Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברזיליה 1975

gabyglazer
שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתחילים לראות את הסוף!!!

מנוע טופל,חשמל מסודר,ברקסים יש,הגיעו הסמלים מברזיל,מחזירים ניקלים מקוריים,

זפת מלמטה,שטיפה אחרונה וקדימה לטסט!

1.1.10 יש טסט,יש ביטוח,יוצאים לכביש!!!

גומיות חדשות.JPG

טנק דלק עם מצוף חדש.JPG

מחזירים את הניקלים המקוריים.JPG

אבל יש סמלים.JPG

עושים זפת ברצפה.jpg

הכל מוכן.JPG

שטיפה לפני טסט.JPG

!נסיעה טובה.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מדהים.

אתה לא צריך כל פעם לפתוח נושא חדש אלא להמשיך את השרשור הראשון שפתחת ע"י לחיצה על "פרסם תגובה".

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלקח חלק קטן בשיפוץ, אני הייתי מאד סקפטי בהתחלה.

אני התחלתי עם הווריאנט וגבי עם הברזיליה ותראו לאן הגענו היום..

בשביל הרקורד:

כל הכבוד!

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי, במיוחד לראות את השלב של "לפני", ו"אחרי"!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים בעיני השינוי שרואים בין התמונות הראשונות (והעצובות) לבין התוצאה הסופית המהממת בכל קנה מידה.

כמה שאלות ברשותך:

הדגם הזה נקרא ברזיליה? צירפתי תמונה מפורום חיפושיות בתפוז שפרסם משתמש בשם TYPE34 שהיה כותב כאן פעם (ולו הקרדיט). הוא טוען שהדגם שלך נקרא FASTBACK ושהברזיליה הוא הרכב הכחול (השמאלי בתמונה).

המנוע שבתמונה הוא זה שמותקן ברכב? הוא נראה לי בדיוק כמו מנוע חיפושית "עומד" עם קרבורטור בודד, בשונה מהמנוע ה"שוכב" שמותקן אצלי עם 2 קרבורטורים. הוא גם נראה בולט מעל לקו הרצפה בתמונה, ולכן לא ברור איך המכסה נסגר עליו כמו שרואים בתמונות שאחרי.

ההגה נראה לי כמו כזה של חיפושית 1303 (אמריקאית). הוא מתאים ככה או שצריך מתאם?

איזה שעון התקנת מימין לספידומטר (איפה שאצלי יש מכסה קישוט)?

סע בדרכים טובות,

גיא

21505477.jpg

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים בעיני השינוי שרואים בין התמונות הראשונות (והעצובות) לבין התוצאה הסופית המהממת בכל קנה מידה.

כמה שאלות ברשותך:

הדגם הזה נקרא ברזיליה? צירפתי תמונה מפורום חיפושיות בתפוז שפרסם משתמש בשם TYPE34 שהיה כותב כאן פעם (ולו הקרדיט). הוא טוען שהדגם שלך נקרא FASTBACK ושהברזיליה הוא הרכב הכחול (השמאלי בתמונה).

המנוע שבתמונה הוא זה שמותקן ברכב? הוא נראה לי בדיוק כמו מנוע חיפושית "עומד" עם קרבורטור בודד, בשונה מהמנוע ה"שוכב" שמותקן אצלי עם 2 קרבורטורים. הוא גם נראה בולט מעל לקו הרצפה בתמונה, ולכן לא ברור איך המכסה נסגר עליו כמו שרואים בתמונות שאחרי.

סע בדרכים טובות,

גיא

היי גיא,

לגבי תשובות בנוגע לדגם אני אתן לגבי להסביר, אבל בנודע למנוע אתה צודק המנוע הוא מנוע עומד אבל הוא לא אמור להיות.

כאשר הרכב נקנה היה ללא מנוע, המנוע במקור הוא מנוע 1600 עם 2 קרבורטורים. העניין הוא שלא היה ניתן להשיג את פחי הקירור של המנוע. צריך להסביר שמנוע החיפושית והמנוע השוכב הוא אותו מנוע בדיוק למעט שוני בפחי הקירור שמעבירים את האוויר בצורה שונה.

בגלל שלא היה את פחי הקירור לא היה מנוס מלשים את המנוע בצורה "עומדת". במידה ויימצאו פחי הקירור הרכב יעבור הסבה למצב המקורי.

בברכה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו בעצם פולקסווגן ריו רק גרסת 5 דלתות?

אמת,זו ברזיליה ריו,במקור עם מנוע שוכב ושני קרבורטורים ומעצורי דיסק

לאט לאט גם שלי יחזור למקורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות ברשותך:

סע בדרכים טובות,

גיא

הדגם הוא ברזיליה ריו,להבדיל מברזיליה וריאנט שיש לך

לגבי המנוע,אתה צודק,אבל קניתי עציץ שמתא המנוע יצאו עשבים בגובה מטר והכנסתי מנוע "עומד" עד אשר אשיג מערכת קירור מתאימה.

בינתיים,בניתי ארגז (לא במו ידיי,נגר אומן עשה את זה בשבילי) שמצופה בפנים בבידוד אקוסטי ולא דליק ובחוץ בשטיח כמו שאר האוטו, עד שנמצא את הדבר האמיתי.

ההגה (עם לוגו WOLFSBURG) התאים כמושהו ללא מתאם

השעון מימין הוא שעון טעינה ומאז הוספתי לחצן לשפריצר מיים וזמזם אורות

השלב הבא,התקנת רדיו ישן שקניתי מאיביי בצרפת ומתאים לתקופה,בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...