Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב עד 100K

hezi508
שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיום אני נוהג בוולוו 940 שנת 98 מנוע 2000 טורבו, רכב מעולה שאני מאוד נהנה ממנו

במיוחד מהכוח הזמין וההגה (אני עושה פרסה בפעם אחת במקומות שרכבים קטנים יותר עושים בפעמיים).

בגלל העבודה שלי (שוק ההון) כשלקוחות רואים שאני מגיע עם רכב ישן זה קצת בעייתי,

(אין מה לעשות בתחום הזה התדמית קובעת בהתחלה).

אני מחפש רכב שיראה טוב, אך יחד עם זאת קודם כל חשובה לי הבטיחות אחר כך האמינות וצריכת הדלק ורק בסוף נושא של סחרות ושמירת ערך.

עוד קצת רקע עלי אני כרגע רווק אבל מתכנן להתחתן בקרוב ולהביא ילדים וכפי שכבר ראיתם אני לא מחליף מכונית כל שנתיים אז אני מחפש רכב שישמש אותי גם בתור רכב משפחתי.

כיום (משתנה כל כמה חודשים תלוי בעבודה) אני נוסע לפחות פעמיים בשבוע נסיעות בינעירוניות של כשעה לכל כיוון ובשאר הזמן נסיעות עירוניות בממוצע אני נוסע כ 24,000 ק"מ בשנה.

אני חשבתי על אודי A4 שנת 2005/6 מנוע 2000 (הצורה החדשה) שאלה קטנה בנוגע אליה האם ההבדל בינה ללבין הדגם הקודם הוא רק הצורה או שהיו גם שינויים אחרים.

פולקסווגאן פאסאט שנת 2006 מנוע 2000.

טויוטה אוונסיס שנת 2006/7

הונדה סיויק שנת 2006/7( וכן אני יודע שלא באותה קטגוריה).

סוזוקי גראנד ויטרה שנת 2006 גם יכול לבוא בחשבון.

אני רוצה רכב עם מנוע בנזין, גיר אוטומטי או טיפטרוניק לסוגיו השונים, אני לא יודע אם בתקציב שלי אוכל לקנות רכב עם גיר רובוטי עם שני מצמדים מה שהבנתי שהכי טוב כיום, אם כן נכנס בתקציב אשמח לקבל המלצה על רכב עם גיר כזה.

אשמח לשמוע את דעתכם,

בתודה מראש

חזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתדמית שחשובה לך (וגם כתמורה למחיר) הייתי בוחר בפאסאט. היא מרווחת, מודרנית, נוחה ועם התדמית הנכונה - מעט יותר

יוקרתית ממשפחתיות גדולות אחרות, אבל לא מנקרת עיניים.

ה-A4 היא אפשרות טובה (הדגם שאתה שוקל הוא רק מתיחת פנים, השינויים בעיקר קוסמטיים) - אם אתה יכול להרשות לעצמך

את אותו השנתון כמו הפאסאט, אז זה רעיון לא רע. האחות ה"יוקרתית" של הפאסאט באותו כסף. רק שלדעתי לאודי מתחילה

להיות תדמית פחות "מהוגנת" משהייתה פעם, אז אם מאוד חשוב לך תדמית לדעתי הפאסאט קצת נקייה יותר.

הוויטארה היא אפשרות טובה רק אם אתה מתכנן נסיעות שטח (והיא פרקטית יותר כרכב משפחתי נושא עגלה. מעבר לכך היא נחותה

בהשוואה לפאסאט/A4/אוונסיס.

הסיוויק לא מתאימה לתדמית שאתה רוצה ויותר מכך - זו ירידה די גדולה ברמת התדמית והמרווח בהשוואה לוולוו.

האוונסיס לטעמי סתמית למדי, אפשרות אמינה וסולידית אבל לא מרשימה בשום מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שוב שלום לכולם

אחרי כחצי שנה שבה עיכבתי את הקנייה שלי, משום שהיה רעיון שנקבל רכב מהעבודה שלא יצא לפועל, אני חוזר לחפש.

קצת רקע עלי רווק בדרך לחתונה, גר באיזור ירושלים ונוסע כפעמיים בשבוע למרכז עושה כ24,000 ק"מ בשנה.

עובד בשוק ההון ולכן הרושם שהרכב יעשה יהיה חשוב (הסיבה העיקרית שבגללה אני מחליף את הרכב).

מה שחשוב לי ברכב זה בטיחות פסיבית ואקטיבית, אמינות וצריכת דלק, נוחות והנאה ורק בסוף סחירות (אני בד"כ מחזיק רכבים 6-7 שנים לפחות).

מבחינת מחיר עקרונית התקציב הוא כ100,000, אני מעדיף להוציא כמה שפחות, אבל במידה ויש רכב ששווה ניתן לחרוג מהתקציב.

לאחר מחקר קצר וכמה המלצות שקיבלתי עלתה מחדש אופציית הדיזל והשאלות שלי מבחינת עלויות של אגרת רישוי ואחזקה (טיפולים ותדלוק) מה כדאי יותר בנזין או דיזל כשאנחנו מדברים על אותו רכב?

שאלה נוספת מבחינת גיר הבנתי שהכי טוב הוא גיר רובוטי עם שני מצמדים האם זה נכון?

האם כדאי לחכות לתחילת שנת 2011 האם צריך להיות שינוי משמעותי במחיר?

הרכבים שחשבתי עליהם הם

אודי A4 B7 שנת 2006 בנזין או דיזל.

פולקסווגן פאסאט שנת 2006 בנזין או דיזל.

מאזדה 6 שנת 2007 (הצורה החדשה) חורגת מהתקציב אבל אם יתברר שהיא עדיפה היא גם אופציה.

כשבאות בחשבון גם

הונדה סיויק 4 דלתות 2006/7.

מיצובישי לנסר הדור החדש 2008 עדיין נכנסת בתקציב.

טויוטה קורולה החדשה (עם גיר אוטומטי לא רובוטי) חורגת מהתקציב אבל אני אקנה רכב חדש ולא בן 4.

קיה פורטה כנ"ל.

לגבי שתי האחרונות חבר הסב את תשומת ליבי שיש מבצעים טובים ניתן לקנות באיזור 110,000 רכב חדש עם כל מיני תוספות של קודנית וחיישני רוורס בגלל שעבר הרבה זמן מתאריך היצור שלו. אשמח לקבל את דעתכם גם על נושא זה.

הסקודה סופארב שנת 2007 לא מתאימה לי מבחינת מראה.

מהסוזוקי גראנד ויטרה ירדתי.

לקדילאק יש צריכת דלק גבוהה מאוד כך שהוא לא מהווה אופציה.

תודה על כל התשובות שהיו ושיהיו וסליחה על החפירה:wink:

חזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק גם את הניסאן מקסימה עם מנוע ה2.0 ליטרים.

אינני יודע על צריכת הדלק שלה ,אך הרכב מאוד מאובזר ומאוד אמין.

וישאיר לך הרבה עודף מתקציבך,השנתון המאוחר ביותר של הדור הקודם הינו 2005 לתשומת ליבך.

כמי שמעוניין ברכב בטווח הארוך אני חושש שהגרמניות יאבדו המון מערכם ותחלואי הזמן לא יעשו להן טוב,תיקון של אלה יצרוך לא מעט אח''כ.

האונסיס גם כן תענה על דרישותך ושנתון יחסית גבוהה 2007-2008 יתאפשר בתקציבך.

היא מעט "אפורה" אך תבצע את העבודה.

המאזדה 6 מהנה לנהיגה(פחות מהדור הקודם),אמינה באופן יחסי,אך המונית(מבחינה ייצוגית),צריכת הדלק לא מדהימה

שאר המשפחתיות זה כבר פרק אחר,הן קטנות יותר,לא מייצגות במיוחד כמו ה"מנהלים - משפחתיות גדולות",יציגו עלויות אחזקה נמוכות יותר וכמובן שנתון גבוהה יותר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על פסאט דיזל/בנזין בגרסה היותר מפוארת ריפודי עור סאנרוף וכו...

אתה יכול למצוא גם 07 בגרסא הלא הכי מפוארת... בתקציב שלך,הרכב יתן לך הרבה יותר ושנתון יותר גבוה לעומת A4

כל השאר זה באמת הרבה פחות פוזה...מ]חתיות רגילות לחלוטין,חוץ מאשר שיראו שזה רכב חדש כמו שיש בכל הליסינג לא תקבל שום דבר.

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהפסאט יכולה להתאים.

מצד שני, תוכל לרכוש את האחות הקטנה אבל מאוד דומה - הג'טה. תוכל לרכוש כמובן רכב חדש יותר אך יש לציין שהמנוע של הג'טה מעט קטן וחזק פחות ובכוונה כתבתי חזק פחות מכיוון שבפני עצמו הוא מציע ביצועים מעולים וזמינות כוח בלתי רגילה, גם בזכות הגיר הרובוטי וגם בזכות המומנט הרב שמתקבל בסל"ד נמוך במנועי הדיזל. הפסאט דיזל היא בכלל מטוס קטן ולחיצות על הדוושה ללא תשומת לב עלולות להדביק את הגב למושב במפתיע.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפאסאט היא כרגע הרכב המועדף.

אשמח לעוד פרטים בנוגע לעלויות אחזקה של דיזל מול בנזין.

והאם כדאי לחכות עוד חודשיים לשנת 2011 האם צפוי שינוי משמעותי במחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ............

כמן כן כרגע החלטתי לרדת המזדה 6 הבנתי שצריכת הדלק שלה גבוהה יחסית

ומהקיה פורטה בעיקר בגלל החשש מירידת ערך גדולה (במיוחד לאור העובדה שככל הנראה אקנה חדשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה בדעתך לבדוק אפשרות של רכב היברידי? האמת היא שאין לי מושג כמה עולה אחזקה של רכב כזה מעבר לחסכון בדלק, ואם בכלל ניתן להשיג מכוניות בנות שנה - שנתיים, אבל מצד שני פריוס או אינסייט או סיוויק היברידית הם רכבים שמעידים על טעם טוב ואחריות סביבתית - בודאי רושם טוב על הלקוחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרוש אני מתכוון שאם תפתח מחירון של נת 2004 ותסתכל על יונדאי אלמטרה וטויוטה קורולה

תראה פער של כ20,000 ש"ח לטובת הקורולה לזה אני מתכוון בירידת ערך .

רכב היברידי עלה כאופציה אבל ירד בגלל ביקורות שקיבלתי

בעיקר על צריכת דלק גבוהה בנהיגה עם רגל קצת כבדה על הדוושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...