Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

323F Lantis: הסיפור מאחורי העיצוב

Giora
שימו לב! השרשור הזה בן 5324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב שרעננת. לא ראיתי את זה בעבר.

אני לא מחובבי הלנטיס (וזה בלשון עדינה), אבל ה F מהדור הזה בהחלט עשה לי את זה.

נתחיל מזה שאני חושב שמקור העיצוב הוא ממקום אחר לגמרי.

ספציפית - מהמחברות שלי בבי"ס יסודי. כשהייתי משועמם בשיעורים הייתי משרבט מכוניות, וה 323F קיבלה preview אחד לאחד אצלי במחברת ספרות (או שמא זה היה תנ"ך).

אין לי מושג איך המעצבים של מזדה שמו יד על המחברות שלי... :-P

שנים אח"כ, שניים מהחברים הטובים שלי (בלי שום קשר אחד לשני) רכשו מזדה 323F 1.8 ידנית מהיבואן. (ייתכן שאני מכיר משהו כמו 20% מרוכשי ה F הידניות בארץ? יש לך מספרים על המכירות בישראל?)

עם אחד מהם נפגשתי לפני שבועיים, וסיפרו לי שכשהם מכרו את האוטו היה להם קשה מאוד למצוא קונה.

אמרתי להם שחבל שלא זרקו לי מילה שהם רוצים למכור, כי הייתי מוצא להם קונה בתוך יום מעל מחירון.

עם החבר השני לא הייתי בקשר כבר הרבה זמן, אבל במשפחתם נוהגים להחזיק מכוניות עד שהן מתות, אז אני מניח שהוא עוד נוסע.

אני כן זוכר שהמושבים היו שונים מהמושבים בגרסת ה 4 דלתות, וזה שיפר משמעותית את נוחות הנהיגה לעומת הגרסה הנפוצה יותר.

גם גימור הפנים היה בגוונים אחרים מהליסינגומטית, והפך את האוטו להרבה יותר מעניין.

וזכורה לי גם כתבה במגזין CAR של Phil Lewellyn שלקח את ה V6 לכבישי האי מאן (אין הגבלת מהירות).

המסקנה שלו היתה שזה האוטו ההכי "שלם" ומאוזן מזה זמן רב. גם ביצועים, גם התנהגות, גם שימושיות, גם עיצוב.

בימים ההם זה היה בהחלט מפתיע למצוא מגזים בריטי כל כך מלא תשבוחות למכונית יפנית.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני המכירות בארץ אין לי לצערי,

אבל אם עיסקינו בשרבוטים, להלן לינק לאתר מועדון מאזדה שבוא יש מלא סקיצות של לאנטיס F;

סקיצות של דגמי Mazda

מה שקצת מוזר לי זה שחלק מהסקיצות של הדגם מזיכרות רכבים מודרניים ובעיקר טויוטה פריוס :idea:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודשיים מאוחר יותר...

מצטער על שלל המחיקות, אבל באמת שלא צריך להקפיץ שוב ושוב, זו לא הודעת מכירה. לפותח השרשור יש לינק להודעה בחתימה שלו וזה מספיק. בינתיים - ננעל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...