Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת קיטור - לכביש 6 יש רשיון לגנוב בחסות החוק?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קחו בחשבון דבר אחד, רכב מזדמן שעולה על הכביש בפעם הראשונה, יקח לחשבונית שלו 3 חודשים. להגיע לחייב

הסיבה היא שהרכב אינו נמצא במאגר הנתונים שלהם (כי מעולם לא עלה על הכביש) ולוקח להם זמן למשוך את הנתונים של הרכב כדי להוציא לו חשבונית.

ואיך הם יודעים אם מכרתי את הרכב?

הם צריכים להוציא נתונים על כל רכב שאינו מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי שמץ איך הם עובדים, זאת פשוט התשובה שקיבלתי מהם כששאלתי למה החשבונית לא מגיעה אלי אחרי חודש שנסעתי בכביש בפעם הראשונה. שתבין שאחרי חודש הם עוד לא הנפיקו בכלל חשבונית!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו חז"ל: "איזהו חכם?", ומיד לאחר מכן ענו: "הרואה את הנולד".

אתה יודע שאתה חייב להם כסף? אתה יודע שהחשבונית בוששת להגיע? למה בדיוק אתה ממתין - שיהיה לך כפל תשלום, ואז תפתח פה שרשורים על כמה כביש 6 זה דרעק ואיך הם עושקים את האזרח?

לא יותר פשוט להרים אליהם טלפון ולסגור את העניין?

ואת אגרת הטלויזיה אתה גם משלם במראש? מצלצל ומשלם בתחילת שנה ?

לא כל אדם יודע שהם ממתינים לרגע הנכון כדי לזי,,ן אותך , יש כאלה שממש מאמינים לשלט הנ"ל

%206%2~1.JPG

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכביש 6 יש גישה למאגרים של משרד הרישוי.

לכל כלי הרכב שרשותי (ויש לא מעט...) יש לפחות מנוי וידאו - ולאלה שנוסעים הרבה יש פסקל.

אם לא היה מנגנון הגביה הקיים - כביש 6 היה פושט את הרגל.

עם זאת אני חושב שגובה הקנסות הוא שערוריה.

אני בודק את כל החיובים שאני מקבל מהם - ועד כה אצלי לא נפלו טעויות (אם כי אני מכיר כאלה שהיו אצלם טעויות)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להרים טלפון שבוע אחרי למוקד שלהם ולשלם בטלפון?

אני נוסע גג 4 פעמים בשנה על כביש 6 ואחרי כל נסיעה כדי להמנע מאי נעימות אני מרים טלפון ומסיים את הסיפור הזה בשיחה של 3 דקות.

חוץ מזה הציעו לי מנוי כמה פעמים אך בגלל שהרכב רשום על שם אבא שלי ולא על שמי אני צריך לפקסס להם יפוי כוח.

המנוי הוא חינם וללא שום התחייבות כזאת או אחרת והייתי עושה אחד מזמן אם לא הפרוצדורה הכרוכה בכך במקרה שלי.

מה בעיה להרים טלפון ולעשות מנוי ווידאו?

זה עולה כלום.

מחייבים אוטומטית כרטיס אשראי.

מקבלים חשבון לכניסה לאתר אינטרנט וצפיה בפרטי נסיעות וחיובים שלכם.

נראה לי א'-ב'.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי, גבייה יעילה היא חיונית לתפקוד והצלחת כל עסק, ואני יודע על מה אני מדבר.

הטענה שלי היא לגבי אופי מדיניות הגביה שהוא דרקוני, וגם אם הוא חוקי הרי שהוא אינו מוסרי בעליל ומכשיל את הלקוח.

כאשר נציגת השירות "מציעה" לי לעשות מנוי ולקבל "הפחתת קנס" אני קורא לזה סחיטה..

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעשות הוראת קבע

יש לי חשד לכאורה (תרגעו, אני לא מוציא דיבה, מותר לחשוד), שמדיניות האי משלוח חשבונות + קנסות כלפי הנהגים המזדמנים היא מכוונת. בראש ובראשונה היא רווחית הרבה יותר מהנסיעות הבודדות של אותם נהגים, והיא גם דוחפת אותם להצטרף כמנויים, מהפחד או במסגרת ה"הסדר" של אחרי הקנסות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הם יודעים אם מכרתי את הרכב?

הם צריכים להוציא נתונים על כל רכב שאינו מנוי.

פשוט מאד: עם מכירת הרכב (ואם אין לך כוונה לנסוע בכביש 6 - גם כמה ימים קודם) אתה מתקשר ומקפיא את המנוי. לאחר קבלת הרכב החדש אתה מתקשר שוב ומחדש אותו עם פרטי הרכב החדש. עשיתי זאת לפני 3 שנים ודפק כמו שעון שויצרי (או, אולי, כמו גאטסו שויצרי:-P )

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר, קיבלתי בדואר דרישה לתשלום כפול בגלל איחור, למרות שלא קיבלתי את דרישת התשלום הראשונה מלכתחילה.

כשדיברתי איתם הם טענו ששלחו את הדרישה הראשונה לכתובת מסויימת שאין לי מושג מאיפה הביאו אותה.

ניסיתי להסביר למוקדנית שכנראה נפלה אצלהם טעות כי כל מכתב נשלח לכתובת שונה, אבל היא בשלה.

בסוף ביטלו את תוספת הקנס בגלל שזה איחור ראשון.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעשות הוראת קבע

זו לא הוראת קבע (של סכום קבוע מראש) אלא קארד בלאנש לגבות ממך כסף באמצעות כרטיס האשראי לפי שיקול דעתם (לכאורה כמובן).

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הבעיה? יש יותר טעויות בחברות הסלולר מאשר למנויי כביש 6.

ולהם נתת בשמחה את כרטיס האשראי שלך.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך בגלל שהרכב רשום על שם אבא שלי ולא על שמי אני צריך לפקסס להם יפוי כוח.

המנוי הוא חינם וללא שום התחייבות כזאת או אחרת והייתי עושה אחד מזמן אם לא הפרוצדורה הכרוכה בכך במקרה שלי.

+1 אצלי זה קרוב משפחה אחר(ת), אבל זו בהחלט פרוצדורה מעצבנת! מה'כפת להם מי משלם?

ומה הבעיה? יש יותר טעויות בחברות הסלולר מאשר למנויי כביש 6.

ולהם נתת בשמחה את כרטיס האשראי שלך.

"טעויות" איזה ניסוח עדין, מדובר בעיקר בשיטת המצליח. עוד לא שמעתי על מישהו שטעו בחשבון שלו בכיוון השני. מה גם שחברות הסלולר (החצופות, למיטב ידיעתי זה כולן) משתפות פעולה עם חברות עוקץ שדוחפות לך "תוכן" בעשרות שקלים לחודש, בהוראת קבע שנסמכת על איזו הסכמה חד פעמית לא ברורה שנתת (או לא) לאיזה אתר פופ-אפ מציק וטפשי. זה, אם תשאלו אותי, ממש דחיפת היד לכיסך וגניבה מכל הבא ליד, ואח"כ לך תתחיל תביעות בשביל כמה עשרות שקלים.

לגבי זה אצטט משפט שקראתי בפורום אחר:

מעצבנים אותי אלו שדופקים ציבור גדול בהרבה סכומים קטנים, אדישותו של הפרט לנוכח סכום קטן אחד - מאפשרת להם בסוף היום לגזול קופה גדולה.

מהתרשמותי הבודדת מכביש 6 נשלחה חשבונית ראשונה בזמן ושילמתי אותה בטלפון, כך שלי על פניו לא נראה שיש פה שיטתיות עם הקנסות, אלא טעויות בכתובת וכדומה, אבל לא אתפלא גם אם יש שיטתיות. העניין שלא ניתן לשלם על מנוי עם כרטיס של קרוב משפחה די מעצבן, אבל בגדול כפי שנאמר פה: שיטת החיוב, שלא קוטעת את הנסיעה, היא מהמתקדמות בעולם (ואני לא בא לרגע להצדיק את הבניה של כביש 6)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח אח כמה אני אוהב להיות ה"עבד" שלכם.

שימו לב חברים!

היה לי רכב (הקודם), בינתיים מכרתי אותו.

שעה אחרי המכירה נזכרתי, שעשיתי מנוי (חיוב דרך האשראי) בכביש 6 ולא ביטלתי אותו.

התקשרתי לגברת בכביש 6 והסברתי את המצב. אמרה יופי יופי תתחדש על הרכב החדש.

שאלתי: היי גברת, יש חיובים על הרכב שהיה לי עד כה? אמרה כן אבל זה באשראי אז הכל טוף.

אמרתי: היי גברת, בואי נעשה את השינוי וההחלפה, של מספר הרישוי ונשאיר את המנוי? אמרה לי טוב ילד, נעשה כמו שרצית.

טיפה תקתוקי מחשב, קצת שאלות על הרכב החדש והופ, יש שינוי.

איך אומרים החברים? אפעס?

היא פתאום אומרת לי (בדיוק כמו שכתבתם פה) למה עשית מנוי אם אתה עובר פעם בשבוע עד שבועיים בכביש שלנו?

שאלתי: למה לא? הכי פשוט לא? ככה לא שוכח לשלם וממילא רק המחשב אומר לך במה לחייב את הרכב שלי, אמרה יופי יופי.

אמרתי לה בעצמי: אפעס, מה היה קורה, אם למשל, לא הייתי מדווח לך על החלפת הרכב? אמרה לי: אין לנו שום דרך לדעת שהוחלפו הבעלים, רק המחשב ואחרי שהזינו אותו, אומר לנו על מה למה ואת מי לחייב. צעקתי קצת (התחברנו אז הרשיתי לעצמי) שזה דבילי, טיפשי ולא פייר, אז היא אמרה: ככה זה אצלינו, ואם למשל היו גונבים לך את הרכב, היית מדווח למשטרה והמשטרה לנו, היית מזוכה על אותו קטע שהגנב עשה לך)

בקיצור יקיריי, האחריות היא עליכם בלבד.

ראש ממשלת הקארספורום כתבה שהיא זו שמיוזמתה עשתה, ורדפה, התריעה והעירה, וכך צריך לעשות. לכם בתור "לקוחות" של הכביש, שמורה הזכות לא לעלות על הכביש הזה, או לחילופין: מרגיז אותכם? בואו נפעל יחד. תכתבו מכתבים, כמו שאני כתבתי אז, על פינוי הרכב של חבר שלי מהכביש, בדיוק חצי שעה אחרי שהלכנו ברגל לקרוא לגרר בתחנת דלק סמוכה, כי (ציטוט מדוייק) "זה מאוד מסוכן שמשאירים את הרכב כך בצד הדרך של כביש 6"

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ימני - עשית את הדבר הנכון, אבל אותו הדבר תעשה גם אם כתובתך תשתנה, נכון? עדכון בעלות על רכב, או כתובת, או מספר כרטיס אשראי שאבד וכו' נעשים אמנם "במקום" במשרד הרלוונטי (רשות הרישוי, משרד הפנים, הבנק וכו') אבל עד שהם מוזרמים הלאה ונקלטים יכולה לעבור תקופת מה, ולעתים המידע לא שלם. למשל - לאשתי נגנבו כרטיסי האשראי. ביטלתי אותן בתוך דקות (אני יודע זאת כיון שנעשה בהם שימוש מספר דקות לפני הכיוס), היא קיבלה כרטיסים חדשים אבל משך שנתיים היו לנו בעיות של הודעות על בעיות בגביה של פרמיות ביטוח.

לכן כל שינוי צריך להיות מדווח באופן מיידי ביוזמת המשתמש, ואין להמתין להזרמות בין משרדים שעלולות לארוך זמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...