Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם הגלאי החדש צ'יטה C50i מבוסס GPS?

מוצניק
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני רציתי שלאול אתה שאלה הזאת.

רכשתי בשבוע שעבר מיו 200 לדעתי, בואוטו דיפו ב-400 שקלים בלבד. זה מכשיר יעודי בלי נגן MP3 או דיבורית והמסך שלו דיי קטן אבל הוא עושה את העבודה דיי טוב. גם בו קיימת התראה על מכמונות מהירות, העניין הוא שהוא צפצף כמה פעמים טובות בכביש 6, מתחת למצלמות של האגרה וגם במקומות אחרים, עניין שדי הפליא אותי, בנוסף מצלמה באיזור כלא שאטה ואחת שקרובה לאיזור קרית גת ובחיים לא שמעתי עליהן, האם לסמוך עליו או לקחת את העניין כהמלצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנסתי עם המכשיר הזה, אך אם כבר מחפשים גלאי מבוסס gps אני הייתי רוכש בכחצי מחיר מכשיר ניווט שמותקן עליו igo ומוריד לתוכו קובץ של מצלמות ומרוויח גם תוכנת ניווט.

כך שהתשובה לשאלתך היא, לא. אני לא הייתי רוכש את הצ'יטה C50i. לא במחיר הזה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול תלוי בעדכונים. עדכון אחרון ב-IGO היה לפני 5 חודשים. יבואן של ציטה מתחייב כול שבועיים-שלושה (???). בקשר למחיר - אפשר להזמין מאנגליה ב-90 פאונד כולל משלוח + 50$ מנוי לכול החיים. בארה"ב זה 99$ + משלוח ומנוי. אין לי מושג מה קורה במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מסד הנתונים של IGO, יש את 1GO, שמתעדכן בצורה שוטפת (ככה מראה המייל..שמקבל מהם כל הזמן הודעות ועדכונים)

בקר פה: http://groups.google.co.il/group/1go_speedcamupdates

ובאופן כללי, פתרון זול אף יותר אפשרי במידה ויש לך איזה סמארטפון שתוכל להתקין עליו את תוכנת הניווט WAZE, שגם מנווטת מצוין וגם מכילה עדכוני תנועה שוטפים - מצלמות, מארבי שוטרים, תאונות, פקקים...לצורך כך תצטרך גישה לאינטרנט (משמע, חבילת גלישה - הנפח תלוי בשימוש שלך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו לפי מה שאני קראתי אין בכלל מה להשוות מסד ניתונים! בigo פעם בכמה חודשים אל ידי ילדים ולא מתדעכן בצורה רציני..פה יש עידכונים מקצועים כול שבועיים ולא מתריאה על כול שטות...לגבי רכישה בחול זה לא יהיה כולל עידכונים לארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WAZE מתעדכן בצורה שוטפת, וכבר מכיל את כל המצלמות החדשות עפ"י הקוארדינטות שפורסמו בזמנו כשהמסמך לגביהן דלף לרשת.

בכל מקרה, ענין של כסף..WAZE חינמית ומתעדכנת בצורה שוטפת ע"י כל מי שמשתמש בה, מסד נתונים מכובד. עובד דרך הרשת וצורך חבילת גלישה שעולה 30-50שקל בחודש. בנוסף משמשת גם כ GPS לכל דבר ועניין

תוכל לנסות (אם יש לך מכשיר שתומך) ותמיד להתחרט ולחתוך בהוצאות במקום.

עם הצ'יטה לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WAZE לוקח לה הרבה זמן להתעדכן לגבי מיקום , היא קצת איטית.

הזמן הזה יכול להיות ההבדל בין אובדן רשיון לבין ברקס...

הצ'יטה שנמכר בארץ ב999 ש"ח עד הרגע בו פורסמו הכתבות על המצלמות ואז מחירו זינק ל1250 ש"ח

מחיר הצ'יטה בחו"ל הוא 99 דולר כולל כל העדכונים והעניינים וזהו מחיר שעבורו כן אולי שווה לקנות כי זה כבר מחיר GPS בסיסי.

כי בשורה התחתונה: בסה"כ מדובר בGPS פרימיטיבי ללא מסך שכל הזמן בודק אם אתה באיזור של נ.צ. מסויים. את אותה התראה אני מקבל מIGO שמובנה אצלי במערכת ברכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...