Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת קיטור - לכביש 6 יש רשיון לגנוב בחסות החוק?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השרשור שייך לתת פורום הוצאת קיטור, אבל אני פשוט לא יכול לשתוק..

כמה קל לתת לנוסע מזדמן "קנס" על חשבוניות שלא שולמו, לא משנה שאלה מעולם לא הגיעו אלי... החשבוניות נשלחות פעם בחודשיים, לך תעקוב..

כמה קל לסחוט אותך שתצטרף לתכנית המנויים שלהם כדי לקבל "הנחה" בקנס...

לשאוף, לנשוף... להרגע...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע לי מאוד מוכר.

נהגתי בכביש 6 פעם אחת בלבד, ולכן ידעתי שאמורה להגיע חשבונית חיוב על אותה נסיעה וגם קל לעקוב אחרי זה מכיוון שזו היתה נסיעה חד פעמית.

המתנתי זמן סביר כדי שהחשבונית תגיע ואשלם את החיוב, אך זו בוששה מלהגיע, יצרתי קשר עם נציגי השירות מיוזמתי וביקשתי שהשחבונית תשלח על מנת להסדיר את התשלום, נענתי בחיוב, המתנתי לחשבונית בציפיה דרוכה אך זו לא הגיע, שוב יצרתי קשר עימם, נמסר לי שהחשבונית תשלח שוב, אך להפתעתי הרבה נשלחה לי חשבונית עם חיוב כפול קנס פיגורים וכ'ו.

הבנתי שהמערכת שם אינה פועלת בצורה תקינה, ולכן דיוחתי למוקדנית בפעם השלישית והאחרונה על השתלשלות האירועים, הקנס בוטל, שילמתי במקום באמצעות כרטיס אשרי, ומאז רכבי אינו נוסע בכביש 6.

אני מודעת לזה שזו מערכת גדולה, ולעיתים יש טעויות, אך זה דבר שבשגרה קורה בהתנהלות של החברה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הם לא יכולים לעשות כמו בארה"ב שמי שנוסע באופן קבוע עושה ezpass ומי שלא רוצה עוצר בהתחלת הכביש ומשלם כמה שקלים לאיש בבוטקה, בלי כל הבלאגן של הלשלוח חשבונית, איחורים וכו' ?..

לפי דעתי גם הרבה אנשים נמנעים מהכביש הזה רק בגלל זה. אבל הם אלו שגם מפסידים לקוחות וגם מקבלים יחסי ציבור גרועים, בעיה שלהם.

אפשר אפילו לשכלל את השיטה האמריקאית, וכל מי שרוצה יוכל לעבור כמו היום, ומי שלא יסע לבוטקה בודד שבו יהיה אפשר לשלם והמוכר יסמן במחשב שהמספר רכב הזה כבר שילם.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון דבר אחד, רכב מזדמן שעולה על הכביש בפעם הראשונה, יקח לחשבונית שלו 3 חודשים. להגיע לחייב

הסיבה היא שהרכב אינו נמצא במאגר הנתונים שלהם (כי מעולם לא עלה על הכביש) ולוקח להם זמן למשוך את הנתונים של הרכב כדי להוציא לו חשבונית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור - בכבישי האגרה בארה"ב בהם מופעלים בוטקה'ס, יש בשעות העומס פקק בלתי נסבל בכניסה לכביש. הפתרון הישראלי טוב יותר, ולא זו הבעיה.

הבעיה היא המדיניות שמקלה על תאגידים ועל המדינה לשלוח יד לכיס האזרח: המדיניות של עיכוב במשלוח החשבוניות (פעם בחודשיים) ומדיניות הצטברות הקנסות הדרקונית, והמדיניות של סחיטת האזרח שיהין לעשות מנוי תמורת חצי מהקנס השערורייתי מלכתחילה, כל אלה הופכים לפעולות שאני מתפלא שלא עלו לדיון רציני בבג"צ.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להרים טלפון שבוע אחרי למוקד שלהם ולשלם בטלפון?

אני נוסע גג 4 פעמים בשנה על כביש 6 ואחרי כל נסיעה כדי להמנע מאי נעימות אני מרים טלפון ומסיים את הסיפור הזה בשיחה של 3 דקות.

חוץ מזה הציעו לי מנוי כמה פעמים אך בגלל שהרכב רשום על שם אבא שלי ולא על שמי אני צריך לפקסס להם יפוי כוח.

המנוי הוא חינם וללא שום התחייבות כזאת או אחרת והייתי עושה אחד מזמן אם לא הפרוצדורה הכרוכה בכך במקרה שלי.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו (יוסי?),

אני נוסע מדי פעם בכביש 6, כך שתמיד יש לי חשבונית באוויר, ולא תמיד יוצא לי להתקשר (זה מה שעשיתי אגב לפני כשלושה חודשים ותפסתי 2 חשבוניות שעמדו להתפוצץ עם קנס).

השיטה היא בעייתי ופועלת באופן מובהק לרעת הלקוח. כמה אנשים יכולים לשים תזכורת באאוטלוק כדי להתקשר לכביש 6 כל חודשיים? זה מה שעשיתי עכשיו...

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל, אבל מצחיק שלאחי קוראים יוסי.

בכל מקרה, תעשה מנוי. זה לא מחייב אותך בכלום.

אתה נותן להם את המספר אשראי שלך והם פשוט מחייבים אותך פעם בחודש על כל הנסיעות באותו חודש.

אם לא נסעת לא שילמת. מה יותר נוח מזה?

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה. חשוב לשכוח שהכביש הזה הוא אולי הכביש המהיר היחיד שחופשי מהמצלמות הדיגיטליות החדשות, כך אני לפחות מבין. גם מלכודות מהירות אחרות נדירות שם יחסית. והמהירות המקסימלית המותרת גבוהה מכל כביש אחר בארץ. אז נכון שהכל תוצאה של אינטרסים כלכליים ונכון שהכביש חשוך כמו קבר ונכון שאין בן כמעט שוליים, אבל ראבאק, הוא היחיד שמצליח לעמוד מול "טרור המלכודות". אז קצת רספקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל - ברגע שאתה נותן כרטיס אשראי והרשאה לגביה, תמיד תראה שבתקנון יש להם הרשאה לגבות כספים "כפי שיוחלט מעת לעת", מה שנותן להם פתח ישירות לכיס שלך.

רועי - נכון שחברת דרך ארץ עושה הכל כדי שתבחר בכביש שהיא מפעילה, ולא בחלופות החינמיות. לא סתם שמו מפכ"ל לשעבר בראש החברה, והמבין יבין, לכאורה.

אני גם מסכים איתך שכביש 6 יכול להיות אופציה מעולה לאורך זמן, ואני באמת שוקל לעשות מנוי פסקל, אבל זה ממש לא הטענה שלי...

הטענה שלי היא שבעבור רובו המכריע של הציבור - הנוסע המזדמן - מדיניות הגביה של כביש 6 היא (לדעתי) דרקונית, והכל בחסות החוק. שים לב, אני לא טוען שהם עושים משהו לא חוקי..

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שגם אני מחכה המון זמן לחשבונית מכביש 6 ועדיין לא קיבלתי..

שאלו חז"ל: "איזהו חכם?", ומיד לאחר מכן ענו: "הרואה את הנולד".

אתה יודע שאתה חייב להם כסף? אתה יודע שהחשבונית מבוששת להגיע? למה בדיוק אתה ממתין - שיהיה לך כפל תשלום, ואז תפתח פה שרשורים על כמה כביש 6 זה דרעק ואיך הם עושקים את האזרח?

לא יותר פשוט להרים אליהם טלפון ולסגור את העניין?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שדו"ח אפשר להנפיק תוך 72 שעות ממצלמות חדשות, אבל מכביש 6 שהוא אוטומתי בטירוף לוקח למעלה מחודשיים לקבל חשבונית.

הרי זה נוח שהאזרח ישכח, ושזה ילך לאיבוד בדואר והקנס יתפח.

זה פחות נוח כשהמדינה רוצה את האלפי שקלים שלה מכל אזרח בשביל להמשיך ולבזבז אותו במקומות לא חשובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שיטת הגביה של כביש 6 אינה המצאה ישראלית, היא פועלת בעוד כמה מקומות בעולם כאשר המוכר ביותר הוא כביש 407ETR באונטריו, קנדה, בכמה קטעי כביש עם אגרה מיוחדת באוסטריה וכן קטעים מסויימים בדאלאס, טקסס.

2. לאשתי יש מנוי וידיאו (בלי פסקל) לרכב הליסינג שלה, שכן אם החיוב נשלח לחברת הליסינג הוא מועבר לשוכר הרכב בליווי עמלה שמנה - שיכולה להיות כפולה ממחיר הנסיעה. משך 4 השנים שבהם יש לנו הסדר זה לא נתקלנו באף שגיאה.

לאור זאת

3. פונטו - אולי אבא שלך יעשה מנוי על שמו ויתן את מספר כרטיס האשראי שלך, או שמא לעשה מאמץ קטן ותבקש מאביך יפוי כוח? בסופו של דבר זה אבא שלך, והוא נותן לך את רכבו, אז כנראה שהוא סומך עליך. לא מדובר בשום ניצול לרעה. הכי גרוע הוא יתן את מספר כרטיס האשראי שלו בכאשר אתה מאחר אותו לחג תחזיר לו את החוב (אם זה היה אבא שלי כללפי, או אני כלפי הבנים שלי, כמובן שזה לא היה נחשב משהו שצריך להתחשבן עליו אלא אם מדובר בנסיעות מרובות).

4. אם הוזכר EZpass - הרי שקייןם הפסקל השווה לו ונותן הנחה של כ-50% בהשואה למחיר של משתמש מזדמן.

5. בשבועות הקרובים (סביב אוקטובר-נובמבר) צפוי להפתח כביש אגרה נוסף - מנהרות כרמל. ברור לי שאשתמש בו מספר פעמים בשבוע שכן כל נסיעה תחסוך לי 10-15 דקות. בכביש זה יהיה רק סוג אחד של מנוי, אשר יאפשר לעקוף את ה-toll plaza בכניסה\יציאה מהכביש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...