Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם הגלאי החדש צ'יטה C50i מבוסס GPS?

מוצניק
שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל אל תשמיץ את Waze סתם. אני מניח שאתה משתמש בגירסאת סימיביאן כזו או אחרת ולכן התוכנה עובדת בצורה איטית.

מה לעשות ככה זה שמתעקשים לקנות את הכי טוב והכל נגד האייפון, אצלי באייפון המושמץ גם כן, התוכנה עובדת בצורה חלקה, מעדכנת דיווחים, מפות והכל כולל נעילה מצויינת בתוך פחות מחמש שניות.

אבל הי, מה אני יודע..

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מקרה לגופו, לא הייתי מכליל את כל קהילת הסימביאן כי זה פשוט לא נכון. אולי מדובר במכשיר מסוים, אולי עדכון תוכנה שלו יעזור באיזה אופן, או אולי המקלט שלו באופן כללי גרוע.

לצורך הענין, עם HTC דיימונד שמריץ WM 6.1, ניווט ב WAZE היה ממש חלק.

כמו כן, בנוקיה N97 צפיתי בניווט חלק למדי.

אם ניתן להשיג את הצ'יטה במחיר של 99דולר, שתעבוד גם בארץ עם העדכונים והכל...(ולא ב1250) הרי זה כבר משהו אחר לגמרי, תמיד יותר נוח שהמכשיר הוא יעודי, וכנראה שיעבוד טוב יותר. (אם כי עדיין לא יהיו עדכוני משטרות "מהשטח")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מסד הנתונים של IGO, יש את 1GO, שמתעדכן בצורה שוטפת

עדכון אחרון הוא 100426 מתארך 25.04.2010

אייל

99 דולר לא כולל עדכונים

There are two methods of adding new locations into the Cheetah C50. If your State has few cameras or few changes, you can mark your own personal locations. If you are in an area with a lot of cameras or where camera numbers are growing, or you intend to drive outside your normal area or are travelling to another country, we recommend you purchase a membership package for unlimited database updates via the Internet.

http://www.gpsdetector.com/scshop/page.php?xPage=c50.html

PLATINUM MEMBERSHIP עולה 50$ וזה כולל

Lifetime Trinity Database updates - unlimited

holyhacker

PLATINUM MEMBERSHIP כוללת עדכונים בכול המדינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שיודע דבר או שתיים על סימיביאן כולל פיתוח לפלטפורמה אני יודע בדיוק על מה מדובר כשזורקים את השם הזה, וגם מכיר היטב את ההיצע בארץ ובעולם, אמנם מדובר על מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר, אבל משם ועד הלום יש עוד דרך ארוכה מאוד במיוחד כשכל זה מתבסס על יסודות רעועים כ"כ.

אין ספק בכלל שWAZE רצה היטב על היצע מכשירים מסויים, אבל משם ועד להגיד שWAZE לא כתובה היטב\לא רצה טוב בכלליות יש הבדל עצום.. בסה"כ חלק ניכר ממכשירי הסימיביאן פשוט לא יכולים להתמודד עם אפליקציה יותר מסובכת מפקמן זה הכל :-D

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו, לא הייתי מכליל את כל קהילת הסימביאן כי זה פשוט לא נכון. אולי מדובר במכשיר מסוים, אולי עדכון תוכנה שלו יעזור באיזה אופן, או אולי המקלט שלו באופן כללי גרוע.

לצורך הענין, עם HTC דיימונד שמריץ WM 6.1, ניווט ב WAZE היה ממש חלק.

כמו כן, בנוקיה N97 צפיתי בניווט חלק למדי.

אם ניתן להשיג את הצ'יטה במחיר של 99דולר, שתעבוד גם בארץ עם העדכונים והכל...(ולא ב1250) הרי זה כבר משהו אחר לגמרי, תמיד יותר נוח שהמכשיר הוא יעודי, וכנראה שיעבוד טוב יותר. (אם כי עדיין לא יהיו עדכוני משטרות "מהשטח")

שדיברתי עם היבואן הבנתי ממנו שמי שמביא מחול לא יוכל לעשות שידבר בעברית ולעדכן בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה אני לא מצליח למצוא קובץ מכמונות עדכני ל IGO, אשמח לקישור שלא דורש הרשמה וכו'.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכתוב באתר של היבואן

http://www.speedcheetah.co.il/

שים לב, אף מילה בקשר לעדכונים!

שלחתי לו מייל תאמת צודק אני לא צריך שידבר עברית מצד שני האחריות היא בארץ ושם יהיה בעיה לדעתי

תוסיף גם מכס וכבר עדיף לקנות בארץ מכשיר שהוא במיוחד לזה ולא להתבסס על עידכונים של אנשים שלא מבינים בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות בארץ=350 שקל ?

http://cgi.ebay.com/Cheetah-C50-speed-cam-detector-Worlds-largest-dbase-/200511953830?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2eaf719ba6

88 פאונד כולל משלוח = 520שקל

תוסיף על זה 33% מס כולל (אם אני לא טועה)

תגיע ל 700.

עדכונים לכל החיים (כולל ישראל כמובן) Trinity Plantinum = 50$

שזה עוד 190 שקל (נטו). הגעת ל 900 שקל.

תעשה תחשבון שלך . 900 שקל למכשיר דובר אנגלית או 1250 למכשיר דובר עברית עם אחריות לשנה בארץ.

לגבי העדכונים: את העדכונים אתה מוריד מהאתר הרשמי של החברה וטוען דרך התוכנה למכשיר. גם הקישור לעדכונים באתר היבואן יוביל אותך לאתר החברה (האמריקאי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות בארץ=350 שקל ?

http://cgi.ebay.com/Cheetah-C50-speed-cam-detector-Worlds-largest-dbase-/200511953830?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2eaf719ba6

88 פאונד כולל משלוח = 520שקל

תוסיף על זה 33% מס כולל (אם אני לא טועה)

תגיע ל 700.

עדכונים לכל החיים (כולל ישראל כמובן) Trinity Plantinum = 50$

שזה עוד 190 שקל (נטו). הגעת ל 900 שקל.

תעשה תחשבון שלך . 900 שקל למכשיר דובר אנגלית או 1250 למכשיר דובר עברית עם אחריות לשנה בארץ.

לגבי העדכונים: את העדכונים אתה מוריד מהאתר הרשמי של החברה וטוען דרך התוכנה למכשיר. גם הקישור לעדכונים באתר היבואן יוביל אותך לאתר החברה (האמריקאי).

שמע צודק אני אישית מעדיף כבר לקנות בארץ ולשלם בתשלומים...והאחריות היא שנתיים וכן תאמת זה שווה את זה לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה אני לא מצליח למצוא קובץ מכמונות עדכני ל IGO, אשמח לקישור שלא דורש הרשמה וכו'.

תיגש לפה: http://groups.google.co.il/group/1go_speedcamupdates

ההרשמה היא הרשמה פשוטה, אם יש לך חשבון ב GMAIL זה יקח פחות מחצי דקה...ותוכל לקבל עדכונים שוטפים למייל בכל פעם שיצא עדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיגש לפה: http://groups.google.co.il/group/1go_speedcamupdates

ההרשמה היא הרשמה פשוטה, אם יש לך חשבון ב GMAIL זה יקח פחות מחצי דקה...ותוכל לקבל עדכונים שוטפים למייל בכל פעם שיצא עדכון.

שובב זה מבוסס על אנשים שמוסיפים...ולא עבודה מקצועית כמו בצ'יטה בigo הוא מצפצץ לי על הכול סתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אתה לא מצפה שIGO יטרחו להגיד לך איפה המצלמות כדי שתוכל לעבור על החוק בבטחה, נכון?

זהו בסיס נתונים מאוד רחב ואמין..תהיה בטוח שלאנשים לא משעמם והם לא ישימו שם סתם מצלמות באמצע שומקום.

חוץ מזה, אתה לא באמת יכול להשוות לצ'יטה כמו שהשוו פה את הWAZE,

אתה מדבר על פתרון שעולה למעלה מ1000שקל לעומת פתרון שעלותו כמעט אפסית, אך נותן מענה כמעט זהה, וכואב לך הלב שזה יצפצף פה ושם גם כשאין מצלמה (ולא קורה הרבה)

מעבר לכך, ב WAZE למשל, אתה יכול לעדכן על מצלמה לא פעילה\לא קיימת, באם מצאת כזו, ופעם הבאה היא כבר לא תופיע לך. ככה כל קיטור כזה יהיה חד-פעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אתה לא מצפה שIGO יטרחו להגיד לך איפה המצלמות כדי שתוכל לעבור על החוק בבטחה, נכון?

זהו בסיס נתונים מאוד רחב ואמין..תהיה בטוח שלאנשים לא משעמם והם לא ישימו שם סתם מצלמות באמצע שומקום.

חוץ מזה, אתה לא באמת יכול להשוות לצ'יטה כמו שהשוו פה את הWAZE,

אתה מדבר על פתרון שעולה למעלה מ1000שקל לעומת פתרון שעלותו כמעט אפסית, אך נותן מענה כמעט זהה, וכואב לך הלב שזה יצפצף פה ושם גם כשאין מצלמה (ולא קורה הרבה)

מעבר לכך, ב WAZE למשל, אתה יכול לעדכן על מצלמה לא פעילה\לא קיימת, באם מצאת כזו, ופעם הבאה היא כבר לא תופיע לך. ככה כל קיטור כזה יהיה חד-פעמי

igo לא אבל מי שמפעיל את המסד ניתונים של צ'יטה כן...זה האינטרס שלו כאשר זה רק צ'ופר אצל igo ויותר כואב לי הלב שזה לא יצפצף שכן צריך...אני קונה את זה במקום דוח...ובגלל זה שווה לשלם 1000 במקום לדבר דוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הגב בIGO8 אפשר לשים פלגנים שונים ובחלקם יש אופציות של הסרת/הוספת מצלמה

ועד היום ראיתי שבערך 70% מהמצלמות קימות (או שזה דחלילים).

והיום שבו ימצאו דרך להעביר את המסד נתונים של המצלמות שיש בצי'טה לIGO לא כל כך רחוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...