Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

הבן שלי חושק בפרוייקט מק. אם למישהו יש מק כלשהו - מקבוק, איימק, מיני, לא חשוב כמה ישן, גם עם מסך שבור, לא נדלק וכו' - אשמח.

אפשר גם במחיר סמלי או בהחלפה מול לפטופ שווה ערך או משהו אחר.

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יעניין את הבן שלך מחשב נייד PowerBook 5300C? רכשתי אותו בשנת 1996 ב16000 ש"ח. הוא מריץ סיסטם 7 או 8, זה עוד מלפני עידן הסיסטם X.

אחרי הרבה שנים קראתי, שמי שקנה ב1996 בסכום הזה מקינטוש, זה לא שווה כלום. ואילו מי שקנה באותו סכום מניות של אפל (שהיו על הקרשים ב1996) הרוויח מיליונים.

טעות..

למסירה נגן CD שהיה בזמנו (לפני 26 שנה) מהשורה הראשונה.

Marantz CD-63MkII. התחיל לקפוץ. פתחתי אותו וניקיתי את העדשה, זה עזר מאוד וניתן לשמוע איתו. אבל עדיין יש קפיצות פה ושם.

השלט בחינם למי שייקח את המכשיר..

מירושליםPXL_20221028_091731456.thumb.jpg.1e79d027174f03f592eb2eef12478859.jpg

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.11.2022 בשעה 20:08, operation103 כתב:

ראיתי שזה הולך כאן אז אפרסם- למטרה טובה, לשמח משפחה שצריכה אם מישהו מוסר מחשב נייד / מחשב נייח עם מסך. שימוש הכי בסיסי, ברמת גלישה וקצת אופיס / הדפסות. העיקר שיעבוד 

אודה מאוד , צטטו כאן או ה״פ

הצלחתי להשמיש את השולחני שקיבלתי מחבר הפורום Step.

צריך להתקין לו דרייברים אבל מערכת ההפעלה עולה והמחשב עובד בלי בעיה (אני אשלים את הדרייברים כשיהיה לי זמן).

המחשב עובד לא רע בכלל ומתאים לשימושים כאלו (i5 דור שלישי עם 8GB ראם).

לגביי מסך אני לא יודע. יש אולי מסך ישן שיש אצל ההורים שלי שאני יכול להביא לך אבל זה ייקח זמן עד שאביא אותו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dorsht כתב:

הצלחתי להשמיש את השולחני שקיבלתי מחבר הפורום Step.

צריך להתקין לו דרייברים אבל מערכת ההפעלה עולה והמחשב עובד בלי בעיה (אני אשלים את הדרייברים כשיהיה לי זמן).

המחשב עובד לא רע בכלל ומתאים לשימושים כאלו (i5 דור שלישי עם 8GB ראם).

לגביי מסך אני לא יודע. יש אולי מסך ישן שיש אצל ההורים שלי שאני יכול להביא לך אבל זה ייקח זמן עד שאביא אותו.

אולי אוכל להשלים מסך, אבדוק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדהים! שלחתי ה"פ

תודה רבה! 

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר מייבש כביסה beko עם קונדנסר, 7 ק"ג

עובד, יש רק בעיה אחת - לפעמים, תלוי במצב רוח, מזג אוויר, עומס ופאזות הצדק, הוא מפסיק אחרי כמה דקות כשהכביסה עדיין רטובה, וצריך להפעיל אותו שוב, עד שהכל יבש.

מי שיודע איך לתקן, מוזמן. אפשר גם להשתמש בו כמו שהוא.

אם לא יימסר עד יום רביעי בערב, ייזרק לזבל.

איסוף מכפר סבא.

פרטים בפרטי.

20221202_173953.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בו תקלה. זה באג של בקו. לא משנה מה הזמן שאתה מפעיל, הוא יסיים את כל הטיימר. אם נניח הכביסה התייבשה לפני שהוא סיים את הטיימר ופתחת וכבר שמת כביסה אחרת, הוא יסיים את הטיימר שנשאר לו. גם אם כיוונת חדש.

• מצחיק 2

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מה רע בשביט? כתב:

אין בו תקלה. זה באג של בקו. לא משנה מה הזמן שאתה מפעיל, הוא יסיים את כל הטיימר. אם נניח הכביסה התייבשה לפני שהוא סיים את הטיימר ופתחת וכבר שמת כביסה אחרת, הוא יסיים את הטיימר שנשאר לו. גם אם כיוונת חדש.

זה לא באג זה פיצ'ר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.12.2022 בשעה 17:46, vadim6385 כתב:

מוסר מייבש כביסה beko עם קונדנסר, 7 ק"ג

עובד, יש רק בעיה אחת - לפעמים, תלוי במצב רוח, מזג אוויר, עומס ופאזות הצדק, הוא מפסיק אחרי כמה דקות כשהכביסה עדיין רטובה, וצריך להפעיל אותו שוב, עד שהכל יבש.

מי שיודע איך לתקן, מוזמן. אפשר גם להשתמש בו כמו שהוא.

אם לא יימסר עד יום רביעי בערב, ייזרק לזבל.

איסוף מכפר סבא.

פרטים בפרטי.

20221202_173953.jpg

לא אקטואלי, נמסר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרונות ענתיקה של 2GB 

PXL_20221210_174219830.jpg

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ציוד רכיבה (אופנוע) שהגיע הזמן לשחרר:

נעלי רכיבה ממוגנות לחורף מידה 43.

נעלי רכיבה ממוגנות לקיץ מידה 43.

(אלפיינסטאר ודיינז, לא זוכר מי של מי)

קסדת  HJC RPHA 10 משומשת, מידה S עם משקף שמש פנימי, ראוי לציין שנרכשה לפני יותר מ5 שנים, ולפיכך כבר לא בתוקף! 

מגן רוח  גבוה של GIVI , שהיה על CB500X

תוספת מגן רוח שמתלבשת על כל משקף קדמי

מעיל חורף ממוגן עם ביטנת חימום, ההגנה לגשם כבר לא 100% בנקודות התורפה , מעבר לכך מחמם מעולה ודו שימושי גם לעונות מעבר. 

מותג ג'ו רוקט מידה L 

כפפות רכיבה ממוגנות לחורף של RST מידה S וגם מידה M

• אהבתי 2

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ידית לסכיני גילוח מסוג Schick Injector -

P_20221213_154333.thumb.jpg.74fb0d3694ad6ef093d9cacd6c6e96e2.jpg

הידית תוצרת Parker (יצרן הודי מוכר), היתה בשמוש פעמיים ופשוט אינה אגרסיבית מספיק עבורי.  אז חזרתי לידית הוותיקה שלי.

אחלה התחלה למי שרוצה לנסות סכיני גילוח שונים (שלא לומר - וותיקים).

הידית משתמשת בסכינים הבאים במחסניות,

כמו כאן  (חנות מומלצת, גם אם כרגע אין לה מלאי).

או כמו כאן

ויש גם סוגים נוספים, ואפשר למצוא גם באיביי.

איסוף בחיפה - מי שמעוניין, הודעה פרטית.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...