Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם הגלאי החדש צ'יטה C50i מבוסס GPS?

מוצניק
שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל אל תשמיץ את Waze סתם. אני מניח שאתה משתמש בגירסאת סימיביאן כזו או אחרת ולכן התוכנה עובדת בצורה איטית.

מה לעשות ככה זה שמתעקשים לקנות את הכי טוב והכל נגד האייפון, אצלי באייפון המושמץ גם כן, התוכנה עובדת בצורה חלקה, מעדכנת דיווחים, מפות והכל כולל נעילה מצויינת בתוך פחות מחמש שניות.

אבל הי, מה אני יודע..

אבי.

התוכנה מקבלת פיקס מהר מאוד אבל כשאתה טועה במסלול לוקח לה קצת יותר מדי זמן ביחס לIGO לחשב מסלול מחדש ולזהות שסטית בעצם.

עם זאת התוכנה פשוט מעולה בכל מה שקשור לדיווחי תנועה, לפני שאני יוצא מהבית אני בוחר את הכביש הלא אדום מבין האופציות כדי לנסוע לעבודה... :)

יש תוכנות נוספות שעובדות טוב מאוד על הסימביאן כמו NDRIVE וגם SYGIC אז כנראה שזו כן הWAZE, אבל היי, בוא תמשיך להשתמש בצעצוע ותשאיר את המכשירים הרציניים לאנשים רציניים שצריכים בעיקר טלפון אמין ואיכותי עם איכות דיבור ושמע ,קליטה , ספיקר וכו' ולא מכשיר גימיק מלא משחקים ושטויות להעברת זמן בשירותים :)

[לפי הערכות יש בישראל יש כיום 4 מליון מכשירי סימביאן מול 400K אייפונים 8 אחוז מהשוק לאייפון מול 85 אחוז מהשוק לסימביאן אז דיי ברור מי האיזוטרי כאן]

בקשר לצ'יטה, לפי מה שאני ביררתי המחיר בארץ כולל עדכונים לשנה. כמה יעלו עדכונים למעבר לשנה? לך תדע..

שובב זה מבוסס על אנשים שמוסיפים...ולא עבודה מקצועית כמו בצ'יטה בigo הוא מצפצץ לי על הכול סתם

ב IGO יש גם מקומות של מארבים אופיינים שאני חייב לציין שבכ50 אחוז מהמקרים באמת עוגנת שם ניידת שלוזרת/עוקצת.

אז לא תמיד יהיה שם משהו, אבל זה שווה בשביל מתי שכן יהיה.

בכל מקרה לדעתי ניווט מבוסס סלולר צריך להיות גיבוי לדבר האמיתי ולא אמצעי הניווט העיקרי. ככה אני מתייחס לזה לפחות.

ע"ע תמונה מהרכב שלי. במצב רגיל הניווט רץ ברקע כלומר לא רואים אותו בכלל על המסך, התוכנה עולה אוטומטית בהדלקת סוויץ' ונכנסת למצב של צפיה ללא יעד ספציפי ומתפרצת תוך עשיית MUTE למה שמתנגן ברגע שמתקרבים למצלמה...

גם ברכב הקודם היה לי PDA אשר עשה אותה פעולה רק שהוא לא היה מוטמע יפה כחלק ממערכת האודיו...

30072010239.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצל"ש, ברכבי CarPC ואני תר כרגע אחרי תוכנת ניווט.

איזה תוכנה תוכל לעבוד ברכבי ולשמש גם כהתרעה מפני מכמונות מהירות שונות?

האם WAZE או IGO יכולים לעבוד על מחשב רגיל לו אנטנת GPS?

האם יש צורך בחיבור זמין לאינטרנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנה מקבלת פיקס מהר מאוד אבל כשאתה טועה במסלול לוקח לה קצת יותר מדי זמן ביחס לIGO לחשב מסלול מחדש ולזהות שסטית בעצם.

עם זאת התוכנה פשוט מעולה בכל מה שקשור לדיווחי תנועה, לפני שאני יוצא מהבית אני בוחר את הכביש הלא אדום מבין האופציות כדי לנסוע לעבודה... :)

יש תוכנות נוספות שעובדות טוב מאוד על הסימביאן כמו NDRIVE וגם SYGIC אז כנראה שזו כן הWAZE, אבל היי, בוא תמשיך להשתמש בצעצוע ותשאיר את המכשירים הרציניים לאנשים רציניים שצריכים בעיקר טלפון אמין ואיכותי עם איכות דיבור ושמע ,קליטה , ספיקר וכו' ולא מכשיר גימיק מלא משחקים ושטויות להעברת זמן בשירותים :)

[לפי הערכות יש בישראל יש כיום 4 מליון מכשירי סימביאן מול 400K אייפונים 8 אחוז מהשוק לאייפון מול 85 אחוז מהשוק לסימביאן אז דיי ברור מי האיזוטרי כאן]

בקשר לצ'יטה, לפי מה שאני ביררתי המחיר בארץ כולל עדכונים לשנה. כמה יעלו עדכונים למעבר לשנה? לך תדע..

ב IGO יש גם מקומות של מארבים אופיינים שאני חייב לציין שבכ50 אחוז מהמקרים באמת עוגנת שם ניידת שלוזרת/עוקצת.

אז לא תמיד יהיה שם משהו, אבל זה שווה בשביל מתי שכן יהיה.

בכל מקרה לדעתי ניווט מבוסס סלולר צריך להיות גיבוי לדבר האמיתי ולא אמצעי הניווט העיקרי. ככה אני מתייחס לזה לפחות.

ע"ע תמונה מהרכב שלי. במצב רגיל הניווט רץ ברקע כלומר לא רואים אותו בכלל על המסך, התוכנה עולה אוטומטית בהדלקת סוויץ' ונכנסת למצב של צפיה ללא יעד ספציפי ומתפרצת תוך עשיית MUTE למה שמתנגן ברגע שמתקרבים למצלמה...

גם ברכב הקודם היה לי PDA אשר עשה אותה פעולה רק שהוא לא היה מוטמע יפה כחלק ממערכת האודיו...

הצ'יטה הוא עם עידכונים לכול החיים בארץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לעדכונים עבור "כל החיים".

המשמעות היא שאני משלם עכשיו סכום גבוה עבור זכות העדכון הזאת, מי ערב לי כמה שנים החברה תהייה פעילה או איזה טכנולוגיות יעמדו לרשותי בעוד 4-5 שנים.

אם המכשיר היה עולה כ 400-500 ש"ח + לאחר שנה עדכונים שנתיים בעלות של כחמישים ש"ח, אזי בהחלט הייתי שוקל לרכוש מכשיר כזה.

אך לקנות מכשיר ביותר מאלף ש"ח עם הבטחה לעדכונים לכל החיים, לא תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, ברכבי CarPC ואני תר כרגע אחרי תוכנת ניווט.

איזה תוכנה תוכל לעבוד ברכבי ולשמש גם כהתרעה מפני מכמונות מהירות שונות?

האם WAZE או IGO יכולים לעבוד על מחשב רגיל לו אנטנת GPS?

האם יש צורך בחיבור זמין לאינטרנט?

בוקר טוב,

הפתרון של WAZE כנראה טוב יותר כי מתעדכן אוטומטית כל הזמן, אבל כדי לקבל נתונים בזמן אמת צורך אינטרנט ולכן אם אין לך חיבור אינטרנט תוכל להשתמש ב IGO בלבד, שמאפשרת גם ניווט Offline. היתרון הוא כמובן שאין לך צורך באינטרנט תו"כ ניווט, אך החסרון הוא שאת המצלמות אתה תצטרך או לעדכן את הקובץ אחת ל..או לעדכן אותו בעצמך פעם אחת ואז להשתמש בו להבא בשקט (יחסי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר הזה, הרגע קיבלתי שיחת טלפון מאורנג' שתפסו טרמפ על המצלמות החדשות וניסו למכור לי שירות אזהרה מפני מכמונות מהירות (במתכונת הרגילה - חודש התנסות חינם ואח"כ 16 שקלים לחודש). קצת לפני מכמונות השירות פשוט מתקשר אליך ואומר לך מה יש לפניך. נשמע כמו משהו שעשוי לעצבן מאוד לאחר פריסת המצלמות החדשות - כל חמש דקות לקבל טלפון :wink:

כמובן שאמרתי לא...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

הפתרון של WAZE כנראה טוב יותר כי מתעדכן אוטומטית כל הזמן, אבל כדי לקבל נתונים בזמן אמת צורך אינטרנט ולכן אם אין לך חיבור אינטרנט תוכל להשתמש ב IGO בלבד, שמאפשרת גם ניווט Offline. היתרון הוא כמובן שאין לך צורך באינטרנט תו"כ ניווט, אך החסרון הוא שאת המצלמות אתה תצטרך או לעדכן את הקובץ אחת ל..או לעדכן אותו בעצמך פעם אחת ואז להשתמש בו להבא בשקט (יחסי)

תודה על העזרה!

אוכל להשתמש בוויז ולעדכן אותה אחת ל..כמו שאוכל להשתמש בIGO?

בעצם לא יהיה זמין לי בוויז מלכודות ארעיות ודיווחי תנועה - אלא אם כן אתחבר לפני נסיעה או משהו כזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות מהירות הן חלק אינטגרלי מהמפה, וניתן לבצע לה עדכון מלא מהגדרות התוכנה, ואז תוכל לבצע זאת אחת ל..כשאתה במקום עם WIFI או משהו דומה.

כמובן שלא תוכל לקבל עדכונים שוטפים בהעדר רשת, ואני לא בטוח ב100% לגבי ביצוע ניווט ליעד, כי עד כמה שידוע לי חישוב המסלול נעשה ע"ג השרתים של התוכנה ולא על המכשיר עצמו - אבל אל תיקח אותי במילה לגבי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התוכנה עצמה לא ממש מאפשרת להכנס אליה בלי אינטרנט (אפשרי עם כל מני מעקפים) אז waze בלי אינטרנט לא מומלץ בתור פתרון יציב ואמין למצלמות.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה פשוטה, איך בדיוק היצרן בארה"ב יודע איפה ממוקמת כל מכמונת מהירות חדשה אצנלו בארץ?

נגיד ואין להם מסמכים רשמיים וכל זה, אני בטוח שהם לא שולחים אנשים שיסתובבו בארץ לחפש מכמונות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...