Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות של החלפת רדיו דיסק

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז סוף סוף קיבלתי את המתאמים של הפלטה וכל החיווטים כדי שאני אחליף את הטייפ המעפן שבא עם הוולבו S60. חשבתי לעשות את זה בעצמי עם עזרה של חבר (אני לא במצב בשביל כל ההתכופפויות האלו) אבל בגלל שהייתי צריך גם להתקין דיבורית (ובזה אין לי מושג) וגם כי לא הייתי בטוח מה צופן הדשבורד של הוולבו (וולבו ידועות כמכוניות קשות להתקנה) החלטתי ללכת למתקין שלי אלי מרדיו העמק שברמת ישי.

כצפוי להוציא את הטייפ האורגינלי לא היה פשוט והיה צריך לפרק את כל הקונסולה, ברגע שהוא הוציא את הצינורות של המזגן חשבתי לעצמי שאולי היה עדיף לבוא ביום קריר יותר.

אבל בסופו של דבר הכל פועל נהדר. הרדיו דיסק הוא של JVC KD-SH707 הוא עובר בין שירים בMP3 במהירות רגילה כמו של דיסק רגיל.

טוב אז שלחתי את אמא שלי עם המצלמה הדיגיטלית בשני שקל שיש לי שתביא כמה תמונות, אחרי סינון של חצי תמונות שבהם ראו רק משהו לבן שהתברר כחולצה הלבנה שלה (כן כן היא צילמה הפוך) הצלחתי לסנן כמה תמונות "נורמליות".

אני מתנצל מראש על האיכות הגרועה של התמונות (הן של המצלמה והן של הצלמת)

טוב אז ראשונה זה הטייפ של הוולבו לאחר הפירוק

2547229.JPG

רדיו דיסק JVC והפלטה שקניתי

2547184.JPG

2547198.JPG

2547208.JPG

וזו תמונה של המגברים שמותקנים מאחורה, הם ללא המכסים בתחתית המגבר שמכסים את החוטים בגלל שאף פעם לא סיימתי לכוון כמו שצריך, שמאלה יותר נמצאים הקרוסאוברים של המורל אבל לא ניתן לראות. בכל אופן אני מתכוון לשנות לגמרי את איך שזה נראה, אני מתכוון לחתוך באמצע ריבוע שיהיה אפשר לפתוח את החור למגלשי סקי שיש בוולבו ואז גם לאפשר לבאס להיכנס לחלל הרכב בצורה טובה יותר את המגברים להציב כל אחד בצד אחר באלכסון את הקרוסאוברים משני צידי הריבוע וקבל שאני עומד לקבל מתחתיו, ולתיבת הפיוזים שמבצבצת למטה נמצא כבר מקום, אולי מעל הריבוע בקיצור יכול להיות נחמד.

2547244.JPG

זהו חבל שלא צילמתי מה היה לי מותקן לפני שהיה לי הרדיו דיסק היה לי שם עסק רציני כשחיברתי נגן MP3 נייח על הדש שמחובר דרך מיקסר יחד עם הטייפ למגבר, זה היה סיפור רציני שלקח לי הרבה זמן לחשוב עליו אבל ככה הרבה יותר טוב. העיקר שוולבו תמיד אמרו שאי אפשר להוציא את הטייפ כי הוא מחובר למחשב של הרכב, כנראה שהוא לא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שמבינים... :lol:

מזכיר קצת את מה שהיה לנו בהתקנה האחרונה בלאנטיס. ההד יוניט המקורי היה של בלאופונקט והוא בא בלי התופסנים להוצאה של ההד יוניט. ניסינו במוח, לא עבד.

ניסינו בכח ( והרבה!) ופחדנו שנשבור את כל הדשבורד אז גם זה לא עבד.

לבסוף הלכנו למתקין ממול לבית שלי והוא פשוט שלף אותו בלי בעיה, עם התופסנים המקוריים.. מפחיד באיזו קלות הוא יכול להרים הד יויטים לאנשים...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית יודע איזה סיפור היה לי עם זה בוולבו.

איך שהיא הגיעה רציתי להחליף למשהו אחר וכל המקומות אמרו לי שאי אפשר לנתק את הטייפ כי הוא קשור במחשב של הרכב. גם בסוכנות המרכזית וגם באיזו חברה בשם "תדר" בת אביב שעושה התקנות בשביל וולבו. שלחתי אימיילים לוולבו בשוודיה אבל הם רק הפנו אותי חזרה לאנשים בארץ.

וניסיתי בכח ואכן היה לי משהו מאוד נחמד, אני לא יודע אם אתה זוכר אבל לפני שנתיים לא היית רואה הרבה רדיו דיסקים MP3 לרכב ואלה שהיו לא היו כל כך טובים, אז היה לי את ה"קומבינה" שעשיתי אבל כשעשיתי חיפוש באינטרנט ומצאתי שסוף סוף עשו פלטה ומתאמים לוולבו לא הייתה ברירה. בכל אופן אני גם מאוד מרוצה מהJVC רק חבל שלא אוכל להנות ממנו בזמן הקרוב.

ודרך אגב לשלוף את הטייפ של הוולבו זה ממש לא בקלות אתה צריך לפרק את ה-כ-ל שם גם את הפתחים של המזגן כי זה הכל עם ברגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה ואלי ידוע בתור אחד שמשקיע.

בכל אופן כל הכבוד על המאמץ.

דווקא לא שמעתי שהיה בעיות לינון להתקין ב S40 T4 את הפיוניר 7400,והאוטו שלו די חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שהS40 היא שונה, ואם אני זוכר נכון יש לה פתח בגודל סנדרטי ולא בגודל של הטייפ של הS60 הוא יותר גדול משניים ויש לו גם זווית ככה שחייבים פלטה. וגם מתאמים במיוחד לאנטנה את נחיבורים היה אפשר לחתוך אבל העדפתי שלא. גם הS60 הזאת הייתה מהראשונות בארץ ככה שבכלל לא ידעו עליה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יופי של תמונות (למרות האיכות).

אני רואה שהתמקדת ב JL audio ו Xtant להתקנה ברכב הפנאי שלך :lol:

בכל אופן, הלוואי והיה יוצא כבר Plate למאזדה , למרות שעכשיו זה לא משנה לי כבר.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן פוקו אתה יודע התלבטתי בין ARC AUDIO לבין הXTANT, לבסוף המראה המטלי של הXTANT הכניע אותי :wink:

בטח יעבור זמן עד שיוציאו ל-6 פלטה. אני יודע שלוולבו זה לקח איזה שנה.

באמת איך מתקדמת ההתקנה? ביררת מחיר לסופרימו? אל תשכח להעלות תמונות כשתסיים, אם לא יוצא טוב אז אני יכול להלוות לך את המצלמה שלי, מרוב טשטוש לא ידעו מה זה מה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התחילה ההתקנה ... יותר מדי חלקים בדרך מארה"ב בשביל שיהיה אפשר להתחיל להתקין

אני מחכה לוופרים הקדמיים (כשבועיים)

אני מחכה ל Cross 3 way (כשבועיים)

ואני מחכה לסט חיווט (עוד לא הזמנתי)

ואני מחכה ל Dynamat (עוד לא הזמנתי)

מדהים אותי שאי אפשר להשיג קרוס 3-way בארץ (יש ל Audio control אבל המחיר שהם רוצים עליו בארץ הוא בדיחה רעה).

וגם אי אפשר להשיג חיווט טוב (אבל זה כבר בת'רד נפרד).

חוץ מזה לא הולכת להיות התקנה מטורפת במאזדה, סה"כ האוטו מליסינג.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, עם הסט 3-WAY שאתה רוצה שלא כולם מאותה חברה (כלומר לא באו עם קרוס פאסיבי) זה באמת רעיון טוב. זה יתן לך הרבה אפשרויות של נקודות חיתוך ככה שתוכל לראות מה מתאים, לא אישית לא היה מתאים לקנות קרוס אקטיבי כי הייתי מבזבז את כל היום בלשנות את הכיוונים שלו ובניסיון למצוא את הסאונד המושלם, אבל בהנחה שאתה לא דפוק כמוני זה יהיה מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקרוס האקטיבי אתה יכול לתכנת.

אתה מכוון בעצמך איזה תדרים לחתוך ואיך לחלק בעוד שבקרוס פאסיבי אתה לא יכול והוא כבר מתוכנת לחתוך במפעל.

ראלימן

מקווה שהבנת

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...