Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חץ וקשת - איך מתחילים?

kd2
שימו לב! השרשור הזה בן 5934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שאני מעודד התעללות בבעלי חיים חפים מפשע, אבל כל מי שיוצא להגנת כלבי הבר האלו כנראה שלא חי עם מספיק כאלו בשכונה שלו.

לכל העירוניים שלא יצאו מהעיר - כלבי בר זה לא החתולים החמודים שמסתובבים בשכונה ומאוכלים ע"י הרווקה מקומה 4. פוטנציאל הנזק שלהם גדול הרבה יותר.

+1

מדובר על כלב בהגדרה אנטומית אולי , זאבים לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם מישהו שעסק בזה כתחביב , ושאלתי איך זה בשביל הפאן , או בעצם לאילו ביצועים הייתי מצפה ובכך ובכך הרצלים.

זה לא מה שאני מחפש...

אבל בטח כבר אף אחד לא נכנס לדיון כי כולם חושבים שיש פה אנשים משוגעים שצדים כלבים בחץ וקשת....מידאיוול...

ANYWAY...

נשאר עם הרוגטקה , הכי הרבה פאן לשקל , נחסוך למשהו מתקדם יותר( רובה אויר/ פיינטבול רציני ETC... )

נ.ב.

פורום נחמד בחתימה, ברווז...

גם לי יש כמה כאלו שקניתי בטיולים במרכז אמריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...