Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסוזו טרופר דיזל 3.0 לא מניע

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לפני חצי שנה החלפתי פילטרים ושמן, לשמן של ACDELCO 10W40.

החלו אצלי צניחות קטנות בסל"ד כשהמנוע היה קר, אחרי נסיעה קצרה זה היה עובר.

באחרונה המנוע נדלק פעם כן ופעם לא, ז"א, היו ימים שלא נדלק בכלל, והיו פעמים בודדות שהוא נדלק, ונסע כרגיל.

מזה 3 ימים הוא לא מניע בשום אופן, בנסיעה האחרונה שביצענו, ביקרנו במוסך מורשה, שם התחברו למחשב ומצאו כי

חיישן מסילת לחץ שמן תקול,

גם הצמה של חיישן מצערת תקולה,(מצאתי חוט גלוי בצמה ועטפתי אותו באיזולירבנד)

וגם שסתום סעפת כלשהי לא תקין.

נסענו הביתה, ומשם הרכב לא הניע יותר.

היום החלפתי שמן ופילטרים, בתקווה שזה יפתור את הבעיה- לא עזר.

ניסיתי להניע עם אטר(מקווה שככה רושמים את זה) זה מין ספריי שמתיזים ל 2 שניות בצינור שמתחבר לפילטר אוויר.

המנוע עבד ל 2 שניות בטורים גבוהים, ונכבה.

יש לציין שלפעמים נדמה שהוא ממש עובד לאחר הנעה, אבל מיד לאחר שניה הוא נכבה.(בלי האטר).

האם זו בעיה ידועה בטרופרים?

האם זה נראה למישהו כמו בעיית משאבת סולר? או שתקלה כזו אמורה להופיע במחשב בחברה?

אולי בעיית אימובילייזר?

מישהו יודע האם ניתן להרכיב בבית חיישן לחץ שמן, והיכן ניתן לקנות חיישן כזה?

תודה רבה על הקריאה,

כל עזרה ומידע בנושא יתקבלו בברכה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבעיות שמצאו במחשב המוסך יכולות לגרום לאי התנעה, החיישן ייתן הוראה לקצץ את לחץ הסולר (אין מספיק סולר, מנוע לא מניע).

הצמה התקולה - לא מגיע מידע.

שסתום בסעפת - היה עוזר אם היית אומר איזה שסתום באיזו סעפת, אבל אם מדובר בסעפת יניקה יכול להיות שנכנס יותר מדי אויר על פחות מדי דלק והמנוע לא מצליח להניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרופר על משאבת הסולר יש יונית שמקבלת מתח כאשר הסוויצ' דלוק. בדוק אם מגיע מתח V12 לחוט.

אם יש מתח ייתכן שהיונית (שהיא למעשה ברז חשמלי) תקולה. כדי למצוא אותה עקוב אחרי חוט אדום שמגיע למשאבת הסולר.

האמבולייזר למעשה מנתק את המתח למשבת המשאבה, תקלה בו משתקת את המשאבה.

אתה יכול לתת + ישיר ליונית, אם יניע הבעיה באמבולייזר. לא יניע הבעיה ביונית.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוס-חייבים לגרור את המכונית למוסך על מנת לבצע איבחון מדוייק.

התנעה בעזרת אתר(כך מבטאים זאת)יעילה רק כשיש בעייה במערכת הקדם חימום ולא במקרה של בעייה גדולה יותר,ובוודאי לא בעיית חשמל\אלקטרוניקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרופר על משאבת הסולר יש יונית שמקבלת מתח כאשר הסוויצ' דלוק. בדוק אם מגיע מתח V12 לחוט.

אם יש מתח ייתכן שהיונית (שהיא למעשה ברז חשמלי) תקולה. כדי למצוא אותה עקוב אחרי חוט אדום שמגיע למשאבת הסולר.

האמבולייזר למעשה מנתק את המתח למשבת המשאבה, תקלה בו משתקת את המשאבה.

אתה יכול לתת + ישיר ליונית, אם יניע הבעיה באמבולייזר. לא יניע הבעיה ביונית.

דוד.

תודה רבה לכולכם, אקח לתשומת ליבי את האזהרה על האתר, כך הומלץ לי טלפונית ע"י מכונאי של מוסך מורשה שביצע לי את בדיקת המחשב לפני כמה ימים, אז ניגשתי לקנות את האתר.

דוד, התוכל לכוון אותי אל משאבת הסולר בתא המנוע?

בספר הרכב לא מצאתי פיוז של משאבת סולר, אבל יש פיוז משאבת דלק ברכב בנזין(אין לי כזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

בטרופר 3 ליטר ישנה מערכת דלק מסילה משותפת העובדת מעט שונה מהמע' הרגילה - הפרש הלחצים במרסס מתבצע ע"י לחץ השמן של המנוע כך שכל בעייה בלחץ השמן יגרום גם לחוסר הנעה ולא רק אלקטרוניקה ודלק.

גם אני ממליץ לגרור למומחה בדגם רכב זה.

בהצלחה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם,

רפי אני מאזור השרון, די קרוב לכפר סבא.

הבעיה שאין לי ביטוח גרירה, ואני אהיה נתון לחסדיו של המוסך שאליו אגרור את הרכב, לכן אני מעוניין להגיע לשם עם ידע רחב ככל האפשר על התקלה, ולנטרל אופציות מסויימות לתקלה בעצמי ,אם ניתן.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים יוד/ שאר המומחים,מעניין אותי לדעת האם פילטר שמן תחליפי סיני זול ברכב הזה עלול לגרום בסופו של דבר לבעיית לחץ שמן?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם. יש לי טרופר 2000 דיזל עם בידיוק אותם הסיפטומימים (תסמינים), רציתי לברר: עמית האם הצלחת בסוף להבין מה היתה הבעיה? ניסיתי להחליף פילטר סולר, בדקתי את כל הצינורות סולר שאפשר להגיע אליהם. לא הצלחתי למצוא כלום.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל איסוזו טרופר 10 שנים

קודם כל כל הבעיות שיש לך זה בגלל שאתה משתמש בשמן לא מתאים ברכב זה צריך להשתמש בשמן סנטטי מלא 5W40 ושהיה שמן איכותי וזה מונע המון בעיות יש ברכב שני חישנים שיכולים לגרום לבעיה שלך. כמו שכבר אמרו לך חישן אחד תקול תגרור למוסך ותחליף אין ברירה .

אני מציע לך לגרור לUMI בנתניה יש שמה בחור שממש מביין בטרופרים לא מציע לך לגרור אותו לסתם מוסך זה לא רכב פשוט צריך לדעת לטפל ברכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זה חיישן אני מעדיף להחליף עצמאית.

משהו יכול לעזור לי עם מקומות שצריך לבדוק אותם ואיזה בדיקה אני יכול לעשות בשביל לשלול החלפת מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...