Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרארי 599XX בגיהנום הירוק!

Scnell
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרארי החליטו לשלוח את מכונת ההשמדה 599XX בעלת ה730 stalloni לבקר בגרמניה, בנורבורגרינג. התוצאה בכל אופן 6.58,16, שזה לא רע :) למעשה, זה מספיק טוב כדי לקבוע שיא חדש לטילי שיוט על בסיס רכבים סדרתיים (נגיד). ה599 ברלינטה הרגילה זה כמעט ליסינג...

אגב במסלול הבית פיורנו, השעון נעצר על דקה ושש עשרה שניות בלבד, שגם זה לא רע בהשוואה לדקה ו24 שניות של 599 GTO.

אם יהיה לי זמן, אני אתרגם את כל הכתבה. בינתיים, מי שסתם רוצה להזיל ריר על התמונות :

http://www.sportauto-online.de/motorsport/ferrari-599xx-tracktest-exklusive-fahrt-in-der-rennversion-1765735.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב מדהים של נהג ורכב. כיף לצפות.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מצויין, רכב מפגר...

לא נותר לי אלא (להמשיך) לחלום שביום מן הימים אהיה הבעלים המאושרים של איזשהו דגם של פרארי, אסתפק בהחלט ב-355 אבל אם המצב הכלכלי יאפשר גם 360 תבוא בטוב.

8)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני בא להגיד משהו רע על הנהג - להיפך אם כבר, אבל זה רק אני או שהיו שם כמה טעויות קטנות ובלעדיהן, ניתן לקצץ עוד טיפה מהזמן שהושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט תמיד יהיו טעויות על פני פרק זמן כל כך ארוך ובמיוחד במסלול כזה.

מה שכן זה לא בדיוק שיא, השיא שייך לרדיקל SR8LM והוא 6:48

וגם זה עדיין לא השיא :) יש איזו פורשה 962 Dauer שעצרה את השעון על 6:11...

חוץ מזה, הפרארי עדיין הרבה יותר קרובה למכונית כביש לעומת הרדיקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם זה עדיין לא השיא :) יש איזו פורשה 962 Dauer שעצרה את השעון על 6:11...

חוץ מזה, הפרארי עדיין הרבה יותר קרובה למכונית כביש לעומת הרדיקל.

הכוונה הייתה לשיא עבור מכוניות חוקיות לכביש.

אאל"ט פרויקט ה XX של פרארי הוא מעין שותפות של הבעלים עם היצרן, השותפות מקנה לו אישור להשתמש

במסלולים שונים ותמורה היצרן משתמש בפידבק מהבעלים, אבל הרכב לא רשאי לעלות על כביש.

בזמן קביעת השיא הזה נהג המבחן של רדיקל נהג עם אותו רכב שקבע את השיא מאנגליה עד גרמניה כדי להוכיח לנסות להוכיח

שמדובר ברכב שניתן לנהוג איתו על הכביש ושאינו רק חוקי לכביש ע"פ הגדרה.

הוא עשה זאת בהצלחה אבל הרדיקל היא עדיין track day car לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מצויין, רכב מפגר...

לא נותר לי אלא (להמשיך) לחלום שביום מן הימים אהיה הבעלים המאושרים של איזשהו דגם של פרארי, אסתפק בהחלט ב-355 אבל אם המצב הכלכלי יאפשר גם 360 תבוא בטוב.

8)

ה355 נחשבת יחסית זולה(עקב השנתון הנמוך)

הברלינטה בהחלט אחד הדגמים המועדפים עליי.

הסרטון מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידור של פרארי לגבי דגמי הXX או FXX מוכר, אבל אם נעזוב הגדרות ושאר ירקות, קל לראות כי הפרארי עדיין יותר קרובה ביסודה לרכב כביש מאשר הרדיקל.

אגב, גם הפורשה שהזכרתי - 962 Dauer חוקית לכביש. יתרה מזאת יש לה מושבי עור, מסך ושאר דברים שלא תמצאו במכוניות שמתקרבות לביצועים שלה, למען הסר ספק הבוגאטי או דומיה לא באמת מתקרבות לביצועים שלה. http://www.supercars.net/cars/404.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...