לחצות צמתים באדום, או לחלופין אם אתה ממשיך בזה אני מקווה שתפגוש רכב משמעותית כבד משלך ולא ההיפך. :evil:

תודה על האיחולים ( :fist: )

אבל עברתי באדום מסיבה כל שהיא, לא סתם כדי לסכן את החיים שלי/שלך...

הייתה מאחורי משאית במהירות די גבוהה

שבוא נגיד, לא היית עוצרת בזמן....ואם הייתי מנסה ליבלום

אני חושב שהיה ניגמר יותר גרוע... אז תשמור את המסקנות שלך לעצמך ליפני

שאתה קובע דברים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האיחולים ( :fist: )

אבל עברתי באדום מסיבה כל שהיא, לא סתם כדי לסכן את החיים שלי/שלך...

הייתה מאחורי משאית במהירות די גבוהה

שבוא נגיד, לא היית עוצרת בזמן....ואם הייתי מנסה ליבלום

אני חושב שהיה ניגמר יותר גרוע... אז תשמור את המסקנות שלך לעצמך ליפני

שאתה קובע דברים...

לא פירטת את הנ"ל בהודעתך המקורית.

מאחר ולא הייתי שם, קשה לי לומר אם ההחלטה שלך היתה מוצדקת או לא, בוא נגיד שאם המשאית גם היא עברה באדום אז כנראה שלעצור לא היתה ההחלטה הכי חכמה, ואולי בנסיבות האלו עשית נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...