Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין שלוש מכוניות מנהלים

tal121291
שימו לב! השרשור הזה בן 5671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור בעלים של סובארו אני ממליץ על מאזדה. אין מה להשוות זה דור אחר של מכונית.

סובארו לא נוחה כל כך. היא שתיינית דלק רצינית.

מה שכן ששיוטים ארוכים איתה מאוד מהנים בזכות גמישות המנוע אבל כך גם במאזדה ולה כיר עדיף על סובארו.

על כביש רטוב או בשביל ביער יש לסובארו יתרון. בשאר התנאים מאזדה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד איפה המונדאו? מבין ה-3 שציינת המאזדה הכי מודרנית וגם עדיפה! הכי טוב ללכת לסוכנויות ולקחת את הרכבים לנסיעת מיבחן! אם אין לך סיבה מיוחדת לא לקחת את המונדאו, אז בהחלט הייתי ממליץ לך על המונדאו שהיא מובילת הקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמי בקשר למונדאו, אכן מובילה בקטגוריה אין ספק,

אבל אם הבחירה בין המאזדה וסובארו אז המאזדה עדיפה מבחינתי,

וגם מעוצבת מדהים לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הייתי בסוכנות של מאזדה וסובארו שתיהן מאוד נוחות ומעוצבות מאוד יפה הבחירה קצת קשה...

אתה רוצה לומר לי שמצאת את הסובארו נוחה ומעוצבת באותה מידה כמו המאזדה?:-o

הרי שני הרכבים שונים כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך גם ללכת לסוכנות פורד ולשבת או אפילו לקחת נסיעת מבחן את הפורד מונדאו! אני חושב שמבחינת נוחות היא רמה מעל לרכבים שציינת.

http://www.motocar.co.il/test/798.aspx

http://www.auto.co.il/כתבה-303,159-השקה-פורד-מונדיאו-מטר-לשקל.aspx

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ..בתור בעלים של מאזדה 6 הייתי אומר לך גם ללכת על המאזדה..יש לי חבר עם B4, מנוע עם 4 הילוכים שכבר במהירות 100 מרעיש ומעצבן, עיצוב ישן קצת, מבפנים הוא משעמם ולא דומה למה שהולך במאזדה..ובכלל המאזדה יותר קלה, יותר ספורטיבית ויותר מהנה לנהיגה וגם סתם לשים את ההגה בידיים של החבר וללכת לישון..הרבה יותר נוחה..מבפנים המאזדה יפה ואיכותית, גדולה, יפה ומפנקת..אני לא חושב שהייתי חושב פעמיים על 2 המכוניות האלו..שאתה נוסע במאזדה 6 אתה מרגיש שאתה נוסע במכונית מנהלים וכשאתה נוסע בB4 אתה מרגיש שזאת עוד מכונית..וד"א..ההבדל העיקרי הוא ה5 הילוכים במאזדה ל4 בסובארו..פשוט הרבה הרבה יותר טוב ופחות דלק..

להחלטתך..:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת המכוניות ניראות טוב, מתנהגות טוב, ומפנקות ביותר.

תעשה נסיעת מבחן על שלושתן, תתרשם מהן ומצורת הנהיגה שלהם, תברר על חיסכון הדלק שלהם וכו', ואז תחליט

ניראה לי הכי טוב. בשבילך.

Fiat Bravo 1.6 Sx 16V

<---------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כתבה טרייה ורלוונטית לנושא שלך:

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1363939

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוס:

מישהו אמר לך? זהו העלו?

הפורד מונדאו לא עלתה במחיר.

ותגידלי בבקשה- חסרת שוק? אני דווקא לא חושב כך,

נכון המונדאו לא הגיעה לרמה כמו של ה 6 אבל היא בהרבה יותר טובה ממנה.

עם רשימת איבזור ארוכה מאוד, נוחות נסיעה מעולה, אחיזת כביש והתנהגות טובים מאוד,

בטיחות, הרכב מאוד מרווח ולא לשכוח את המימדים והמחירים המשובחים.

היום יש הרבה מונית מונדאו במיוחד הטיטניום, לא חסר לקוחות פרטיים שנוסעים על הטיטניום.

אין לי משהו נגד המאזדה 6 החדשה ולמעשה אני מאוד אוהב אותה, אבל אתה משוחד, אתה מחזיק באוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משוחד ובדיוק מהסיבה של השוק בחרתי במאזדה 6.

נכון שיש דברים שאהבתי במונדיאו שלא אהבתי במאזדה ואני לא פוסל את המונדיאו כי כמעט ורכשתי אותה.

אבל לדעתי המאזדה יותר יפה ויותר חסכונית והמנוע 2300 של המונדיאו לא מקנה לה שום עדיפות על מנוע ה 2000 של המאזדה למרות 160 הסוסים לעומת 147 במאזדה.

איני זקוק למרחב פנימי ענק והמאזדה מספיק מרווחת בשבילי.

קרוב משפחה שלי התעניין לפני רכישה ודווקא הצעתי לו את המונדיאו אבל הוא אמר לי שהמונדיאו יותר יקרה עכשיו מהמאזדה.

יכול להיות שהוא דיבר על דגם הטרנד X עם המגנזיום שמחירו עלה והדגם טרנד לא עלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה על בטוח שהוא התכוון לגירסאות היקרות יותר.

ראשית לפני הכול, חשוב לי שלא תקבל רושם של תקיפה כי אני ממש לא תוקף,

ואני מזכיר זאת כי אני חויתי כמה וכמה פעמים שתוקפים פה, אל תקבל את הרושם הזה ממני.

שנית אוקיי, אני השתכנעתי שאתה לא משוחד אבל לגבי השוק אתה לא הכי מדייק,

המאזדה פשוט חוטפת את רוב הלקוחות וזה דיי נמאס ואלה שרוכשים את המונדאו ויש הרבה מאוד כאלה,

פשוט חלק מהאנשים שחשים את ה''דיי כבר''.

ברור לי שהמונדאו פחות נמכרת מהמאזדה ואני בטוח שלקחו את זה בחשבון ביבואן,

אבל זה לא ממש מפריע להם כי הכסף נכנס לאותו מקום.

שיהיה לך סוף שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מדבר על השוק של המונדיאו אני מדבר מניסיון העבר ויכול להיות שהדגם החדש יצליח יותר בשוק המשומשות וישמור טוב יותר על ערכו אבל אין מה להשוות למאזדה.

מכיוון שאני מחליף רכב כל שלוש שנים חשובים לי שמירת הערך "יחסית" והשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...