Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מסחרי 4X4

שמואל גרובר1
שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני רוצה לקנות מיצובישי מגנום בין השנים 2002 ל2004 קראתי ממש קצת על הרכב. אני אשמח אם תוכלו לעזור לי.

אמינות?

בעיות/תקלות מוזרות ויחודיות למגנום?

ביצועים בשטח ובכביש?

כושרסחיבה?

תודה רבה שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכי נכון לעשות סיבוב על הרכב ורק אח"כ להחליט.

אני אסביר למה ואתן לך דוגמא אישית, החלטתי ללכת על טנדר דבל קבינה 4X4, שמעתי מאנשים, בדקתי מבחני דרכים, התייעצתי בפורומים ובסוף צמצמתי את המבחר למגנום או ווינר.

אז מצאתי לי מגנום נחמדה למכירה, נפגשתי עם הבעלים, לוחצים ידיים,מקשקשים קצת ויאללה, לעשות סיבוב על המגנום.

אני נכנס, מתניע נוסע ואני המום :shock:

הבולמים קשים כמו בטון, האוטו קופצני, כל עליה על מהמורה משולה לנפילה מגובה 2 מטר.

בעיה נוספת הייתה הקוטן המוגזם של הספסל האחורי וזוית משענת הגב.

בן אדם מבוגר לא יכול בשום צורה ואופן לשבת שם בנח.

הלכתי לראות עוד מגנום בשביל לוודא שזה לא היה אקזמפלר דפוק והממצאים היו זהים!

טוב, אין ברירה, כנראה שנקנה ווינר.

קבעתי עם בעל ווינר למכירה, אותו נוהל, מגיע...,ידיים..., סמול-טאלק ויאללה, לנסיעה.

אז דבר ראשון חייכתי, להבדיל מהמגנום, האוטו הזה זז כשלוחצים על הדוושא אבל 2 שניות אח"כ החיוך נמחק, כל הבעיות של המגנום רק פי 17 מוחצנות.

אשכרה כאילו לקחתי את הקרש גיהוץ של סבתא שלי וחיברתי לו מנוע וגלגלים.

בכסא האחורי הבעיות זהות לחלוטין.

מאחר ואני צריך שטח הטענה אבל אין לי בעיה עם עומס (סחורה גדולת נפח אבל קלה) חבר ייעץ לי לנסות את המוסו ספורט.

יש 2 ייתרונות הוא מסביר לי, בגלל שלא מדובר בטנדר שתוכנן כטנדר אלא בג'יפ שהפכו אותו לטנדר אז קודם כל יש לו מאחורה קפיצי סליל (ולא עלים )שנוחים בצורה משמעותית ליום יום וכמו כן, בשל הארגז היחסית קטן הספסל האחורי הוא במימדים של משפחתית נורמלית ואפילו קצת יותר.

בגלל הייתרונות האלה יש גם חסרונות, שטח הטענה יחסית קטן ועומס הטענה נמוך (500 ק"ג אם אני זוכר נכון).

בגלל העובדה שהוא קוריאני, הוא גם זול.

ניגשתי לראות אחד בטרייד אין, התיישבתי מאחור וחייכתי.

התנעתי ונסעתי ועוד יותר חייכתי.

באותו רגע חזרתי למגרש ורכשתי אותו, סתם לידע כללי, בגלל שהוא קוריאני אז שנת 2005 עלה לי כמו מגנום 2001-2.

בקיצור, למרות שזאת התרשמות אישית בלבד, אל תפסול אותו על הסף.

חשוב להדגיש, אם אתה מחפש רכב מסחרי מסוקס שיעבוד קשה כל יום כל היום ויתן לך את היכולת לרדת לשטח מידי פעם, זה לא האוטו הנכון לעבודה.

אם אתה מחפש מסחרית קלה שתתפקד גם כרכב משפחתי ותוכל לרדת לשטח כשצריך, זאת בהחלט אופציה מצוינת.

והערה אחרונה, סרנים קד' ואח' הם מתוצרת דנה ככה שנעילות ושיפורים זמינים מאוד ואפילו זולים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...