Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת קיטור - לכביש 6 יש רשיון לגנוב בחסות החוק?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעשה חכם מאוד, ולא רק בגלל כביש 6 אלא בעיקר כיון שהחיוב היה נשלח לחברת ההשכרה, אשר היתה מעבירה אותו אליך בצירוף חיוב של כמה עשרות שקלים תמורת "שירות" ההעברה.

מסכים כאשר מדובר בנסיעה חד פעמית ועוד ברכב שכור.

למי שנוסע בכביש מדי פעם, מומלץ לשים תזכורת מדי חודש להתקשר ולשאול. אנחנו נרוויח, כביש 6 יפסיד כמה קנסות אבל יתאושש...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להציע לך הפחתת קנס זו לא סחיטה - כך הם יכולים להיות בטוחים שהם לא יתעסקו יותר בגבייה ממך, וכאות לרצון הטוב שלך הם מפעילים את רצונם הטוב...

כל מה שאתה תצטרך לעשות הוא לבדוק את החיובים שלהם מעת לעת.

צבי, במחילה, אתה טועה - הם לא "מתעסקים איתי בגביה", זה לא עול מבחינתם, הם מרוויחים יפה מאד מהעובדה שאני לא מודע לחשבון שמצטבר ומשלם קנס. מנגנון הגביה בנוי ככה שהם מרוויחים יפה מהקנסות (בדומה לספריות DVD אגב).

אם אתה רוצה לבדוק את העניין, אל תשלם את חשבון כביש 6 שלך ותראה מה קורה - לפי מה שהבנתי הוצל"פ מגיעים אליך במהירות שלא תזכה לה כאשר אתה הוא זה שמנסה לגבות חוב...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל השרשור הזה, ובוודאי לא הכותרת.

"לכביש 6 יש רישיון לגנוב בחסות החוק?"

1. אף אחד לא הכריח אותך לעלות על הכביש. עלית - אתה יודע שתשלם. תטפל בחוב שלך. לא גנבו ממך, ולא עשקו אותך.

2. אני מאוד בעד החרמת הכביש. (ככה הוא יהיה יותר פנוי כשאני אסע בו)

3. מאז שהוא נפתח אני משתמש בו, כולל שני מנויי פסקל (לפרטי ולג'יפ) + מנוי וידאו לאוטו של האישה.

4. בפעם היחידה שהיתה בעיה לפני ארבע שנים קיבלתי טיפול מצויין. (כך גם בהחלפות רכבים שעשיתי במהלך השנים, והיו הרבה.)

5. הלוואי, אמן כי יהי רצון, אינשאללה, אמן, אמן, אמן שכל רשויות גביית המיסים במדינה, כולל ביטוח לאומי, מס הכנסה, רשות השידור וכד' יפעלו כנגד חייבים באותה אגרסיביות כמו מחלקת הגבייה של כביש 6. נטל המס של כולנו ירד ל 20%.

6. הנקודה הכי חשובה - נסעת שילמת. מה לא ברור כאן?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, לא ברורה לך כנראה מטרת הפוסט.

שיטת מצליח שבה נוקטת חברת דרך ארץ, כמו חברות אחרות אגב, היא לא הגונה בעיני, גם אם היא בחסות החוק.

לא הגון בעיני שדמי נסיעה יצברו קנס של קרוב למאה אחוז על עיכוב בתשלום של חודש, ולא הגון בעיני שהחוק יאפשר להם לגבות קנסות כאלה.

בנוסף, שיטת ההודעה שלהם מועדת לטעויות, תמיד לטובת החברה, לכאורה כמובן.

כדי להוסיף חטא לכאורה על פשע לכאורה, הם הורידו את המודול באתר האינטרנט שלהם שאיפשר לך לבדוק האם אתה בחוב כלפיהם. למה זה חשוב? מכיוון שבמנגנון החדש אתה לא יכול לדעת אם אתה בחוב אלא אם יש לך מספר חשבונית; אם לא קיבלת חשבונית, מה שקורה הרבה, אתה לא יכול לראות מה מצבך.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

מה איכפת לך גובה הקנס אם בכוונתך לשלם עבור השירותים שאתה צורך?

ודבר נוסף,

אתה חייב להבין שכל הגופים הגדולים - בנקים, חברות סלולר, חברות ביטוח וגם כביש 6 לא רוצים להתעסק עם גביית חובות. כולם רוצים לגבות את השוטף באופן סדיר וזהו. הם לא בונים את רווחיות החברה על קנסות אלא על גביה שוטפת. תבין, אין שום שיטת "מצליח" ואין שום רצון להתעסק עם חובות. החברות רוצות לגבות את השוטף. על זה הן מתבססות.

בכל מקרה,

שנה טובה, בלי קנסות (לא מעיריות, לא ממשטרע, לא מכביש 6), ובעיקר בריאות.

י'

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

מה איכפת לך גובה הקנס אם בכוונתך לשלם עבור השירותים שאתה צורך?***** אכפת לי כאשר לקוח נורמטיבי, אשר מעונין לשלם את חשבונותיו בזמן, מתקשה לעשות כן עקב קשיים אשר נגרמים על ידי ספק השירות עצמו.

ודבר נוסף,

אתה חייב להבין שכל הגופים הגדולים - בנקים, חברות סלולר, חברות ביטוח וגם כביש 6 לא רוצים להתעסק עם גביית חובות. כולם רוצים לגבות את השוטף באופן סדיר וזהו. הם לא בונים את רווחיות החברה על קנסות אלא על גביה שוטפת. תבין, אין שום שיטת "מצליח" ואין שום רצון להתעסק עם חובות. החברות רוצות לגבות את השוטף. על זה הן מתבססות.***** ידידי, זה לא נכון. החברות שציינת מרוויחות, כן, מרוויחות, כאשר מספר מסוים של לקוחות משלמים באיחור. אני מרשה לעצמי לומר שזה חלק מהתחשיב שלהן. שים לב שתשלום באיחור גורר ריבית משמעותית וכן הוצאות גבייה וכדומה, ועוד לא דיברנו על הקנס הדרקוני שגובה חברה כמו דרך ארץ.

בכל מקרה,

שנה טובה, בלי קנסות (לא מעיריות, לא ממשטרע, לא מכביש 6), ובעיקר בריאות.

י'

אמן, שנה טובה ומתוקה עם בשורות טובות רבות כרימון.

אודי

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה אבל מקרה דומה שאני מעוניין לדווח עליו:

נסעתי בכביש 6 של דרך ארץ בקטע אחד, וקיבלתי מכתב שבו 16.01 ש"ח ירדו מהכרטיס אשראי שלי (מנוי מזדמן).

לאחר כשבועיים אני מקבל מכתב שוב שלא הייתה אפשרות לחייב את הכרטיס אשראי וכעת בנוסף ל 16.01 ש"ח, נוסף קנס של 20.5 ש"ח. התקשרתי למוקד שירות בניסיון לברר מה הולך שם, הבנתי שהכרטיס לא עבר מכיוון שהוא כבר לא קיים (החלפתי כרטיס אשראי ולא עדכנתי אותם), הסברתי למוקדנית שזאת חוצפה שמחייבים לקוח על קנסות מטורפות כאלו רק בגלל דבר מפגר כזה וששיחת טלפון אחת הייתה פותרת את הבעיה שכן הייתי נותן כרטיס אשראי בתוקף ומשלם מיידית. ביקשתי לדבר עם מנהל ונאמר לי שיחזרו אליי תוך 24 שעות (לא נראה לי שהם יעשו את זה).

בכל מקרה התנהלות בריונית, אני בטוח שמקרה כזה יכול לקרות לכל אחד ואחת פה, אז קחו בחשבון שהם לא רואים בעיניים, וכנראה שכן יש להם רישיון לגנוב בחסות החוק (אעדכן בהמשך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...