Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מליסינג

Yoav Yogi Gman
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

חבר קרוב הפנה אותי לאופציה של קניית רכב מחברת ליסינג, ובכך להשיג רכב חדש יותר בפריסת תשלומים נוחה לעומת רכב ביד שניה, אבל אני באמת שלא מבין מספיק בדברים האלה ולכן אני מבקש את ידע המומחים כאן:

האם העניין בכלל משתלם?

מאיזה חברות ליסינג כדאי לקנות(תביאו אותה ברשימה מכובדת)

האם אפשר להתמקח על המחיר במקרים כאלה?

מה אני צריך לדעת ומה צריך לשאול?(בעניין פריסת התשלומים ובמצב האוטו גם)

אני כרגע עם תקציב של 21 אלף, אבל אוטוטו עומד להשתחרר(מענק) ותוך כמה חודשים למצוא עבודה(הייטק) לכן לא תהיה בשבילי בעיה להרוויח את הכסף עם הזמן, ואני לא מעוניין בליסינג ממקום העבודה.

כמה שיותר מידע על הנושא יהיה נהדר,

תודה רבה. יואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב בהתלהבות כאילו בליסינג נותנים מתנות,אוהבים אותך,נותנים לך רכב יותר חדש וגם בפחות כסף, איך זה?!

עצה אישית:

כל עוד אתה לא עובד,להתחייב לתשלומים, תחכה עם זה,עם הכסף של המענק תוכל לשמור לדברים יותר חשובים בחיים ממכונית חדשה מליסינג.

שוב,זו רק עצה אישית, תעשה מה שאתה חושב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין לא קיבלת את המלצתו של המגיב הראשון, אני ממליץ לך לפנות לטרייד אין של יבואני רכב.

לדוגמא, לובינסקי טרייד, קרסו טרייד אין.

לי אישית היה נסיון טוב עם לובינסקי טרייד (עם הרכב שבסמלון).

יש להם מבחר רכבים שהיו בליסינג ישירות מהיבואן, טיפולים במוסכי חברה, תדפיס מלא של כל מה שהרכב עבר\טופל וכמובן אפשרות לתשלומים ואחריות לשנה (לרכב פרטי) למערכות מנוע\גיר\מזגן\הגה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא רכישת רכב מחברת ליסינג נטחן עד דק. יש שיהיו בעד (טיפולים מסודרים, מכוניות חדישות, מחירים ופריסת תשלומים נוחים) ויש שיהיו נגד (המכוניות ננהגו לעיתים קרובות ע"י נהגים שלא ממש שמרו על הרכבים, קילמטראז' גבוה במרבית המקרים, רמות איבזור נחותות לעומת הגרסאות 'האזרחיות'...

בכל מקרה, אם החלטת לרכוש רכב שהיה בשירות ליסינג, מומלץ לרוכשו ישירות מחברת הליסינג ולא ממגרשים/סוחרים למיניהם. חברות הליסינג בדרך כלל שומרות את הרכבים השמורים יותר אצלם ומעבירים את הבעייתיים לסוחרים.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא רץ לקנות רכב מליסינג לכל המודאגים :) אני בסך הכל מנסה לברר כמה שיותר על האופציה,

אנא שתפו אותי בעוד מידע על מנת לקבל החלטה נכונה(אם אפשר, אז מידע רלוונטי ולא "עצות" על האם כדאי לי לקנות, את ההחלטה הזאת אני שומר לעצמי לעשות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות מליסינג זה יותר משתלם (פריסת תשלומים, אחריות וכו') – אבל יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם:

קבלת אחריות (לפחות על מנוע וגיר – שהם הכי יקרים).

איך הרכב טופל – חשוב שטופל במוסכים מורשים של היבואן ולא במוסכים של החברה עצמה.

התחייבות לקנות את הרכב בחזרה (טרייד עתידי).

הכי חשוב זה לקחת את הרכב לבדיקה עצמאית. מהחברות שאני מכיר – אני יודע שאוויס והרץ שווים בדיקה, כל השאר מטפלים במוסכים שלהם (הייתה גם כתבה בערוץ 10 על שלמה, אלבר ואלדן, שממש לא כדאי להתקרב אליהן).

אבל סתם הערה – ב- 21 אלף שקל אני לא בטוח שאתה יכול לקנות משהו שחברות הליסינג מציעות (מודלים חדשים יחסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שבעברו 2 רכבים שנקנו מליסינג (מאזדה 3 ופוקוס שממש לאחרונה נמכרה) אני ממליץ לך:

1.אם אין לך מקור הכנסה או השתתפות ברכב מאיזהשהו מקור- לא מומלץ להתחייב על רכב.וממש לא משנה איזה סוג.

2.לעצם העניין- הרכב הראשון שלי נקנה מאויס ובזמנו(2006) די חיפפו שם בטיפולים.לא היה לי ספר רכב מסודר והטיפול האחרון שהיה רשום היה גם הראשון (15 אלף) למרות שקניתי אותו עם 74 אלף...

הרכב השני נקנה מקלאוטו עם ספר טיפולים מלא ואחריות לשנה על מנוע, גיר ומכלולים עיקריים ברכב.בשני הרכבים למעט טיפולים שוטפים לא היו דברים חריגים.

אם כבר החלטת- ממליץ בחום.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...