Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת עזרה בשכנוע מוכר פוטנציאלי

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שוב דיברתי איתה... שאלתי אותה מה היא אומרת על מה שהצעתי לה, והיא אמרה שאין סיכוי, והיא דיברה על כך גם עם בעלה, ואין מצב.

האמת? אני ממש לא מבין אנשים כאלו... כולה איזה משחק בגן ילדים, מה הקטע שלה? היא אפילו לא איזה זקן שנתקע עשרות שנים עם הרכב וחושב שהוא יעשה מזה הון יום אחד - סתם צרות ראש וקטנוניות.

וזה, אגב, כשהרכוש הזה אפילו לא שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר שנשלחו לגננת במייל תמונות של רכב האספנות המשופץ שלי, והובטח לה שזאת גם דרכה של הלמברטה, ולאחר התייעצות חוזרת עם בעלה - היום קיבלתי את התשובה הסופית, אין מצב שאני אקבל את הלמברטה, אלמלא היא ובעלה יקבלו סיבוב ברכב האספנות שלי, כמו גם סיבוב על הלמברטה לאחר השיפוץ. בנוסף, אני צריך להביא לגן ווספה אחרת - תנאים שאני בהחלט יכול לעמוד בהם... ולפיכך, יש אישור מהגננת!!!!

שלב א' הושלם בהצלחה!

עכשיו, כל שנותר הוא למצוא את הבעלים של הלמברטה. אני מניח שעד יום ראשון אדע מי הוא ואם הוא עדיין בין החיים, ואני מאוד, אבל מאוד, מקווה שכן, ולעשות העברת העלות של הלמברטה על שמי.

עכשיו צריך עיצות כיצד לשכנע את בעל הלמברטה להסכים לעשות העברת בעלות, כאשר השאיפה היא שאני לא אשלם לו ולו שקל אחד - הרי מלכתחילה הוא "תרם" אותה לפני לפחות עשור לגן הילדים, אך מנסיון, כשמישהו רוצה לקנות ממך משהו שאתה בכלל לא צריך, פתאום אתה רואה אפשרות להרוויח על הגב שלו כסף....

אשמח לעיצות.

תודה!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בזה שאתה מפנה את הלמברטה לפני שהיא תתפורר ותהווה מטרד, כמו כן אתה מביא אחרת במקומה כדי שלילדים לא יחסר המשחק.

כמו כן תספר לו כי אתה מעוניין להחזיר ללמברטה את שחר נעורייה למרות ההשקעה העצומה הכרוכה בכך רק בגלל שיש לך שריטה מאד עמוקה.

עכשיו תספר לו שאתה מאמין שהוא ישמח לראות אותה חוזרת חזרה לימיה העליזים שיזכירו לו נשכחות וכל זה בעלות מאד גבוהה.

אולי אפילו תגשים לו איזה חלום ילדות שבו הוא היה מעוניין לראות אותה בצבע אחר או משהו כזה.

אני לא מאמין שהוא יעשה לך בעיות, מה שכן תנסה לא להטריח אותו להגיע למשרד הרישוי, תבקש ממנו רק לחתום על יפוי הכוח להעברת בעלות והכי חשוב תכה על הברזל בעודו חם, תגיע מוכן עם כל הניירת כדי לא להשאיר לו זמן לשמוע עצות מכל מיני נשמות טובות שיגידו לו כמה הוא פראייר וכמה עשיר הוא יכל להיות אם הוא היה מציע אותה למכירה.

דבר איתו, שכנע אותו ותחתים אותו על יפוי הכוח באותו מעמד!

שכחתי לאחל לך בהצלחה!!!

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שכתבתי קודם - תקווה שהוא לא הוריד אותה מכביש (ביטול רשיון), אחרת חבל על המאמצים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שכתבתי קודם - תקווה שהוא לא הוריד אותה מכביש (ביטול רשיון), אחרת חבל על המאמצים.

.

אמיר, אם אני לא טועה ניתן להחזיר לכביש רכב אספנות, לא?

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במקרה של ביטול רישיון והורדה מהכביש.

כן במקרה של הקפאה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בזה שאתה מפנה את הלמברטה לפני שהיא תתפורר ותהווה מטרד, כמו כן אתה מביא אחרת במקומה כדי שלילדים לא יחסר המשחק.

כמו כן תספר לו כי אתה מעוניין להחזיר ללמברטה את שחר נעורייה למרות ההשקעה העצומה הכרוכה בכך רק בגלל שיש לך שריטה מאד עמוקה.

עכשיו תספר לו שאתה מאמין שהוא ישמח לראות אותה חוזרת חזרה לימיה העליזים שיזכירו לו נשכחות וכל זה בעלות מאד גבוהה.

אולי אפילו תגשים לו איזה חלום ילדות שבו הוא היה מעוניין לראות אותה בצבע אחר או משהו כזה.

אני לא מאמין שהוא יעשה לך בעיות, מה שכן תנסה לא להטריח אותו להגיע למשרד הרישוי, תבקש ממנו רק לחתום על יפוי הכוח להעברת בעלות והכי חשוב תכה על הברזל בעודו חם, תגיע מוכן עם כל הניירת כדי לא להשאיר לו זמן לשמוע עצות מכל מיני נשמות טובות שיגידו לו כמה הוא פראייר וכמה עשיר הוא יכל להיות אם הוא היה מציע אותה למכירה.

שכחתי לאחל לך בהצלחה!!!

היות והלמברטה נמצאת בתוך גן ילדים, אני אקח אותה רק בחופשת הגן, כי בטח ייקח יום עבודה לחפור אותה החוצה, ולקבור את החליפית.

יותר מטריד אותי כרגע הנושא של העברת הבעלות, מכמה היבטים.

ראשית, את היפוי כח להעברת בעלות, אני צריך להביא ממשרד הרישוי, או שמספיק שהוא חותם על מסמך מסויים שאני כותב.

שנית, למיטב זכרוני, הוא צריך לתת לי יחד עם יפוי הכח גם את תעודת הזהות שלו (צילום לא מספיק עדכמה שאני זוכר) ותקן אותי אם אני טועה.

שלישית, ואולי באמת הכי חשוב, כמו שאמיר כתב, אני מחזיק אצבעות שהוא לא הוריד אותה מהכביש, ואני מניח שיחד עם איתור הבעלים, אוכל לקבל תשובה גם לשאלה הזאת.

במידה והוא כן הוריד אותה מהכביש, אין שום אפשרות להחזיר אותה? אפילו לא דרך עמדה מס' 1 הידועה לשמצה (הרי שם הם יכולים לעשות הכל...)?

מעבר לכך, וכאן אני זורק כפפה לפתחם של ראשי מועדון ה- 5, אולי הגיע הזמן לשנות את התקנה המשונה הזאת, ושכן יהיה ניתן לעלות חזרה רכבי אספנות אשר ירדו מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה, שאני יודע- כן ניתן להחזיר לכביש, אבל זה סיפור מהת%ת. קודם כל- צריך אישורים והסברים, מה, מי, ולמה. דבר שני- צריך לעשות בדיקת התקנים. כנראה, שגם עמדה מס'1. כמובן, שכל זה צריך לעשות "הבעלים" הרשמי, לא בטוח, שאפילו ייפוי כח יעזור לך במיקרה כזה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב ראשון לפני שאתה נוגע בכלי תבדוק באתר משטרת ישראל האם הוא לא גנוב ,לפי מספר הרישוי!

הלמברטה הזאת לא מופיעה כרכב גנוב.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה, שאני יודע- כן ניתן להחזיר לכביש, אבל זה סיפור מהת%ת. קודם כל- צריך אישורים והסברים, מה, מי, ולמה. דבר שני- צריך לעשות בדיקת התקנים. כנראה, שגם עמדה מס'1. כמובן, שכל זה צריך לעשות "הבעלים" הרשמי, לא בטוח, שאפילו ייפוי כח יעזור לך במיקרה כזה!

נגיע לגשר, נעבור אותו, למרות שאני מאוד מקווה שלא הורידו אותה מהכביש...

בכל מקרה, אהיה יותר חכם בנושא בתחילת השבוע הבא.

מה שכן, אני מאוד מקווה שירימו את הכפפה שנזרקה לראשי המעודון, על הקלת החיים בנושא הזה לרכבי אספנות, גם ללא כל קשר למקרה הספציפי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך אתר רשות הרישוי:

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_40O/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_2EA/.ce/7_0_412/.p/5_0_3GO/.d/0?PC_7_0_412_subject=HE_FAQ_24&actionType=browse#7_0_412

ביטול רישום רכב: אם רכבכם יצא מכלל שימוש, נמסר לפירוק וכד', מלאו טופס בקשה לביטול רישום רכב , פנו לסניף משרד הרישוי עם הבקשה, תעודת זהות ורישיון הרכב והחזירו את רישיון הרכב. ביטול רישום רכב נעשה על ידי בעל הרכב בלבד. הרישיון יבוטל ולא ניתן לחדשו. באותו זמן ניתן למלא טופס לבקשת החזר אגרת רישוי

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן, אני מאוד מקווה שירימו את הכפפה שנזרקה לראשי המעודון, על הקלת החיים בנושא הזה לרכבי אספנות, גם ללא כל קשר למקרה הספציפי שלי.

לא יכול לקוד קידה קלה . למה? בגלל הלומבגו... אז בלי קידה

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לאחל לך בהצלחה!!!

המשימה הוכתרה בהצלחה!!!

דיברתי הבוקר עם הבעלים של הלמברטה, והוא אמר שאין לו כל בעיה לעשות העברת בעלות על הכלי.

כעת כל שנותר הוא להמתין לסיום העיצומים במשרד הרישוי, לגשת אל המוכר, להחתים אותו על ייפויי כח (כן, ברבים...) לכל מה שצריך לעשות ע"מ להוציא רשיון רכב מחדש, לרשום אותו כאספנות, ולהעביר בעלות על שמי.

תמונות של הלמברטה יעלו בהמשך, וכן יינתנו כאן עדכונים על מהלך השיפוץ העתידי. ייקח עוד הרבה מאוד זמן...

בכל מקרה - המון תודה לכל העוזרים והמייעצים, וגם לאלו שלא כתבו מילה, אך בליבם איחלו לי בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

שמח בשמחתך:multi::multi:

אבל כמו שאתה יודע, זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

יפוי כוח להעברת בעלות יש צמוד לכל רשיון רכב והוא תליש אם אני לא טועה, אז אתה יכול לקחת מרכב אחר את היפוי ולהחתים אותו לפני שיהיה מאוחר ויתחילו חרטות ולבטים.

ושוב בהצלחה.

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...