Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה בקשר למגבר

גדליה
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מגבר שרווד 180 לרמקולים פיוניר 220

ומגבר בוס 320 לסאב רוקפורד פאנצ' 400

שני המגברים שתי יציאות כל אחד,

הצליל חזק אבל לא כ"כ נקי.

מה כדאי?

לקנות קרוס או לקנות מגבר 4 יציאות משהו חזק????

(פאנל של פיוניר לא מהסדרה החדשה,זה עם הג'וייסטיק לאקוליזר, אם זה משנה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש חוות דעת שלילית

אז מצאת אותו לגבי המגברים

לגבי הסאב או הרמקולים אתה לא תקבל חוות דעת זהה בגלל שהם שווים את הכסף שהשקעת עבורם - המגברים לא במצב הזה ולפי דעתי זאת הבעיה אצלך

כמובן שאני לא טוען שאם תביא מגבר איכותי ב2000 שקל. אז הכל יהיה טוב ויפה

אני פשוט אומר שהבעיה היותר מרכזית היא במגברים .. וכמובן שאם תחליף מגבר ל 4 יציאות נורמלי .. ברמה קצת יותר משני המגברים שלך .. אז כמובן שבשביל שתרגיש את זה בצורה יותר בוטה. תצטרך גם להחליף רמקולים .. שתתאים לרמה שלו

(במידה וזה מה שאתה מעוניין.. עיניין של תקציב וטעם אישי שלך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה שלי היא שתנסה למכור את המגברים שלך, לא תהיה לך הרבה בעיה יש לדברים ברמה הזאת שוק נפלא בארץ.....

לאחר מכן תקנה מגבר ארבע יציאות באיכות טובה יחסית כמו שקודמי אמר בסביבות ה2000 שקל + ותחליף את הרמקולי םהקדמיים לרמקוליים איכותיים שאותם אחר כך תחבר למגבר יחד עם הסאב בגישור ואת הפיוניר תגביר עם הרדיו דיסק - הצליל שלך ישתפר פלאים ממה שהוא עכשיו.

תום

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היייתי מציע לך כמו הקודמים למכור את המגברים שיש לך! ובמקומם להביא מגבר 4 יציאות חזק!

אני הייתי ממליץ לך על

kanzar 431

אצלי הוא מחזיק רמקולים פיוניר 350 וואט--80 אראמאס!

וסאב אוריון 400 אראמאס !!!

והוא עובד ממש שיגעון!!!!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע

היה פה דיון מזמן על כך שמגברים לא משנים את איכות הצליל, אלא בסופו של דבר כל המגברים עושים את אותה עבודה - הגברת האות, יש כאלה שעושים טוב יותר ויש כאלה פחות. אני לא יודע עד כמה זה נכון (בכל זאת, זה היה ויכוח דיי רציני)

עכשיו, כולכם אומרים שהבעיה היא במגברים, אולי הבעיה היא ברמקולים או בהד יוניט?

אני רק שואל, הבנתי לא כ"כ גדולה.

אייל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון לגבי מגברים היה על כך שאם אנחנו מפשיטים אותם כך שהם רק יגבירו (משתיקים רעשי הדלקה וכיבוי, רעשי עבודה, לא משתמשים בקרוסים וכו') והם יתנו את אותו הספק RMS הם ישמעו אותו דבר.

למגברים זולים יש הספק נמוך, רעשים, קרוסים לא טובים ולא מדוייקים וכו' וכו'.

מגבר זול יכול לעיתים להיות גרוע מהמגבר הפנימי של רדיו דיסק, לתת הספק דומה אך להיות רגיש לרעשים.

אם מדובר במגבר בוס מקורי ולא החיקוי אז הוא יכול להספיק למערכת צנועה.

אתה צריך להגדיר יותר טוב מה הכוונה שלך ב"צליל לא נקי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...