Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם הגלאי החדש צ'יטה C50i מבוסס GPS?

מוצניק
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא כל כך מבין למה כולם נוהרים לקנות את הצ'יטה. זה רחוק מלהיות אמצעי שנותן את הביטחון שנותן הV1.

כל זמן שלא יוציאו מכשיר שמסתמך על גילוי בזמן אמת ולא מבוסס GPS שמסתמך על עדכונים של כאלו שחטפו דוחות \ ראו מצלמות וכו, אני לא רואה טעם לזרוק כסף על מכשירים בסגנון הצ'יטה.

מי שקרא את הכתבה הזו :

http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=48061

מבין שבעצם מחכות לנו כמה שנים של פריסה ולאחריה ובמהלכה מיקומים משתנים של המצלמות האלו, זה רחוק מלהיות המצב איתו חיינו עד היום עם 10-20 מצלמות מולטנובה שנמצאות שם מאז שנות ה80 (פחות או יותר, לא זוכר).

קיצר, עדיף לזרוק את הכסף על קלנועית :)

כן אבל העתיד צופן לנו מלכודות קבועות שהציטה כן מתיראה נגדם והv1 כבר לא...והעתיד זה קובועות ולא מניידות כי לא יהיה להם צורך יותר...

וממה שראתי הצ'טה לא מובסס רק על מה שהנהגים שולחים אלה גם על עידכונים מקוצעים של היבואן...אני טועה?

הולנטין לא רואה בכלל את המצלמות החדשות...ובמקום להשקיע 3500 על משהו שלא נותן 100 אחוז ואין לו עתיד עדיף 1200 על משהו שנותן מענה לעתיד לדעתי...מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנת את כוונתי. אני לא אומר שעדיף כיום לרכוש V1. הוא לא נותן מענה למצלמות הקבועות שיהוו את רוב המלכודות על הכביש בעתיד הקרוב והרחוק. (אבל הוא כן נותן מענה מושלם לשאר כלי הנשק של משטרת התנועה)

מה שהתכוונתי לומר הוא שהצ'יטה בשונה מהV1, לא מסתמך על גילוי בזמן אמת אלא על נקודות GPS קבועות מראש ומאחר והפריסה הולכת להתבצע במשך תקופה ארוכה ובמהלכה יניידו את המצלמות האלו בין עמדות שונות (חלק מהן), אי אפשר לסמוך על הצ'יטה או על דומיו.

"עדכונים מקצועיים של היבואן", ועל מה אתה חושב שמתבססים ה"עדכונים המקצועיים" שלו? אל תהיה תמים, היבואן לא מתיימר להיות בעל גישה לתכניות הפריסה של משטרת התנועה, הוא יעדכן מיקומים על פי דיווחים מהשטח, בדיוק כמו שאתה יכול לעשות עם כל מכשיר GPS על פי עדכונים של אנשים מהפורום הזה או אחרים.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את כוונתי. אני לא אומר שעדיף כיום לרכוש V1. הוא לא נותן מענה למצלמות הקבועות שיהוו את רוב המלכודות על הכביש בעתיד הקרוב והרחוק. (אבל הוא כן נותן מענה מושלם לשאר כלי הנשק של משטרת התנועה)

מה שהתכוונתי לומר הוא שהצ'יטה בשונה מהV1, לא מסתמך על גילוי בזמן אמת אלא על נקודות GPS קבועות מראש ומאחר והפריסה הולכת להתבצע במשך תקופה ארוכה ובמהלכה יניידו את המצלמות האלו בין עמדות שונות (חלק מהן), אי אפשר לסמוך על הצ'יטה או על דומיו.

"עדכונים מקצועיים של היבואן", ועל מה אתה חושב שמתבססים ה"עדכונים המקצועיים" שלו? אל תהיה תמים, היבואן לא מתיימר להיות בעל גישה לתכניות הפריסה של משטרת התנועה, הוא יעדכן מיקומים על פי דיווחים מהשטח, בדיוק כמו שאתה יכול לעשות עם כל מכשיר GPS על פי עדכונים של אנשים מהפורום הזה או אחרים.

צודק אבל העידכונים שלו מובטחים להיות מיידיים..מה אתה מציע אני אישית ראיתי בצ'יטה עד עכשיו כפתרון טוב לעכשיו ולעתיד...עכשיו יש לי ספקות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לסמוך ב-100% על שם מכשיר, כולל V1 היום. יתרון של צ'יטה על IGO וכו' זאת שיטת העדכונים. דיווחים מהשטח עובדים מצוין כאשר מישהו בודק אותם וישנה יד מכוונת. זה מה שעשה אבי ניצן מ-1go_speedcamupdates. אבל מאפריל השנה לא היה שום עדכון. אבי עשה את זה בהתנדבות, יצרן של צ'יטה כדי להרוויח. זה כול ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניוד המצלמות אמנם רנדומלי אלא שהוא בכל מקרה חייב להיות בין נקודות תשתית בנויות. נקודות תשתית כאלו מופיעות במערכת ההתרעה וזה הדבר הקובע. אין צורך בהתרעה בזמן אמיתי והואיל ומספר הנקודות מוגבל, גם הטירדה שבהאטה במקום בו במקרה יש באותו זמן מצלמת דמה, קטנה מאוד. מה שקובע היא העובדה שנגד שיטת ה"לכידה" הזו מערכת GPS היא היחידה שעובדת, כל שנותר לנו הקורבנות הוא החיפוש אחר המערכת האופטימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל העתיד צופן לנו מלכודות קבועות שהציטה כן מתיראה נגדם והv1 כבר לא...והעתיד זה קובועות ולא מניידות כי לא יהיה להם צורך יותר...

וממה שראתי הצ'טה לא מובסס רק על מה שהנהגים שולחים אלה גם על עידכונים מקוצעים של היבואן...אני טועה?

הולנטין לא רואה בכלל את המצלמות החדשות...ובמקום להשקיע 3500 על משהו שלא נותן 100 אחוז ואין לו עתיד עדיף 1200 על משהו שנותן מענה לעתיד לדעתי...מה אומרים?

עתיד ,לא עתיד, הV1 הזה הציל אותי אתמול והחזיר את ההשקעה שלו כבר מספר פעמים לא מבוטל.

הדבורה לא תצא משימוש וגם לא הלייזר (שזה עיסוק צדדי של הוולנטיין) ואלו הסכנות הכי רציניות לטעמי.

מקומות בהם יש מצלמות הם מקומות שבהם אתה תיסע רגוע גם בלי צ'יטה כי אלו מצלמות נייחות ואחרי תקופה כבר נדע בעל פה איפה כולן. (נסיעות חד פעמיות לאיזורים רחוקים יטופלו ע"י קובץ מכמונות)

ניידת שמיירטת אותך במיקום רנדומלי או תוך נסיעה אחריך לפניך ומצדדיך זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות ובשביל זה יש את הוולנטיין.

את הוולנטיין אפשר לרכוש מחו"ל ולקבל עודף מ500 דולר. (אחרי משלוח ומכס).

בקשר לצ'יטה, אני מבין את היבואן , יש לו מכרה זהב ביד והוא קיבל פרסומת חינם בטלויזיה. גם אני הייתי מקדם ככה את המוצר כי יש כאן הזדמנות לעשות קופה על אזרחים שלא ממש מבינים איך זה עובד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתב מישהו במקום אחר שהפתרון הוא בשילוב בין ה-V1 לבין הצ'יטה. הציטה כחול-לבן לא זולה, אך ה-V1 גם הוא לא זול, בלשון המעטה.

מלכודות ניידות ברוב המקרים ממוקמות באותם מקומות. לציטה יש אפשרות להוסיף 100 התראות ידניות.

אני מאמין שהנקודות של המלכודות הניידות הקבועות נכללות במאגר של הצ'יטה. את אלו שהן אקראיות, ניתן להוסיף ידנית. עדיף לקבל התראה על מיקום אפשרי של ניידת ולהאט שם.

הצ'יטה יכולה להיות תחליף זול עם מספר מסויים של "התראות שווא", מאחר וגם -V1 לא מושלם, הוא לא מזהה את הגאסטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבורה היא מלכודת ניידת שמופעלת במקרים רבים מעל גבי ניידת נוסעת, איך בדיוק אתה יכול לחזות היכן זה יקרה?

זה בדיוק מה שהוולנטיין ידע לזהות עבורי אתמול בלילה ממרחק גדול מאוד , ולא בפעם הראשונה!

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד ,לא עתיד, הV1 הזה הציל אותי אתמול והחזיר את ההשקעה שלו כבר מספר פעמים לא מבוטל.

הדבורה לא תצא משימוש וגם לא הלייזר (שזה עיסוק צדדי של הוולנטיין) ואלו הסכנות הכי רציניות לטעמי.

מקומות בהם יש מצלמות הם מקומות שבהם אתה תיסע רגוע גם בלי צ'יטה כי אלו מצלמות נייחות ואחרי תקופה כבר נדע בעל פה איפה כולן. (נסיעות חד פעמיות לאיזורים רחוקים יטופלו ע"י קובץ מכמונות)

ניידת שמיירטת אותך במיקום רנדומלי או תוך נסיעה אחריך לפניך ומצדדיך זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות ובשביל זה יש את הוולנטיין.

את הוולנטיין אפשר לרכוש מחו"ל ולקבל עודף מ500 דולר. (אחרי משלוח ומכס).

בקשר לצ'יטה, אני מבין את היבואן , יש לו מכרה זהב ביד והוא קיבל פרסומת חינם בטלויזיה. גם אני הייתי מקדם ככה את המוצר כי יש כאן הזדמנות לעשות קופה על אזרחים שלא ממש מבינים איך זה עובד.

מסכים עם כל מילה. אין תחליף ל V1. הצ'יטה קיבל יופי של יחסי ציבור בתקשורת אבל זה לא עושה אותו יותר ממה שהוא - GPS עם מאגר נתונים קבוע של מיקומי מצלמות. כל תכנת ניווט שתומכת במצלמות מהירות עושה בדיוק אותו דבר. עדכונים? שיהיו מצלמות בשטח, יהיה גם עדכונים לקובץ מצלמות. ואני מאמין שנוכל בקלות גם להשוות בין הנתונים של הצ'יטה לנתונים החינמיים של IGO .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אייל, הV1 הוא MUST והציל גם אותי מפקידי האוצר של משטרת התנועה מספר פעמים במקומות שונים ומשונים.

דבר נוסף, אנחנו קבוצת נהגים עצומה כאן בפורום, למה שלא נעשה בעצמנו קובץ מכמונות על פי דיווחים של אנשים מכאן? אני מתנדב ליצור ולעדכן את הקובץ על פי דיווחים של אנשים פה (ושלי כמובן). ניתן נניח ליצור קובץ אקסל או משהו בסגנון ולשים אותו כדביק בפורום הזה, במקום השרשור הקיים היום על דיווחי מכמונות משתנים.

כך יוכלו כל אלו שמחזיקים מכשירי GPS לעדכן בעצמם בלי לזרוק כסף על מכשיר פרימיטיבי כמו הצ'יטה.

קיצר, יש פה איזה מנהל פורום שמוכן לשתף פעולה?

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה קרוב לעם, אבל ממש?

שים WAZE, חבילת גלישה של 20-30שקל חודשית וסגור ת'ענייין.

תהיה כ"כ מחובר לעם הישראלי עד שתוכל לדבר איתו דרך התוכנה, לעדכן את הדודה מדימונה שמחכה לה שוטר בצומת שוקת ולהינות גם מהידע של שאר חבריך על הכבישים.

קהילת WAZE בארץ עצומה.

היום כשהשתמשתי בווייז היא התריאה בפני על מצלמה חדשה שמקימים כרגע על כביש 1 בדרך לת"א, במיקום מושלם - לא ניתן לראות אותה בכלל. נמצאת מאחורי שלט ענקי.

אז קיבלתי התראה קולית ואזהרה על המסך כמה מאות מטרים לפני.

אפילו קיבלתי חיווי ויזואלי.

והיי! זה הרבה יותר זול ומתעדכן לבד, אוטומטית, ולא מלא בהבטחות שווא כמו עדכונים לכל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה קרוב לעם, אבל ממש?

שים WAZE, חבילת גלישה של 20-30שקל חודשית וסגור ת'ענייין.

תהיה כ"כ מחובר לעם הישראלי עד שתוכל לדבר איתו דרך התוכנה, לעדכן את הדודה מדימונה שמחכה לה שוטר בצומת שוקת ולהינות גם מהידע של שאר חבריך על הכבישים.

קהילת WAZE בארץ עצומה.

היום כשהשתמשתי בווייז היא התריאה בפני על מצלמה חדשה שמקימים כרגע על כביש 1 בדרך לת"א, במיקום מושלם - לא ניתן לראות אותה בכלל. נמצאת מאחורי שלט ענקי.

אז קיבלתי התראה קולית ואזהרה על המסך כמה מאות מטרים לפני.

אפילו קיבלתי חיווי ויזואלי.

והיי! זה הרבה יותר זול ומתעדכן לבד, אוטומטית, ולא מלא בהבטחות שווא כמו עדכונים לכל החיים.

טוב על waze אני לא ממש יסמוך אם כבר מעדיף את הצ'יטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעושה לך טוב בנאדם..

אתה מבקש פתרון לבעיה ויש לה שתי פתרונות

אתה בכח מתעקש על הפתרון שעולה בערך פי מאה יותר..אז מה ההתייעצות פה בכלל?

אין הבדל בין השתיים וכמו שאתה כנראה כבר מכיר את כל עם ישראל רובם המוחץ ישתמשו במה שזול ובמה שחינמי וזמין, וכזו היא ווייז, וכוללת את כל העדכונים - תמיד...

אבל אם נותן לה הרגשה בטוחה לנסוע מהר עם פחות כסף בכיס..תהנה ותתחדש

בסופו של יום אין טיפת הבדל, אבל..מה שעושה לך טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...