Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דחוף! שיפוץ מנוע ל205 GTI 1.6.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי אחת למכירה, אבל המוכר טוען שהיא זקוקה לאוברול.

היא עברה 180 אלף קילומטר בערך.

לאיזה סכום בערך צריך לצפות כשעושים אוברול לכזה אוטו?

האם אחרי אוברול המנוע, הממ...כמו חדש? בהעדר מילה יותר טובה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד מטעויות של אחרים...שלי...ואל אבל פשוט אל תעשה אוברול מנוע לא עליון ולא תחתון פשוט תיגש למוסכים שמתעסקים עם יבוא מנועים ותברר זה אמור לעלות בערך 2000-2700 שקל לא כולל עבודה שעולה ברוב המקרים כ-1000-1200 שקל

לגבי מי מייבא תשאל את חברי הפורום אני בטוח שמישהו מכיר...

תקנה מנוא מיובא ולא מפירוק!!

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים:

מנוע ש"פתחו"אותו זה לא אותו דבר בייחוד אם עושים לו קראנק זה ממש לא טוב כמובן שאין בעיה אם עושים את זה כמו שצריך אבל זו הבעיה שאצלנו מעט מאוד מוסכים מגיעים לרמה סופית מבחינת הבאת המנוע למצב "כמו" חדש...

לגבי הייבוא אז אתה מקבל מנוע עם 20-30 אלף קילומטר...ולא מנוע מפירוק שמי יודע איזה קומבינה עשו עליו ראה ערך נווה ירק לפני שבועיים....

כמובן שיש את הצד השני של המוסכים האמינים ולאו דווקא המוכרים שאפשר לסמוך עליהם שיבצעו עבודה כמו שצריך...

אני פשוט נכוותי בצורה קשה וכרגע אני בהערכת מצב להמשך בגלל מנוע לא תקין שעבר אוברול והוכנס לרכב שלי והתגלה כבעייתי מאוד...דרך אגב בעל המוסך לא מתכחש לעובדה שהמנוע לא תקין ואנחנו כנראה נביא מנוע אחר מיבוא...

נראה לי שזהו...

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אחלה הזדמנות לסדר לעצמך מכונית נחמדה מאוד.

אם גוף האוטו במצב טוב ואין תאונות רציניות אז קח את האוטו ו...

תעיף לקיבינימט את מנוע ה-1.6 ושים מנוע 1.9 8 שס' (יבוא מאירופה) של PSA, זה מנוע עם 130 כ"ס במקור.

עלות של מנוע כזה כולל התקנה היא בסביבות 5000-6000 ש"ח. הגיר של ה-1.6 מתאים ל-1.9 .

ישנה גם אפשרות להשתיל מנוע 1.9 MI16 אבל זה כבר פרוייקט יותר מורכב (167 כ"ס) וכמובן יקר יותר.

בהצלחה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקוה כי השינויים שהצעת לבחור לבצע כולם ישימים מבחינה חוקית.

אני מקווה כי ההצעות שלך אינן כוללות גם שימוש במאעכרים לשם רישום השינוי בנפח המנוע.

מן הדין שאם ישנם אי אלו בעיות שתאיר את עיני הבחור ותיידע אותו על כך.

לא כולם מסוגלים לבצע קומבינות ולהשיג אישורים,בסופו של דבר מפח נפש יהיה נחלתם.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אחלה הזדמנות לסדר לעצמך מכונית נחמדה מאוד.

אם גוף האוטו במצב טוב ואין תאונות רציניות אז קח את האוטו ו...

תעיף לקיבינימט את מנוע ה-1.6 ושים מנוע 1.9 8 שס' (יבוא מאירופה) של PSA, זה מנוע עם 130 כ"ס במקור.

עלות של מנוע כזה כולל התקנה היא בסביבות 5000-6000 ש"ח. הגיר של ה-1.6 מתאים ל-1.9 .

ישנה גם אפשרות להשתיל מנוע 1.9 MI16 אבל זה כבר פרוייקט יותר מורכב (167 כ"ס) וכמובן יקר יותר.

בהצלחה.

לMI יש 156 כ"ס (או 160, תלוי בתקן) ולא 167.

ולעמית - השינוי ישים משום שה1.9 היה במקור ב205GTI 1.9 שנמכרה אפילו בארץ ביחידות בודדות, כך שהאישור שלו קל יחסית (למיטב ידיעתי..).

מה שכן יש לקחת בחשבון, הוא ששדרוג כזה דורש שינויי כיול שילדה ובלמים - אז כבר העסק מתחיל להיות יקר למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקוה כי השינויים שהצעת לבחור לבצע כולם ישימים מבחינה חוקית.

אני מקווה כי ההצעות שלך אינן כוללות גם שימוש במאעכרים לשם רישום השינוי בנפח המנוע.

מן הדין שאם ישנם אי אלו בעיות שתאיר את עיני הבחור ותיידע אותו על כך.

לא כולם מסוגלים לבצע קומבינות ולהשיג אישורים,בסופו של דבר מפח נפש יהיה נחלתם.

עמית

בעקרון מנוע 1.9 בGTI 1.6 יקבל אישור חוקי רק אם תוחלף מערכת הבלמים מאחורה ושינוי מידות צמיגים.. (משהו כזה.. גם אני פעם התעניינתי בדבר...)

בהצלחה :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול תודה רבה לכולם!

המממ... אני לא חושב שאני צריך יותר ממה שמספק ה1.6.

ככה שאם יהיה לי יותר זול להשתיל 1.6 במקום אז זה מה שייכנס.

לפי מה שהבנתי, אני צריך לצפות להוצאה סביב ה-5,000 ש"ח?

זה קצת הרבה האמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעמית - השינוי ישים משום שה1.9 היה במקור ב205GTI 1.9 שנמכרה אפילו בארץ ביחידות בודדות, כך שהאישור שלו קל יחסית (למיטב ידיעתי..).

רועי-זה שאותו סוג רכב הגיע עם נפחים שונים עדיין אינו נותן את האינדיקציה לקבלת אישור ל"השתלה".

במיוחד כאשר יש צורך לבצע שינוי/שדרוג במע' המתלים והבלמים של הרכב.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לקבל אישור לשינוי נפח המנוע ל 1900 , מנסיון צריך להחליף את הציר האחורי לציר עם בלמי דיסק, ולשנות את גודל הג'נטים ל 15" (14" ב-1600).

עסק לא זול בכלל.

אין כל בעיה להתאים את מספר המנוע החדש למספר הרשום ברשיון הרכב , דבר שאמנם לא חוקי ואם יתגלה יכול להיות גם בעייתי מאוד אבל השינוי מפתה מכיוון שההבדל במחיר בין 1600 ל 1900 עומד על כ 1000 שקלים.

עכשיו תחשבו לבד למה חצי מה-GTI שנשארו בארץ הם הם מנוע 1900, בלי דיסקים מאחורה ועם החישוקים המקוריים. :idea:

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לקבל אישור לשינוי נפח המנוע ל 1900 , מנסיון צריך להחליף את הציר האחורי לציר עם בלמי דיסק, ולשנות את גודל הג'נטים ל 15" (14" ב-1600).

עסק לא זול בכלל.

אין כל בעיה להתאים את מספר המנוע החדש למספר הרשום ברשיון הרכב , דבר שאמנם לא חוקי ואם יתגלה יכול להיות גם בעייתי מאוד אבל השינוי מפתה מכיוון שההבדל במחיר בין 1600 ל 1900 עומד על כ 1000 שקלים.

עכשיו תחשבו לבד למה חצי מה-GTI שנשארו בארץ הם הם מנוע 1900, בלי דיסקים מאחורה ועם החישוקים המקוריים. :idea:

ראיתי אתמול 205GTI שנת 88, כתוב במודעה שהיא 1900..

אבל אני יודע של-1900 צריך להיות חישוקי 15" ולא את ה-14" המקוריים...

אני מתלבט לגבי האוטו הזה.. שנת 88 יבוא אישי יד שלישית....

הבעיה, אם זה 1900 בלי שינוי בלמים וחישוקים אז זה יוסיף לי השקעה די רצינית.. אבל המחירון שלה ברצפה אז אולי נסתדר..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסק לא זול בכלל.

ראיתי אתמול 205GTI שנת 88, כתוב במודעה שהיא 1900..

אבל אני יודע של-1900 צריך להיות חישוקי 15" ולא את ה-14" המקוריים...

אני מתלבט לגבי האוטו הזה.. שנת 88 יבוא אישי יד שלישית....

הבעיה, אם זה 1900 בלי שינוי בלמים וחישוקים אז זה יוסיף לי השקעה די רצינית.. אבל המחירון שלה ברצפה אז אולי נסתדר..

יד שלישית זה תמיד טוב , אבל אם המחיר ברצפה זה חשוד מאוד כי רכב שמור ובמצב טוב תמיד ימכר במחיר גבוה (כמובן שהכל יחסי).

חוץ מזה שזאת לא 1900 מקורית שלא יעבדו עליך וינסו למכור לך אותה במחיר של 1900, כולה מה שיש לה לפי התיאור שלך זה מנוע 1900 שעולה 1000 שקל יותר ממנוע 1600 שמן הסתם הוחלף לאחר שהמנוע המקורי סיים את חייו.

אם אתה מעוניין בעוד פרטים שלח הודעה פרטית אולי אני אפילו מכיר את האוטו הספציפי הזה.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוקל להחליף את ה FOREVER?

לא כ"כ.. אני מרוצה מאוד (מאוד!) מה-FOREVER, אבל אם אני ימצא 205GTI עם יד נמוכה וק"מ נמוך אז אני ילך על זה.. (נראה לי..)

הראיתי לאמא שלי את ה-205GTI, היא צוחקת עלי ואומרת, אתה דפוק?! אתה רוצה לרדת 7 שנים באוטו ?!

אבל.. אולי היא צודקת.. שנת 88 זה יצטרף השקעה די רצינית..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...