Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוגאן MCV

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 5323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי גם שהרכב מגיע עם צמיגים בעלי שם לא מוכר.

צמיגים רומניים?

לא נשמע לי מי יודע מה בטיחותי (או שאני טועה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז ככה, נסגר האתר ההולנדי עם טונות האינפורמציה ספציפית על הלוגאן MCV (המפעיל שלו היה אדם אחד, משוגע לדבר שפשוט נשבר אחרי שנפל קורבן להצלחה שלו עצמו - הוא לא עמד עוד בעומס העבודה). נשארה רק תמונה אחת, בשביל הקטע אני שם את הלינק: מפגש של 50 לוגאן MCV בהולנד מלפני שנה וחצי http://blogvanger.web-log.nl/blogvanger/2007/10/wow_52_dacia_lo.html

מאז הבחור ארגן מפגש של למעלה מ 400 לוגאן MCV - הוא טוען שזה היה שיא עולמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, נסגר האתר ההולנדי עם טונות האינפורמציה ספציפית על הלוגאן MCV (המפעיל שלו היה אדם אחד, משוגע לדבר שפשוט נשבר אחרי שנפל קורבן להצלחה שלו עצמו - הוא לא עמד עוד בעומס העבודה). נשארה רק תמונה אחת, בשביל הקטע אני שם את הלינק: מפגש של 50 לוגאן MCV בהולנד מלפני שנה וחצי http://blogvanger.web-log.nl/blogvanger/2007/10/wow_52_dacia_lo.html

מאז הבחור ארגן מפגש של למעלה מ 400 לוגאן MCV - הוא טוען שזה היה שיא עולמי...

ביג דיל.

היום אני ארגנתי מפגש של שני טוסונים (!) שחורים (!!) באותו רמזור בחיפה. למשך 15 שניות, עד שהאור התחלף לירוק, שברנו את כל השיאים העולמיים לטוסונים שחורים שנפגשים ברמזור ברח' הנביאים בחיפה.

וברצינות - מפגש של 400 כלי רכב הוא נחמד (או פתטי...) אבל כדאי שהבחור ימצא לעצמו חיים. אם היה מדובר ביצירות מוטוריות אקזוטיות/קלאסיות ניחא, אבל לוגאן MCV...

מיקי

נ.ב. - מאוחר, משעמם לי והייתי צריך עוד הודעה אחת בכדי להגיע ל-1000 ולראות מה קורה אז... :)

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מגניב - ב1001 הודעות נהיים "נהג שודים" ולא סתם "משקיען". רק אל תספרו לאשתי

טוב, יש לי עתירה מנהלית על הבוקר. צריך ללכת לישון.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמרשים אותי בארגון מפגש כזה הוא ש-400 אנשים שקנו לוגאן MCV אשכרה קמו בוקר אחד ואמרו לעצמם "מישהו מארגן מפגש לוגאנים - נשמע מגניב". זתומרת - הם קנו רכב שהוא האנטיתזה של ייחודיות, מכונית שבאופן ברור נקנתה לצורך שינוע מא' לב' בלבד, ומשום מה החליטו שיהיה זה רעיון טוב לקפוץ למפגש עם עוד 400 כמוהם. מה באמת עובר לבנאדם כזה בראש?

זה בערך כמו לארגן מפגש מזדה 3 בארץ. "איזה מגניב, אחי, שלך כסופה, גם שלי!", "אז מה, ראית את המדבקת אינטל שיש לי פה בצד? איזה יופי, אה?", "שלי 1600 אוטומט, מה שלך?" "גם! איזה קטע!" :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמרשים אותי בארגון מפגש כזה הוא ש-400 אנשים שקנו לוגאן MCV אשכרה קמו בוקר אחד ואמרו לעצמם "מישהו מארגן מפגש לוגאנים - נשמע מגניב". זתומרת - הם קנו רכב שהוא האנטיתזה של ייחודיות, מכונית שבאופן ברור נקנתה לצורך שינוע מא' לב' בלבד, ומשום מה החליטו שיהיה זה רעיון טוב לקפוץ למפגש עם עוד 400 כמוהם. מה באמת עובר לבנאדם כזה בראש?

זה בערך כמו לארגן מפגש מזדה 3 בארץ. "איזה מגניב, אחי, שלך כסופה, גם שלי!", "אז מה, ראית את המדבקת אינטל שיש לי פה בצד? איזה יופי, אה?", "שלי 1600 אוטומט, מה שלך?" "גם! איזה קטע!" :-P

בצה"ל קוראים לזה גאוות יחידה.

בזמני העונש הגדול ביותר בצנחנים היה שיעיפו אותך מהיחידה

בגולני זה היה פרס.

ולכן להשיג הישגים דומים ואף עולים על זה בגולני היית צריך להתאמץ פי 14

ואם התאספו X אנשים למפגש זה סימן שיש להם גאוות יחידה. חוץ מזה הם גויים ולך תבין את הראש שלהם ביחוד כשמדובר בהולנדים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעניין הגויים, ההולנדים, הייחודיות, כלי תחבורה מא' לב': זה כל העניין, כפי שהוא עצמו העיד, שההתעסקות והאתר זה מין גולם שקם על יוצרו (ושעל כן גם נסגר אתמול): התחיל קטן ונגמר לדברי המקים במיליון כניסות בשנתיים ו 400000 מבקרים לאתר ובקידום מכירות היסטרי (1 מ 3 מכירות בזכות אינפורמציה מהאתר הזה) לרכב שהוא לכל הדיעות ממש לא הטופ הטכנולוגי, העיצובי או החדשני מסיבה אחרת. אבל כן back to basics שמזכיר לכמה אנשים מהי בסופו של דבר מטרתו העיקרית של רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הי חברים,

אני שמח לבשר שהלוגאן MCV מגיעה ארצה בגירסה אוטומטית

(כך בכל אופן אמר לי היום איש מכירות שלהם, בשיחה טלפונית)

ואפילו מוקדם יותר מהגעת המשלוח של הידניות.

אישית, אם הייתי צריך לשלם בעצמי, הייתי קונה את הידנית מטעמי אמינות. הגיר של רנו שובק חיים אחרי 100K

אבל ליסינג סופג הכל.

נראה לי שהרכב הבא שלי יהיה הלוגאן.

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לך!

תוכל גם לנסוע למפגשים להולנד:

http://blogvanger.web-log.nl/blogvanger/2007/10/wow_52_dacia_lo.html

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהרכב הבא שלי יהיה הלוגאן.

משה

שלום לאיש המכירות משה,

לידיעתך, הלוגאן לעתיד שלך נוסעת עם מדבקת "רנו אלופים בבטיחות" מאחור, וזאת למרות שיש לה רק 4 כריות אוויר, ללא ESP וציון של שלושה כוכבים בלבד ב-ENCAP. חוצמזה היא נראית ומרגישה מבפנים כמו רכב יפני מסוף שנות ה-90, ואני אפילו לא אומר איך היא נראית מבחוץ...

אני מקווה שתקנה אותה בהנחה מאוד גדולה ושיש לך צורך אמיתי ב-7 מושבים, אחרת אין שום סיבה שתקנה רכב כזה מיותר. בכל מקרה, בהצלחה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, אם הייתי צריך לשלם בעצמי, הייתי קונה את הידנית מטעמי אמינות. הגיר של רנו שובק חיים אחרי 100K

שלום לאיש המכירות משה,

רוני,

זה כבר חידוש - ממתי איש מכירות מספר שהגיר ברנו שובק חיים אחרי 100 אלף ק"מ?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...