Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ביונדאי! לא סתם יונדאי! :-)

שבלול
שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפותח השירשור משתתף בצערך - מצטער שאני משבית שמחות והתלהבות אבל אחרי הכל...בכל זאת... זאת ...יונדאי....:roll:

אני הייתי עושה חלונות כהים רק מהבושה שיראו אותי נוהג על יונדאי .

היתרון היחידי שאני מוצא זה שקנית ידנית ולא אוטומטית והיא נראית ספורטיבית.

כשהשכרתי יונדאי גץ ליום אחד - נוחות הנסיעה הייתה גרועה ולא נעימה ועל כך יעיד עצם הזנב שלי.

לא כתבת כמה היא עלתה ? אני בכל אופן הייתי קונה סוזוקי אטוס או פולו ידנית אחרי הכל התדמית הרבה יותר חשובה .

בכל זאת אומר לך תתחדש וסע בזהירות.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בכל אופן הייתי קונה סוזוקי אטוס או פולו ידנית אחרי הכל התדמית הרבה יותר חשובה .

אין סוזוקי אטוס- או סוזוקי, או יונדאי אטוס (לזה קוראים טעות פרוידיאנית)

תחי הסטיגמה והדיעות הקדומות!!! יונדאי זה חרא! פיאט מתחממות בעליות של הקסטל! צרפתיות לא אמינות!! סובארו זה קרטון!! בית שימושי זה חרא!! התדמית הכי חשובה :roll:

שנה טובה לכולם ותתחדש לפותח השרשור.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם היה לי יותר כסף הייתי קונה SLK אבל בתקציב שהוא נורמטיבי ונפוץ של 100,000 אין תמורה יותר טובה לצעיר שרוצה רכב עם לוק ספורטיבי, בטוח ואמין.

חוץ מזה, גולף ואיביזות יש אלפים בכל התצורות (3 5, מנועים, צבעים וכו'), אני רוצה משהו יותר נדיר.

לא רצית איביזה ,אז שילמת עוד 5 אש"ח בשביל יונדאי ? יש בארץ 2 מכוניות של גרטואל אז חבל שלא חיכית קצת לפני הקניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחי הסטיגמה והדיעות הקדומות!!! יונדאי זה חרא! פיאט מתחממות בעליות של הקסטל! צרפתיות לא אמינות!! סובארו זה קרטון!! בית שימושי זה חרא!! התדמית הכי חשובה :roll:

.

למרות הכל סטיגמות קשה לשנות -הייתה כתבה בגרמניה על כך שפאסט וג'טה זה אותה מכונית כמעט אבל הגרמני יוסיף עוד 30אלף אירו רק בשביל שיראו שהוא נוסע על פסאט כי זה מעמד אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הרכב הזה עולה על האיביזה ברוב הפרמטרים. כן,נסעתי הרבה על איביזה החדשה. היונדאי יותר חסכונית, יותר שקטה, יותר חזקה (בהרבה), ואין כזו בכל פינה. תאמין או לא, למרות שלא כתוב לה "סיאט" מאחורה זה עדין רכב טוב ושווה יותר מ5 אש"ח הפרש.

אם כבר בסטיגמות עסקינן, סיאט היה מותג של זבל מסריח לפני תקופה לא ארוכה, זוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הרכב הזה עולה על האיביזה ברוב הפרמטרים. כן,נסעתי הרבה על איביזה החדשה. היונדאי יותר חסכונית, יותר שקטה, יותר חזקה (בהרבה), ואין כזו בכל פינה. תאמין או לא, למרות שלא כתוב לה "סיאט" מאחורה זה עדין רכב טוב ושווה יותר מ5 אש"ח הפרש.

אם כבר בסטיגמות עסקינן, סיאט היה מותג של זבל מסריח לפני תקופה לא ארוכה, זוכר?

לסיאט מנוע של גולף ושייך לקונצרן פולקסווגן ועם כל הכבוד (ואין) בכלל מה להשוות למה שקנית...

אבל עוד בשנות ה90 נסעתי על איביזה 1200 -הייתה מכונית מהירהבמיוחד ומדהימה הודות למשקל הקל שלה.

אם היית רוצה להתבלט במשהו מיוחד היית צריך לקנות סיאט כמו שכבר כתב לך ובצדק אייל חבל שהתפשרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיאט מנוע של גולף ושייך לקונצרן פולקסווגן ועם כל הכבוד (ואין) בכלל מה להשוות למה שקנית...

אבל עוד בשנות ה90 נסעתי על איביזה 1200 -הייתה מכונית מהירהבמיוחד ומדהימה הודות למשקל הקל שלה.

אם היית רוצה להתבלט במשהו מיוחד היית צריך לקנות סיאט כמו שכבר כתב לך ובצדק אייל חבל שהתפשרת

איזו דוגמא נתת, סיאט איביזה 1200..

קשה עד בלתי אפשרי למצוא מכונית גרועה ממנה, שחוץ מהיותה יפה לא היה בה כלום, ובגרסת ה 1200 אפילו ביצועים טובים לא היו לה.

אני בין הראשונים שקניתי I20, לפני שנה וקצת, ונכון להיום אנחנו מרוצים ממנה מאד, למרות שיש טובות ממנה.

ה I20 1.6 מציעה ביצועים מצויינים, בייחוד בגירסה הידנית, מראה נאה ואיבזור עשיר, אך היא בהחלט לא ספורטיבית.

אבל בעצם, איזו סופר מיני היום ספורטיבית ?

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הרכב הזה עולה על האיביזה ברוב הפרמטרים.

כן,נסעתי הרבה על איביזה החדשה.

היונדאי יותר חסכונית , יותר שקטה, יותר חזקה (בהרבה), ואין כזו בכל פינה.

'יונדאי יותר חסכונית ' , אתה חושב שזה מצחיק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...