Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה + פסילת רשיון רכב. בגלל חמוצים. מבקש יעוץ

nex
שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואוו, איזה בחון מניאק!

אני אומר תודה (כמה מוזר להגיד את זה), שלפחות הוא נתן לי אפשרות לסוע למוסך ולמשרד רישוי.

בהצלחה

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפותח השרשור,אל תתרגש,החוק הוא נכון וטוב,הבעיה היא שהאנשים שאוכפים אותו הם אנשים קטנים,וחסרי הבנה ברכב בכלל.

גם את הרכב שלי הורידיו אתמול מהכביש,אני נוהג בלנצ'יה קאפה טורבו,הבוחן רשם בטופס ההורדה" טורבו-שינוי מבנה" לא עזרו כל הסברי,למרות שהראתי לו את הסמלים המקוריים של הרכב שמצויין בהם 2.0T ואת הכיתוב על מכסה השסתומים "2000 TURBO"

טענת ההבוחן הייתה,ברישיון הרכב לא כתוב טורבו בתנאים הגבלות,שלחתי אותו לבדוק אם ברישיון האוקטביה טורבו דיזל שלו כתוב טורבו בתנאים והגבלות,תתפלאו,הוא בדק,וכמובן שלא כתוב,אתם חושבים שהוא הוריד את הניידת מהכביש?אבל זה לא משנה,את ההורדה קיבלתי בכל זאת.

עוד הוא כתב "חלונות כהים" למרות שמי שמכיר את הדגם יודע שהחלונות המקוריים בעלי גוון כחלחל ואין שום ציפוי,הראתי לו את הסמל המקורי על החלון,ובנוחכותו שרטתי את פינת החלון מבפנים ומבחוץ כדי להוכיח שאין מדבקה,כמו קודם,לא עזר הרבה כמו כן כתב "בלם יד גבוה" כשהרכב עבר טסט שלשום,ואפילו אלי האנה לא יצליח להרים אותו יותר מחמש שיניים.

אבל את האמת,בשניה שהוא אמר לי "פתח מכסה מנוע" כבר ידעתי שחצי שעה אחרי זה אני אני יהיה עם 1000 שקל פחות וטופס הורדה מהכביש.

ככה שבחרתי לא להתרגש מכל העיניין,לצערי,כבר עברתי את העיניין הזה עם מכוניות אחריות בעבר,סה"כ טיול קצר למכון הרישוי,ומשם למשרד הרישוי,חבל על העצבים,זה לא יעזור.

אורן

שמעתי הרבה סיפורים מוזרים על המשטרה בחיי , אבל זה פשוט שובר כל גבול , כמה שזה עצוב , פשוט סוג של קומדייה .

אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן אני מציע לך שמתי שתראה להם שאתה צודק והדו"ח שלך יבוטל אתה תגיש תביעה נגד המשטרה על ההוצאות שנגרמו לך (גרירה שהיא מין הסתם על חשבונך, העדרות ממקום עבודה ואם הבנתי נכון אתה המנהל שם) והכל על לא עוול בכפך,

לפותח השרשור , אין ספק שהוא התלבש עלייך, רכב "שצועק" עם כל מיני תוספות או בא נגדיר את זה כדברים שלא תמצא בכל משפחטומטית, השוטר יתלבש עלהם, כי הוא לא רגיל לראות את זה , ובגלל שהוא כל כך לא מפותח שכלית ולא מוכן לראות רכב שהוא קצת שונה מכל הרכבים הסטנדרטיים שהוא אורה כל יום אז הוא חייב לנקנק את הנהג , ואם כבר אז עד הסוף, ואל תשכח הוא חייב להצדיק את עצמו אם הוא לא יביא דו"חות בסוף כל משמרת יעיפו אותו , הוא לא נחוץ , הוא לא תורם למדינה בכלום הוא גם מקבל משכורת וגם לא מכניס כסף ע"י דו"חות, ואז איך יהיה למושחתים האלו משכורת?

אני יודע שהיה מחקר סטטיסטי לא מזמן דווקא, שבו דרגו את הסיבות לתאונות דרכים , היו בו כל מיני גורמים , הגורם שהיה הכי משמעותי זה הנהגים המטומטמים שלא יודעים לנהוג, והדבר הכי זניח שהיה שם זה ליקויים של הרכב,

אז מה זה אומר? זה אומר שהבעיה של תאונות הדרכים זה לא רכבים משופרים למינהם , אם אפשר לקרא להם משופרים, זה שיש אגזוז פתוח זה לא אומר כלום, מספיק להיכנס לCARDOMAIN בשביל לקבל מושג על שיפורים,

הבעיה היא בנהגים עצמם, ואם פה חושבים שאם יתחילו לחפור על כל רכב בכביש זה באמת יגרום לירידה בתאונות דרכים , אז הם חיים בסרט, כי הם עושים את זה כל הזמן ושום דבר לא משתפר, חוץ מזה שיש הכנסה כספית מתמדת למדינה ע"י כל מיני קנסות מטופשים.

ולכל אלה שמצדדים בצד "החוק" עאלק, הם אנשים רדודים ושיטחיים שלא מבינים כלום , והולכים כעיוורים אחרי חוקים מטומטמים שלכאורה אמורים לשפר כאן את איכות החיים.

ואני בטוח שאם אתה הייתה דמות פליליסטית מוכרת אז השוטר לא היה אומר לך כלום על הרכב.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ESI,

הפתרון הקל זה להתכופף ולהיכנע מול הביורוקרטיה.

יכול להיות שהשוטר יגיד לך שהוא לא מאפשר, כי הוא לא ממש ירצה לעזור לך לספק אסמכתאות נגד החלטתו.

כדאי שתכין מכתב לקצין האת"ן במקום ובו תסביר (הסבר צריך להיכתב כמו הסבר ולא כמו איום) שאם כדי להוכיח שהם טועים, אתה תאלץ לקחת גרר ולהפסיד ימי עבודה, אתה גם תרשה לעצמך לתבוע את נזקיך הכספיים, ועל כן הם מתבקשים לסייע בעדך להקטין את נזקיך. אפילו תציע למר בוחן להצטרף אליך לנסיעה לשמוע ממקור ראשון. - לא שהוא יקבל את ההצעה, אבל לפחות יהיה בידך עותק מאושר "נתקבל".

בהנחה שתאלץ להגיע בגרירה - אם תמצא צודק באופן מוחלט, תוכל לתבוע את נזקיך לאור העובדה שהם התעלמו מבקשתך להקטין את נזקיך. יש שופטים שעל קהות חושים בנוסף לחוסר מקצועיות - לא רק שידאגו שתקבל פיצוי הולם, הם גם ידאגו לנזוף במי שצריך.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABS היא מערכת עזר לבלימה. כמו ESP, EBD ומערכות עזר שונות.

אי תקינות שלה או היעדרה (יש הרבה מכוניות שאינן כוללות את כל המערכות) אינה הופכת בלמים ללא בטיחותיים. עובדה היא שהמערכת לא נבדקת במבחן השנתי, הכולל את כל המערכות אשר המחוקק סיווג כבטיחותיות.

על פי הגדרתך - כל מכונית חסרת ESP ו/או ABS אמורה לקבל הורדה מהכביש.

תרשה לי לספר לך סיפור.

בשבועות האחרונים התארחו אצלי לקוחות סינגפורים. הם נורא רצו להגיע למפגש של מועדון החמש כדי לראות מכוניות ישנות. וזה למה? כי בסינגפור בעלים של רכב מעל גיל 10 מקבל מהממשלה סכום כסף מכובד ע"מ להשבית את המכונית. מי שמתעקש להחזיק במכונית מיושנת חוטף אגרת רישוי מטורפת וזו הסיבה שבסינגפור אין רכבים בני יותר מעשר שנים (יש אבל הם מאוד מאוד יקרים ונדירים).

ברור לך שהסיבה היא שמירה על סטנדרטים של בטיחות ואקולוגיה. ברור שרכבים חדישים בטיחותיים יותר, הגדיל לעשות המחוקק הישראלי בכך שפטר ממס מערכות בטיחותיות כמו ABS וכריות אויר, ראיה לכך שבודדות (אם בכלל) המכוניות ללא אביזרי בטיחות אלו שנמכרו בעשור האחרון. אולי ראוי היה (אם היינו עשירים ודיקטטורים כמו הסינגפורים) לגרוס מכוניות ישנות, אבל אנחנו לא ולצערינו עדיין מסתובבות כמה קקאמייקות לא בטיחותיות על הכבישים וכמדינה דמוקרטית עניה אין לנו הרבה מה לעשות בעניין אלא להתפלל שהרכבים הנ"ל יזכו לחיים קצרים. הפטור שמעניק המחוקק לא בכדי, כוונתו להעלות את רמת הבטיחות ולא מטוב ליבם של פקידי האוצר. לכן מי שמצוייד ברכב חדיש מחוייב לדאוג לתקינות מערכות הבטיחות שלו, קל וחומר כאשר הן נוגעות לצד שלישי. אם הבחור הנחמד רוצה לנתק את כרית האויר שלו ולהרוג את עצמו, מילא, אבל אם ישאר נכה? יהיה עול על המדינה. ABS לא תקין לא רק פוגע בנהג, במצב של אובדן שליטה, כאשר הABS אמור לעזור לבלום בבטחה והABS לא עובד, הוא עשוי לפגוע בחפים מפשע.

כשאני ביקשתי לקבל עזרה בנוגע לכרית אויר לטובת תינוק כולם קפצו והתלהמו, על חוסר האחריות בהושבת תינוק מקדימה, וזאת מבלי להזיק לזולת. אבל ABS תקול זה בסדר? אני אומר לך בכל הכנות, ממי שהיה מנהל מכובד בפורום הזה לא ציפיתי שיתן יד לזלזול בABS.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן אני מציע לך שמתי שתראה להם שאתה צודק והדו"ח שלך יבוטל אתה תגיש תביעה נגד המשטרה על ההוצאות שנגרמו לך (גרירה שהיא מין הסתם על חשבונך, העדרות ממקום עבודה ואם הבנתי נכון אתה המנהל שם) והכל על לא עוול בכפך,

לא ניתן לתבוע פיצויים, עוגמת-נפש, הוצאות וכיוצ"ב.

בכדי לתבוע את המשטרה ע"כ, התובע ייאלץ להוכיח שהשוטר פעל בזדון ושלא בתום-לב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לספר לך סיפור.

בשבועות האחרונים התארחו אצלי לקוחות סינגפורים. הם נורא רצו להגיע למפגש של מועדון החמש כדי לראות מכוניות ישנות. וזה למה? כי בסינגפור בעלים של רכב מעל גיל 10 מקבל מהממשלה סכום כסף מכובד ע"מ להשבית את המכונית. מי שמתעקש להחזיק במכונית מיושנת חוטף אגרת רישוי מטורפת וזו הסיבה שבסינגפור אין רכבים בני יותר מעשר שנים (יש אבל הם מאוד מאוד יקרים ונדירים).

ברור לך שהסיבה היא שמירה על סטנדרטים של בטיחות ואקולוגיה. ברור שרכבים חדישים בטיחותיים יותר, הגדיל לעשות המחוקק הישראלי בכך שפטר ממס מערכות בטיחותיות כמו ABS וכריות אויר, ראיה לכך שבודדות (אם בכלל) המכוניות ללא אביזרי בטיחות אלו שנמכרו בעשור האחרון. אולי ראוי היה (אם היינו עשירים ודיקטטורים כמו הסינגפורים) לגרוס מכוניות ישנות, אבל אנחנו לא ולצערינו עדיין מסתובבות כמה קקאמייקות לא בטיחותיות על הכבישים וכמדינה דמוקרטית עניה אין לנו הרבה מה לעשות בעניין אלא להתפלל שהרכבים הנ"ל יזכו לחיים קצרים. הפטור שמעניק המחוקק לא בכדי, כוונתו להעלות את רמת הבטיחות ולא מטוב ליבם של פקידי האוצר. לכן מי שמצוייד ברכב חדיש מחוייב לדאוג לתקינות מערכות הבטיחות שלו, קל וחומר כאשר הן נוגעות לצד שלישי. אם הבחור הנחמד רוצה לנתק את כרית האויר שלו ולהרוג את עצמו, מילא, אבל אם ישאר נכה? יהיה עול על המדינה. ABS לא תקין לא רק פוגע בנהג, במצב של אובדן שליטה, כאשר הABS אמור לעזור לבלום בבטחה והABS לא עובד, הוא עשוי לפגוע בחפים מפשע.

כשאני ביקשתי לקבל עזרה בנוגע לכרית אויר לטובת תינוק כולם קפצו והתלהמו, על חוסר האחריות בהושבת תינוק מקדימה, וזאת מבלי להזיק לזולת. אבל ABS תקול זה בסדר? אני אומר לך בכל הכנות, ממי שהיה מנהל מכובד בפורום הזה לא ציפיתי שיתן יד לזלזול בABS.

... אבל הוא הסביר לך, וגם אני ניסיתי לרמוז, שABS היא מערכת עזר לבלמים ואם במערכת יש פגם או אם היא מקולקלת לגמרי - אין הבדל במערכת הבלימה הרגילה של הרכב.

למה אתה מתעלם מזה בכוונה ומביא סיפורים על סינגפורים בשביל לכפר על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך, לדעתי אתה כבר לא ישראלי במהותך ומנשב מהדברים שלך קור אסייתי מצוי "ואם ישאר נכה יפול עול על המדינה" שאלוהים ירחם על מי שזה מה שמטריד אותו, אותי מטרידה תרבות הנהיגה הישראלית יותר מהABS שלא יעזור במקרה של נהג רע על הכביש,אגב בסינגפור אתה יכול לקבל גם קנס על לעיסת מסטיק ברחוב אם אינני טועה, אולי תמליץ לחוקק את זה כאן בארץ?

כן מאוד קל להיות חנוט בחליפה עם משכורת בדולרים ולהמליץ בהינף יד לגרוס את כל"הקאקמיקות" שמסתובבות על הכביש ללא ABS , הבעיה היא הנהג הישראלי ולא רכבו, יש הרבה אנשים שנוהגים היטב ללא מערכות ABS ולא מעורבים בתאונות, אבל אוי מה יגידו החבר'ה מסנגפור?

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא ירה במישהו בטעות, אי אפשר לתבוע פיצויים מהמדינה?

נגרם לבנאדם נזק כספי ועוגמת נפש, זה אומר שהוא צריך לאכול את החרא ולהגיד תודה? זה נשמע לי מוזר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לתבוע פיצויים, עוגמת-נפש, הוצאות וכיוצ"ב.

בכדי לתבוע את המשטרה ע"כ, התובע ייאלץ להוכיח שהשוטר פעל בזדון ושלא בתום-לב.

ואני מניח שהשוטרים שדרסו הולכת רגל עם הניידת שלהם בתום לב, לא נתבעו.

דע לך שהם נתבעו ואיבדו את עבודתם.

כמות השטויות בדיון הזה פורצת גבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך, לדעתי אתה כבר לא ישראלי במהותך ומנשב מהדברים שלך קור אסייתי מצוי "ואם ישאר נכה יפול עול על המדינה" שאלוהים ירחם על מי שזה מה שמטריד אותו, אותי מטרידה תרבות הנהיגה הישראלית יותר מהABS שלא יעזור במקרה של נהג רע על הכביש,אגב בסינגפור אתה יכול לקבל גם קנס על לעיסת מסטיק ברחוב אם אינני טועה, אולי תמליץ לחוקק את זה כאן בארץ?

כן מאוד קל להיות חנוט בחליפה עם משכורת בדולרים ולהמליץ בהינף יד לגרוס את כל"הקאקמיקות" שמסתובבות על הכביש ללא ABS , הבעיה היא הנהג הישראלי ולא רכבו, יש הרבה אנשים שנוהגים היטב ללא מערכות ABS ולא מעורבים בתאונות, אבל אוי מה יגידו החבר'ה מסנגפור?

הבעיה שהוא מתעקש לא להבין שרכב עם ABS לא תקין לא שונה מרכב בלי ABS בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר משהו אחר. האם הם היו אשמים או היא? למה שיאבדו את עבודתם אם זה היה בתום לב. המדינה משלמת על זה, לא הם, אחרת כלל אין תמריץ להיות בתפקיד שיכול להיות די תובעני.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABS היא מערכת עזר לבלימה. כמו ESP, EBD ומערכות עזר שונות.

אי תקינות שלה או היעדרה (יש הרבה מכוניות שאינן כוללות את כל המערכות) אינה הופכת בלמים ללא בטיחותיים. עובדה היא שהמערכת לא נבדקת במבחן השנתי, הכולל את כל המערכות אשר המחוקק סיווג כבטיחותיות.

על פי הגדרתך - כל מכונית חסרת ESP ו/או ABS אמורה לקבל הורדה מהכביש.

שמר, אני מניח שתסכים איתי שמע' ABS הינה מע' שתפקידה לשחרר כוח בלימה במקרה של גלגל נעול.

לא אתה, לא אני ואפילו לא בעל הרכב יודעים מה בדיוק לא תקין במע' ומה ההשלכות של זה. האם עלה על דעתך שתקלה במע' עלולה לגרום לשחרור בלימה מלא או חלקי בבלימת חירום ולגרום לתאונה?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולצערינו עדיין מסתובבות כמה קקאמייקות לא בטיחותיות על הכבישים וכמדינה דמוקרטית עניה אין לנו הרבה מה לעשות בעניין אלא להתפלל שהרכבים הנ"ל יזכו לחיים קצרים.

סליחה?!

או באנגלית:

SAY WHAT?!?!

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן,

לצערי הרב יש בזמן האחרון החמרה של המשטרה ומכוני הרישוי על תוספות ברכב שאינן רשומות ברשיון הרכב.

לפני תאריך מסוים, משרד הרישוי במשך עשרות שנים לא טרח בכלל לציין כל מיני הערות לגבי תוספות מקוריות של הרכב ברשיון הרכב.

היום הוא כן רושם ולא מוכן לקבל רשיון ישן שבו הוא בעצמו לא טרח לכתוב את התוספות.

זה בדיוק המקרה שלך עם הלנציה וזה בדיוק המקרה שהיה לי עם סאן רוף.

3 שבועות הרכב היה מושבת עד שהצלחתי להוציא מ UMI אישור על רכב משנת 78 (כן, שבעים ושמונה) שהוא יצא משערי מפעל אופל עם סאן רוף מקורי.

אתה חושב שמשרד הרישוי אמר תודה ותיקן?

הלוואי עליי, הייתי צריך להביא את האוטו בגרירה לעמדה מספר 1, לבזבז שם יומיים ורק אח"כ הם הואילו להוסיף את הסאן רוף המקולל ברשיון.

עמית, אשמח לשמוע את תגובתך לעניין, למה מכוני הרישוי משתפים פעולה עם איוולת שכזאת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...