Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם הגלאי החדש צ'יטה C50i מבוסס GPS?

מוצניק
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שדיברתי עם היבואן הבנתי ממנו שמי שמביא מחול לא יוכל לעשות שידבר בעברית ולעדכן בארץ

שלחתי לו מייל תאמת צודק אני לא צריך שידבר עברית מצד שני האחריות היא בארץ ושם יהיה בעיה לדעתי

תוסיף גם מכס וכבר עדיף לקנות בארץ מכשיר שהוא במיוחד לזה ולא להתבסס על עידכונים של אנשים שלא מבינים בזה

שמע צודק אני אישית מעדיף כבר לקנות בארץ ולשלם בתשלומים...והאחריות היא שנתיים וכן תאמת זה שווה את זה לדעתי

שובב זה מבוסס על אנשים שמוסיפים...ולא עבודה מקצועית כמו בצ'יטה בigo הוא מצפצץ לי על הכול סתם

igo לא אבל מי שמפעיל את המסד ניתונים של צ'יטה כן...זה האינטרס שלו כאשר זה רק צ'ופר אצל igo ויותר כואב לי הלב שזה לא יצפצף שכן צריך...אני קונה את זה במקום דוח...ובגלל זה שווה לשלם 1000 במקום לדבר דוח..

משתמש חדש עם 11 הודעות וכולן בשרשור זה.

מה עם איזה גילוי נאות? :evil::evil:

(מלבד העובדה שפותח השרשור הוא גם משתמש עם 4 הודעות והוא נעלם ישר אחרי שפתח את הדיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משתמש חדש עם 11 הודעות וכולן בשרשור זה.

מה עם איזה גילוי נאות? :evil::evil:

(מלבד העובדה שפותח השרשור הוא גם משתמש עם 4 הודעות והוא נעלם ישר אחרי שפתח את הדיון)

אני פה ורק מתעניין לקנות אותו ואין לי שום קשר ליבואן!

ולא הלכתי לשום מקום...יש אנשים שעובדים ולא יושבים פה כול היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהשתן עלה לו לראש, המחיר המומלץ המופיע באתר: 1890 ש"ח.

http://www.speedcheetah.co.il/c50.htm

שאני ראיתי זה עלה 1250 ברור שבמחיר הזה אף אחד לא ידע בזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה של השרשור אני הבנתי שהמון חברים היו קונים את הציטה במחיר שפוי (לא כמו שנמכר פה )..........

אולי אפשר לעשות איזה התארגנות לקנייה משותפת.

תחשבו על זה!!!!:idea::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר מחיר שפוי (בחו"ל :lol:). מישהו יודעה מה בדיוק קורה במכס?

היבואן אמר לי שהוא כן יעדכן למי שקנה בחול אבל לא יהיה לו עברית ולא יהיה לו אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באבאיאגי - יופי של עירנות ותודה על המחקר שעשית !

לי נראה שהיבואן מיחצן את עצמו ומשווק בצורה אגרסיבית ומלוקקת, כמו גם מחיר מופרז, ולא בדקתי אם יש התחייבות לתחזק אתר נ.צ. או רק "הבטחה" שמחר יכולה להעלם מהשטח. ומהרשת.

יש גם מכשירים חלופיים, אולי גם טובים יותר.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באבאיאגי - יופי של עירנות ותודה על המחקר שעשית !

לי נראה שהיבואן מיחצן את עצמו ומשווק בצורה אגרסיבית ומלוקקת, כמו גם מחיר מופרז, ולא בדקתי אם יש התחייבות לתחזק אתר נ.צ. או רק "הבטחה" שמחר יכולה להעלם מהשטח. ומהרשת.

יש גם מכשירים חלופיים, אולי גם טובים יותר.

איך באמת אפשר לבדוק? הוא באמת מבטיח עידכונים לכול החיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין למה כולם נוהרים לקנות את הצ'יטה. זה רחוק מלהיות אמצעי שנותן את הביטחון שנותן הV1.

כל זמן שלא יוציאו מכשיר שמסתמך על גילוי בזמן אמת ולא מבוסס GPS שמסתמך על עדכונים של כאלו שחטפו דוחות \ ראו מצלמות וכו, אני לא רואה טעם לזרוק כסף על מכשירים בסגנון הצ'יטה.

מי שקרא את הכתבה הזו :

http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=48061

מבין שבעצם מחכות לנו כמה שנים של פריסה ולאחריה ובמהלכה מיקומים משתנים של המצלמות האלו, זה רחוק מלהיות המצב איתו חיינו עד היום עם 10-20 מצלמות מולטנובה שנמצאות שם מאז שנות ה80 (פחות או יותר, לא זוכר).

קיצר, עדיף לזרוק את הכסף על קלנועית :)

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...