Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחצר של מוסך טרומן מוטורס ( בכניסה למושב טרומן ליד נתב"ג ) עומדת פיאט 500 משנות ה- 60 במצב :cry:

אין לרכב רישיונות.

לרכב יש מספרי רישוי? הוא מוכן למכור?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גן עדן לאספנים?!? - רחוב כצנלסון בגבעתיים - סטודבייקר, טרנזיט ישנה ורודה ומתוקה (חלום מתוק) בין הבתים המון מכוניות מכוסות שמבצבצת להם לוחית 6 ספרות

מה קורה שם ברחוב הזה?

(רשמים של דרומי שהגיע לרופא אא"ג בעיר הגדולה וחיפש חנייה שעה ונהנה מהמראות)

ברחוב כצנלסון, שהוא בין הכעורים בארץ, גם החנויות כאילו קפאו על שמריהן בשות ה-70.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין אם תוכל לברר לי פרטים זה יהיה מעולה תודה :)

היא סוחפת ומושכת אותי לאהבה

כל כוכב שבשמיים אספור למענה

רק אותה אני דמיינתי

ומכל אחת בחרתי לעטוף עוד מתנה

*~*מט!רף לאה2ה*~*

מוקדש למכונית חלומותיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גן עדן לאספנים?!? - רחוב כצנלסון בגבעתיים - סטודבייקר, טרנזיט ישנה ורודה ומתוקה (חלום מתוק) בין הבתים המון מכוניות מכוסות שמבצבצת להם לוחית 6 ספרות

מה קורה שם ברחוב הזה?

(רשמים של דרומי שהגיע לרופא אא"ג בעיר הגדולה וחיפש חנייה שעה ונהנה מהמראות)

אתמול הייתי במקרה בכצנלסון וראיתי עוד טרנזיט (כמו הורוד) שהיה שייל ל"זיפות ואיטום גגות" או משהו דומה, חוצמזה לאותו עסק יש גם טרנזיט משנות השמונים - צורה מרובעת.

בנוסף ברחוב ביאליק בחולון, מרצדס לדעתי מסוף שנות ה-60, מלאה באבק.

בסביבות עיריית חולון יש יגואר משנת 1987, בצבע זהב/חום או משהו בסגנון, מלאה אבק, הדבר הנורא זה שהחלון שליד הנהג פתוח איזה 20-30 ס"מ לפחות, וחבל...

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי במקרה בכצנלסון וראיתי עוד טרנזיט (כמו הורוד) שהיה שייל ל"זיפות ואיטום גגות" או משהו דומה, חוצמזה לאותו עסק יש גם טרנזיט משנות השמונים - צורה מרובעת.

בנוסף ברחוב ביאליק בחולון, מרצדס לדעתי מסוף שנות ה-60, מלאה באבק.

בסביבות עיריית חולון יש יגואר משנת 1987, בצבע זהב/חום או משהו בסגנון, מלאה אבק, הדבר הנורא זה שהחלון שליד הנהג פתוח איזה 20-30 ס"מ לפחות, וחבל...

היגואר מחולון דווחה כאן כבר כמה פעמים. אכן חבל על הרכב הזה.

גם הטרנזיט של ה "זיפות" דווחה וצולמה כאן . גבעתיים אכן מלאה ברכבים נטושים מכל הסוגים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה היום במושב באיזור דרום פורד גרנדה (נדמה לי שהיא נקראה גם קונסול) משנות ה 70. לא צילמתי ולא התקרבתי אך מרחוק לא נראתה משופצת. אם מישהו מעונין במיקום, בפרטי.

בנוסף, פאסאט 1.6 אוטומטית דור שני במגרש פירוק בצומת מסמיה, שלמה למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היגואר מחולון, עברתי שם והיא יפהפיה וזקוקה לשיפוץ + יש שם "למכירה!" יד ראשונה נדיר. טסט אחרון 06 054-5752686

וגם מצאתי וולבו 121 66' יפהפיה לא רחוק משם (הלכתי ברגל, אז יכול להיות שלחלקכם זה כן רחוק ברגל.) לא בדקתי טסטים אבל הרכב נראה מצוחצח (מעט קילופי צבע), נורא התלהבתי ממנו (יותר מהיגואר) 057-7761844.

אם מישהו בא לבדוק את הרכב שיכתוב, מעניין לדעת מי ישפץ את אלו.

מיישר קו עם כללי החתימה באתר, כעת החתימה שלי לא עקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר טוביה, בכביש הכניסה ליישוב (בתוך היישוב) כמה מאות מטרים בצד ימין נצפתה בזוית העין, בתוך אחד המשקים, וולוו 144 מדגמי 1967 - 1969 במצב סופני.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב אחיסמך BMW 520 1986

עומדת כבר כמה חודשים

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה במושב אחיסמך יש לך פרטים עליה במקרה?

עם כן אני יודה לך עם תשלח לי לפרטי

היא סוחפת ומושכת אותי לאהבה

כל כוכב שבשמיים אספור למענה

רק אותה אני דמיינתי

ומכל אחת בחרתי לעטוף עוד מתנה

*~*מט!רף לאה2ה*~*

מוקדש למכונית חלומותיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה במושב אחיסמך יש לך פרטים עליה במקרה?

עם כן אני יודה לך עם תשלח לי לפרטי

בכלבית בן דוד באחיסמך

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...